Проблеми с изплащането на болнични листове от НОИ-5

  • 128 869
  • 766
# 630
Добро утро, знаете ли телефони на НОИ София на, които мога, да звънна и да ми дадат инфо за болничен.Пиша си аз мейли ,но никои не ми отговаря
Благодаря Simple Smile
070014802 и се свързвате с оператор, на мен служебно и от там не ми помогнаха, казаха да пиша на имейл, но до ден днешен отговор няма. От НОИ Варна взех по моя проблем телефон и те ми помогнаха. Иначе се вижда, че имат големи проблеми. От една страна болниците бъркат болничните и ги анулират от друга страна тяхната система нещо не е наред. Но вече мина доста време, а явно нещата не се оправят. Сега влязох в системата да проверя за болничният който съм подала към НОИ на 21.03.16, ами тя в момента не работи, няма как да видя статуса на болничният.
Виж целия пост
# 631
Добро утро, знаете ли телефони на НОИ София на, които мога, да звънна и да ми дадат инфо за болничен.Пиша си аз мейли ,но никои не ми отговаря
Благодаря Simple Smile
Посъветваха ме с мейл, защото на него ще получиш входящ номер, а на телефонното обаждане-не.....Аз чакам 15 мин на телефона, докато се свържа с някой, до тогава една дразнеща мелодия.....на писмото ми отговориха в рамките на не повече 7 дни( не си спомням точно). Но не пречи да ги "притиснеш" и по двата начина, защото аз така от началото на март, едва вчера си получих парите.( бяха ме ощетили при калкулирането на сумата с три цифрено число). А майчинските си ги чакам и аз на 02.04. родих, на 11ти е влязъл в системата....така, че ще изчакам още малко и ако не пак ще ги "тормозя".
Виж целия пост
# 632
Само да ви кажа, че една колежка така в яда си висяла на телефона и звъняла безуспешно няколко дни и накрая получила огромна сметка. Та този телефон май се таксува доста скъпо, така че ако не вдигат, по-добре не звънете...И аз пробвах там без резултат, никой не ми вдигна, а на жалбата още не са отговори, въпреки че законовият срок изтече. Явно наистина са се оплели тотално и само на място се оправят нещата Sad
Виж целия пост
# 633
На телефона на НОИ с 07... трябва да се звъни от стационарен телефон, тогава цената е 1 градски разговор, мобилните оператори го таксуват като "импулсен"  Peace

P. S.: Актуалната тарифа на Теленор в момента е 0.32 лв./мин., не знам дали 07... телефоните вече им влизат в пакетите, преди - не  Peace
Виж целия пост
# 634
Малко отклонение от темата ще направя...относно телефоните 07.... плаща се според тарифата на оператора, от който звъниш, а 08 се плаща изцяло от този, на когото звъниш.
Ами на моята работа сме доста хора, на които не им бяха изплатени целите суми, някак си видиш ли програмата още не приема 2ри трудови договори, т.е 2ри болничен било той и при един и същ работодател. Но наистина много хора се оплаква, счетоводителите на работа също се оплакват, НОИ само с новата програма се оправдават....
Виж целия пост
# 635
Здравейте !

 В болнични съм от 4-ти месец на бременността и до сега винаги навреме са ми превеждани сумите от НОИ с 2 превода - в средата и в края на месеца. Винаги получвах смс за извършения превод от тях, освен за последния в края на март - съвсем случайно разбрах, че са ми изплатили парите. През целия април месец нямам преведен 1 лв и при проверка с моя ПИК код изписва, че болничният в момента се обработва.  Crazy Подаден е навреме от работодателя и е постъпил навреме от лекаря. Нямам никакво обяснение и вече започвам да се притеснявам. Утре ще звъня упорито в НОИ и ако трябва ще се разходя до там. Прочетох темата по диагонал, тъй като е много дълга и се натъкнах на информация за сривове в системата.

Дали някой се сблъсква със същия проблем в момента и успял ли е да се свърже с НОИ по темата ?
Виж целия пост
# 636
Коментира се именно забавянето на болничните - все още не могат явно да се стиковат със системата. Връщат се болнични заради грешки, едва когато се попита какъв е проблемът, по телефон информация не дават, по имейл не отговарят, и единственото решение е да се иде на място, което е почти невъзможно за жените с малки бебета.
Обади се, дано ти дадат информация! Peace
Виж целия пост
# 637
Аз имам подаден болничен от 30.03 до 02.05 и до момента нито лев преведен.
Виж целия пост
# 638
Днес ми изписва в системата на НОИ, че двата превода са ми изплатени, обаче нямам още нищо постъпило по сметка. Някой знае ли колко техническо време е необходимо, за да се видят парите ? Отново нямам sms.
Виж целия пост
# 639
Днес ми изписва в системата на НОИ, че двата превода са ми изплатени, обаче нямам още нищо постъпило по сметка. Някой знае ли колко техническо време е необходимо, за да се видят парите ? Отново нямам sms.

Утре ще ги видиш по сметката ти
Виж целия пост
# 640
Благодаря!

Един съвет към всички вас - има опция за подаване на жалба онлайн към НОИ. Възползвайте се от услугата. Единствено благодарение на подаденото от мен оплакване вчера, още днес казусът ми беше разрешен и дори лично ми се обади началникът на отдел "Изплащане на обезщетения" да ме информира, че са се коригирали.  Peace
Виж целия пост
# 641
Благодаря!

Един съвет към всички вас - има опция за подаване на жалба онлайн към НОИ. Възползвайте се от услугата. Единствено благодарение на подаденото от мен оплакване вчера, още днес казусът ми беше разрешен и дори лично ми се обади началникът на отдел "Изплащане на обезщетения" да ме информира, че са се коригирали.  Peace

Аз им изпратих мейл със запитване и чакам отговор
Виж целия пост
# 642
Благодаря!

Един съвет към всички вас - има опция за подаване на жалба онлайн към НОИ. Възползвайте се от услугата. Единствено благодарение на подаденото от мен оплакване вчера, още днес казусът ми беше разрешен и дори лично ми се обади началникът на отдел "Изплащане на обезщетения" да ме информира, че са се коригирали.  Peace

Къде точно се намира опцията за подаване на жалба ?
Виж целия пост
# 643
От 'Административни услуги": https://serviceseprocess.nssi.bg/services.aspx

Избирате си филиала на НОИ за съответния град, след което кликвате върху "Въпроси, сигнали и жалби". Аз избрах опцията с достъп до лични данни. Натискате REQUEST/Заяви и ви излиза формата за попълване.

Хм, като се замисля доста са я покрили на сайта тази опция.  ooooh!
Виж целия пост
# 644
От 'Административни услуги": https://serviceseprocess.nssi.bg/services.aspx

Избирате си филиала на НОИ за съответния град, след което кликвате върху "Въпроси, сигнали и жалби". Аз избрах опцията с достъп до лични данни. Натискате REQUEST/Заяви и ви излиза формата за попълване.

Хм, като се замисля доста са я покрили на сайта тази опция.  ooooh!

благодаря ти много,че преди 3 дена родих и ми се застъпват и усещам че ще ми претрябва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия