Нашите кухни - 55

  • 99 248
  • 749
# 495
delia кой ще ти прави кухнята? Примерно можеш да уговориш с дизайнера запазените уреди така да бъдат вмесетени в шкафове че да не са вградени но и да не се виждат. Сини ел. уреди не съм срещала до сега  Rolling Eyes Shocked

Още не знам кой ще ми прави кухнята. Съвсем в началото съм, както става ясно. Още бистря концепцията. Имам близка, която работи като дизайнер в голяма мебелна фирма. Ще се консултирам и с нея...
Виж целия пост
# 496
Да ви питам още един въпрос? Зад самият плот на фурната с какво сте. Гръб плочки ....
И тъй като мивката ще ми се пада в дъното до шкаф с какво да го предпазя да не се надуе
Виж целия пост
# 497
delia кой ще ти прави кухнята? Примерно можеш да уговориш с дизайнера запазените уреди така да бъдат вмесетени в шкафове че да не са вградени но и да не се виждат. Сини ел. уреди не съм срещала до сега  Rolling Eyes Shocked

Още не знам кой ще ми прави кухнята. Съвсем в началото съм, както става ясно. Още бистря концепцията. Имам близка, която работи като дизайнер в голяма мебелна фирма. Ще се консултирам и с нея...

аз поставих в шкафове хладилник и миална, които са свободностоящи
не би трябвало да е проблем за дизайнера

merita, шкафа отгоре е с термоплот, отзад с водобранна лайстна .. как така да се надуе?
Виж целия пост
# 498
usmifchica, моля споделете какъв плот монтирахте, за да затворите свободностоящите уреди? Повечето са с ширината на плота - 60 см и съответно невъзможност да се скрият?
Виж целия пост
# 499
Здравейте! Някой знае ли какво е това на снимката и дали е подходящо за гръб на кухня http://www.grandecor.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D1%8F/%D0 … D0%BD%D1%8F-8916/ втората снимка на втория ред
Виж целия пост
# 500
Това е стъклокерамика. Може да се монтира за гръб на кухня.
Виж целия пост
# 501
usmifchica, моля споделете какъв плот монтирахте, за да затворите свободностоящите уреди? Повечето са с ширината на плота - 60 см и съответно невъзможност да се скрият?

плота е с дълбочина 60 см
миалната пасна идеално, тя е от малките на Bosch
http://bosch.korona-detective.com/uredi-za-doma.php?cat=za-vgraj … mashini&pid=3

хладилника е пъхнат в огромен шкаф
в момента търся механизъм с който да закача вратичката му за вратичката на шкафа, за да се отварят заедно
Виж целия пост
# 502
Тея механизми са едни пластмаси, в Пловдив знам къде има.
Виж целия пост
# 503
mumbas, благодаря
Виж целия пост
# 504
Тея механизми са едни пластмаси, в Пловдив знам къде има.

може ли адрес? имам кой да изпратя да ми ги купи
мерси!
Виж целия пост
# 505
Тея механизми са едни пластмаси, в Пловдив знам къде има.

може ли адрес? имам кой да изпратя да ми ги купи
мерси!
И аз бих искала да разбера къде се продават , дори и да е в Пловдив само
Виж целия пост
# 506
цък
цък пак

може да се поръча и с куриер.
Виж целия пост
# 507
Аз защото си приключих кухнята  Joy Joy взех ,че стигнах до масата и столовете Mr. Green дайте някой линк  #Crazy гледам бяла маса не е нужно да е разтегателна 120 на 80 или 90 см елипса в краен случай правогълна и столове бели с кафява тапицерия да не е кожа ...............е това се казва женска работа ,каза ММ ,той ръце вдига от мен вече Mr. GreenПоръчка не ми се дава защото не ми се чака   bouquet
Виж целия пост
# 508
Ясно, аз искам да затворя пералнята, която си е 60 см, т.е плота трябва да е 65.

Момичета, наскоро някой беше показал снимка на двуцветна кухня, бяло и светъл тюркоаз, гръб и плот дървесни... ровичкам, не я намирам, моля ако някой се сети къде е  Praynig Въртя се около тази идея, да си я запазя  Simple Smile Praynig
Виж целия пост
# 509
Аз защото си приключих кухнята  Joy Joy взех ,че стигнах до масата и столовете Mr. Green дайте някой линк  #Crazy гледам бяла маса не е нужно да е разтегателна 120 на 80 или 90 см елипса в краен случай правогълна и столове бели с кафява тапицерия да не е кожа ...............е това се казва женска работа ,каза ММ ,той ръце вдига от мен вече Mr. GreenПоръчка не ми се дава защото не ми се чака   bouquet

http://ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=86617
http://ikea.bg/DefaultM.aspx?page=sproductview&iID=17008&cr=1_17008_0_0_1
http://ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=81547
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия