Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 510
Честито да е жива и здрава Simple Smile Simple Smile Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 511
Здравейте момичета. От доста време ви чета,но до сега не съм се включвала в дискусиите. Искам да попитам какво е мнението ви за коланите за след раждане? Някоя мама дали има наблюдение?
Виж целия пост
# 512
Честито на мамите  Hug
Незнам за вас, но мен от няколко дни ме гони страшен апетит през час съм на хладилника  #Crazy hahaha
Между другото има ли някоя мама от Бургас която ще ражда в Дева Мария ? newsm78
Аз  Peace , при Татарова съм

Супер.  PeaceАз съм при М.Минчев с насрочено секцио живот и здраве за 10ти.
Виж целия пост
# 513
Да ви питам какво креватче сте избрали,с люлка,без люлка,марка и т,н. ?
Виж целия пост
# 514
Честито бебче  bouquet  bouquet Да е жива и здрава малката кукла и много да ви равдва  Simple Smile

Здравейте момичета. От доста време ви чета,но до сега не съм се включвала в дискусиите. Искам да попитам какво е мнението ви за коланите за след раждане? Някоя мама дали има наблюдение?
Аз лично съм решила да пробвам. Няма да ми навреди, само може да ми е от полза. За сега имам от това стягащото бельо - взех един чифт стагящи бикини, които  нагоре стигат до под бюста. Мисля после и колан да си взема. Колко ще са ми от полза не се знае, но от опит глава не боли  newsm78 Wink
Ние креватче няма да купуваме, тъй като на кумата креватчето е чисто ново. Детето е спало само 2 пъти в него и после при тях на спалнята, че на нея не й се е ствало през нощта да го кърми и си е спяло при тях. До колкото знам е най-обикновено дървено креватче без екстри. Ще го вземеме, след като бебка се роди и най-вероятно ще купиме и един матрак, но не сме ги гледали още. Също така братовчеда на ММ ще ни даде от тия кошари, които са за игра и спане на две нива. Надявам се да се сещате кои са newsm78 и така ще сме с 2 креватчета  Laughing Дървеното при нас, а другото при свекито  Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 515
Честито на новата мама!!! Здраве, радост и късмет и на нея, и на бебчето, и на таткото!!!
Аз да се похваля, днес с ММ накупихме всичко за болницата + още необходими неща и одеве стегнах целия багаж за мен и за бебето (по 1 чанта за всеки  Laughing) Пуснах 1 пералня, изчистих вкъщи и вече ми е спокойно. Концентрирам се и отпускам баджаците  hahaha Междувременно си сварих смрадлика и си направих 1 промивка с нея, че имах ужасяващ хемороид  Embarassed веднага ме облекчи обаче. Стерилизирах шишето, помпата и бибата...Може би е рано, ама айде, то не пречи. По принцип тия дни съм на ж.к., но незнайно защо имам усещането, че тази консултация няма да се състои (или така ми се иска де). Днес имам контракции от по-болезнените вече - с болка в кръста и гърба, та затова реших, че е време да се подготвя за големия момент.
 В DM продавачката ни зарадва, че с акта за раждане на бебето ще ни издадат карта за 20% отстъпка на всякакви бебешки артикули, което е доста добре  Peace
Виж целия пост
# 516
Чудя се дали да стерилизирам помпата, не е ли хубаво преди да се използва, а в случая не се знае кога ще е това.
Виж целия пост
# 517
Ами то така или иначе стерилизацията е 24 часа... КАто минат, после пак трябва, ама то не пречи да си начешем крастата на спокойствието хахахахх. Щом ти е нова помпата, стерилизирай я, хем да свикнеш как се сглобява по-бързо. Аз първия път й се чудех като извънземно с упътването  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 518
Като уред за мъчение е тая помпа, да не вземе да ми глътне циците ЕЙ  smile3532
Виж целия пост
# 519
Честито на майчето от Бургас  newsm10 и на всички други мамйчета  Да са ви живи и здрави рожбите.
Аз утре съм планирано секцио и малко съм притеснена.  newsm17 моля се всичко да мине добре
Виж целия пост
# 520
Честито на майчето от Бургас  newsm10 и на всички други мамйчета  Да са ви живи и здрави рожбите.
Аз утре съм планирано секцио и малко съм притеснена.  newsm17 моля се всичко да мине добре

Успех! Стискаме палци! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 521
Честито на майчето от Бургас  newsm10 и на всички други мамйчета  Да са ви живи и здрави рожбите.
Аз утре съм планирано секцио и малко съм притеснена.  newsm17 моля се всичко да мине добре

Успех и леко да мине раждането!!!!! И с щастлив резултат!!!!! Пиши после как си!  baby_neutral Hug  bouquet
Виж целия пост
# 522
 Praynig Praynig Praynig Стискаме палци и късмет всичко да мине както трябва Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 523
Честито на майките и бебчовците , да растат живи и здрави!

Аз не съм писала скоро, че нещо ни излезнаха изненадващи проблеми, с които не искам да ви натоварвам. Главно мъжа ми се занимава, но и аз се понапрегнах и като резултат се разболях - настинка, но ми беше доста зле. Днес вече съм по-добре, другата седмица ми е секциото и не знам как ще съм с тази кашлица - не ми се мисли как боли  след секциото, като се кашля. Дано да се оправя дотогава или да говоря с доктора да го отложим евентуално, ако бебо чака.

Иначе за коланите- аз не съм ползвала миналия път, много бързо ми се прибра корема след секциото без нищо да нося.

И мен ме мъчат тези киселини, не мога да заспивам вечер от тях, но се утешавам, че малко остана.
Виж целия пост
# 524
Честито на всички нови майки! Да ви се похваля и аз имам си момиченце което се роди на 30.09 тежим 3000 - 48 см, секцио . newsm76

И не се плашете,болезнено е но всичко се забравя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия