Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 615
lady_gothic благодаря ти мила за хубавото предложение, така и за мъжа ми ще е добре , защото той май е по притеснен и от мен самата Joy . А вие мами,в коя болница мислите да раждате ? Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Ralitca Pulyova,ако док ти е разрешил разходките,излезте с мъжа ти-на някои любимо местенце,или на вечеря или на кино...ей така да сте си само двамата Heart EyesПоне аз така бих направила PeaceЕдин вид ,и да отпразнувате  новото начало,което ви предстои от утре-вече всичко ще е по-различно,по-хубаво,цветно и бебесто Heart Eyes

Много хубава идея  Peace

И аз съм още 2 в 1. Лошото при нас е, че прегледите са на 2 седмици, без значение в коя седмица си.Дори да преносиш никой няма да те вика да ти слуша тоновете или да те вкарва в болницата за предизвикано раждане. Просто трябва да минат 2 седмици от термина. Това много ме потиска, защото бебко вече е по-муден, не рита особено, а по-скоро се мърда и ми причинява ужасни болки. Дори нещо да не е наред /да пази  Господ/ няма как да знам  smile3518 Ако звъннеш на midwife ще те пита дали има движения - ако има значи сичко е ок. Дано всичко да е наред, че това чакане е ужасно. Вече съм много изморена  Tired
Виж целия пост
# 617
Здравейте, мами. Искам да ви попитам задължително ли е да има кръв в слузта, когато пада тапата? Днес като пишках и забелязах прозрачна слуз на хартията, беше с размерите на гол охлюв. Съжалявам, че го описвам толко гнусно, ама нз как точно да го обясня.
Нека някоя от раждалите мами сподели как точно изглежда тази тапа и колко време след това е родила.

Моята тапа беше чисто прозрачна, чак на другия ден ми се появи кръв
Виж целия пост
# 618
Здравейте и от мен! Днес след лекции му дръпнах един километраж по задачи и Отново нямах късмет да си взема документите за раждане,а имам 12 дни  Laughing Laughing Laughing
Бебчо така ми тежи вече,че направооо...едвам вървях! И на един светофар един дядо ми се разбибкал и развика "Айде мърдай по бързо/..." и докато го вика това колата върви и за малко да ме бутне,ама замина....така щях да го разбързам,ако беше спрял! Така ми кипна като ми свирна,че се уплаших!!! Да еба и педераста да еба сърт,смотан!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
СНощи и секс правихме с мъжо вече да излиза бебето,ама станах веднага и течността излезе набързо  Joy е, имах болки до посред нощ,ама не беше кой знае какво и днес съм пушка! За съжаление...оффф...искам да излиза вече..и може би защото и аз знам какво ме очаква и хем искам да се отървам,хем пък малко ме е страх,ама аз съм мъжко момиче Wink
Честито на новите мами,много здраве,щастие ,усмивки и бързо възстановяване!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 619
Честито на новите бебчета само щастие да ги преследва.
Моите контракции спряха още наобед и заспах от умора та до сега. И мойта бебка почти ме рита горката и се чудя дали и е некомфортно като имам контракции. Всъшност ги имам постоянно но пак станаха от тия безболезнените. И аз много се притеснявах от раждането макар да знам какво ме чака но като ме почнаха болките бях на седмото небе и бях.готова да изтърпя всичко само и само да се свършва вече а сега ми е гадно като беше фалшива тревога.
За яслите нормално е да боледуват децата в началото всъшност моя син боледуваше докато не тръгна в първи клас то не бяха ангини грипове вируси коноктивоти ама май почти.всички са така. Но все пак мое мнение е че децата трябва да са сред деца но незнам като има малко бебенце вкъщи и с тия вируси да се влачат постоянно от градината :-\ но пък то всеки може да ги.довлече. Незнам какви са тия вируси в България от климата ли е от мизерия ли тук няма грипни епидемии децата не боледуват в яслите не пият почти антибиотици. Аз откакто съм тук боледувах първата година от цистити и изтинки защото е по влажен климата и като свикнах не ми влиае повече а всяка година като се приберем в БГ задължително минавам през чревни вируси някой летен грип и още някоя гадория.
Виж целия пост
# 620
Здравейте, мами. Искам да ви попитам задължително ли е да има кръв в слузта, когато пада тапата? Днес като пишках и забелязах прозрачна слуз на хартията, беше с размерите на гол охлюв. Съжалявам, че го описвам толко гнусно, ама нз как точно да го обясня.
Нека някоя от раждалите мами сподели как точно изглежда тази тапа и колко време след това е родила.

Моята тапа беше чисто прозрачна, чак на другия ден ми се появи кръв

Деси, мерси за отговора. При мен все още няма кръв и не съм сигурна дали това е тапата. Иначе имам поносими болки в кръста. Вече всяка нощ сънувам, че ще раждам:)
Виж целия пост
# 621
Елси, май сме с еднакъв термин с теб...и аз днес, като ме разчовърка АГ имам по-ести и болезнени контракции. Дай боже да ни споходи скоро щастието  Hug
Виж целия пост
# 622
Елси, май сме с еднакъв термин с теб...и аз днес, като ме разчовърка АГ имам по-ести и болезнени контракции. Дай боже да ни споходи скоро щастието  Hug

Да, на една дата ни е термина, да видим коя ще е първа:) Ох, аз хем искам да раждам вече, хем доста си ме е страх...

На теб какво ти е правило АГ-то? На мен само ми записват тоновете, нищо друго не ми правят.
 
Виж целия пост
# 623
Преглед за разкритие + яко човъркане на шийката. Слуша тоновете, но без запис. КАза,че според нея ще е тия дни  Rolling Eyes Днеска няколко пъти ходих до вц при това всеки път с резултат  Twisted Evil
Виж целия пост
# 624
Честито на новите мами ! Да са им живи и здрави бебчетата  bouquet  bouquet
Бебчо така ми тежи вече,че направооо...едвам вървях! И на един светофар един дядо ми се разбибкал и развика "Айде мърдай по бързо/..." и докато го вика това колата върви и за малко да ме бутне,ама замина....така щях да го разбързам,ако беше спрял! Така ми кипна като ми свирна,че се уплаших!!! Да еба и педераста да еба сърт,смотан!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Аз се възмущавах на лелките пред кабинета на докито, но това, което на теб ти се е случило минава всякакви граници на нормално отношение и липса на възпитание #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Като гледам как тези от вас, които вече са раждали и знаят какво ги чака, съм доволна, че си нямам и идея какво мен ме очаква  Mr. Green Така ми е спокойно и не го мисля, нищо че като настъпи момента сигурно ще съм шок и паника, но поне ще е неочаквано.
Да сменя малко темата и да ви питам нещо. Може да сте го обсъждали, но на коя марка козметика за бебчо сте спрели ? Да ме ориентирате малко Simple Smile
Виж целия пост
# 625
Ralitca Pulyova,ако док ти е разрешил разходките,излезте с мъжа ти-на някои любимо местенце,или на вечеря или на кино...ей така да сте си само двамата Heart EyesПоне аз така бих направила PeaceЕдин вид ,и да отпразнувате  новото начало,което ви предстои от утре-вече всичко ще е по-различно,по-хубаво,цветно и бебесто Heart Eyes

Много хубава идея  Peace

И аз съм още 2 в 1. Лошото при нас е, че прегледите са на 2 седмици, без значение в коя седмица си.Дори да преносиш никой няма да те вика да ти слуша тоновете или да те вкарва в болницата за предизвикано раждане. Просто трябва да минат 2 седмици от термина. Това много ме потиска, защото бебко вече е по-муден, не рита особено, а по-скоро се мърда и ми причинява ужасни болки. Дори нещо да не е наред /да пази  Господ/ няма как да знам  smile3518 Ако звъннеш на midwife ще те пита дали има движения - ако има значи сичко е ок. Дано всичко да е наред, че това чакане е ужасно. Вече съм много изморена  Tired

Гали, не е точно така. Аз мисля , че трябва да се обадиш на акушерките ако нямаш апойнтмънт тези дни. Ние когато ходихме на оглед на болницата ни казаха,че при седмица и един ден отгоре предизвикват раждане. Не те чакат повече. Освен това в болницата,която съм избрала има едно Мaternal  assessment unit ,където може да отидеш винаги когато имаш някакво оплакване или притеснение, например ако бебето не мърда и т.н. И в твоята болница трябва да има такова нещо. Аз на последните кръвни изследвания нещо  се чувствах замаяна и отидох за всеки случай там, така или иначе бях в болницата. Нямах час , но ме прегледаха, взеха ми урина и ми направиха запис на тоновете. Също и ми опипа корема и каза че бебо се е завъртял главично. Така че не чакай две седмици , а звънни и кажи ,че преносвач, не се тревожи само. На мен днес ми е термина, но явно няма днес да се случат нещата, коремъти е високо, нямам особенни контракции,но имам час при акушерките за петък. Ще  видим какво ще кажат тогава.

Честити бебета на новите мами! Да са живи и здрави!   bouquet
Виж целия пост
# 626
Първите месеци от бременността често имах болки и още от тогава си ходех бавно и така един ден пресичам с приятелка на пешаходна пътека и няква кифла ми свирка ,за да мина по-бързо и както си вървях спокойно се обърнах и така се развиках,да не кажа и друго,че чак се изумих на себе си от къде дойде тази агресия и сила,а бях напълно спокойна. А сега мн се дразня като ме виждат ,че съм бременна и не намаляват,все едно очакват да се затичам,за да премина. А един път в един магазин помолих една жена да седна,а тя ми даде от тези табуретки,които ги използват,за да стигат горните рафтове...нз тая жена как реши,че това може да бъде стол зо бременна жена,та като седнах,едвам станах....
Виж целия пост
# 627
Мами, току що се прибрах от преглед,всичко е ОК. Само ми се каза че шийката ми е скъсена 80% . Някоя от вас знае ли нещо по въпроса?    Thinking
Виж целия пост
# 628
Първите месеци от бременността често имах болки и още от тогава си ходех бавно и така един ден пресичам с приятелка на пешаходна пътека и няква кифла ми свирка ,за да мина по-бързо и както си вървях спокойно се обърнах и така се развиках,да не кажа и друго,че чак се изумих на себе си от къде дойде тази агресия и сила,а бях напълно спокойна. А сега мн се дразня като ме виждат ,че съм бременна и не намаляват,все едно очакват да се затичам,за да премина. А един път в един магазин помолих една жена да седна,а тя ми даде от тези табуретки,които ги използват,за да стигат горните рафтове...нз тая жена как реши,че това може да бъде стол зо бременна жена,та като седнах,едвам станах....
Пак ти е дала нещо,на което да седнеш,което си е постижение. На мен в последно време ми се случва да попадам на съвестни шофьори,някои от тях и таксиджии,които явно кото видят корема дето си го нося и ми спират да пресека,но има и такива дето,които направо летят или не изчакват даже да се кача на тротоара и подкарват с яко газ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 629
Здлавейте Hug
Върнахме се с мъжо от тонове,не било толкова страшно Mr. GreenМалко беше трудно да ме наместят,че бебето е много активно и само се мърдаше,акушерката вика,че било малко и затова било така newsm78Аз като и казах,че миналата седмица са го измерили почти 3 кила се очуди Rolling EyesАма уж всичко е ок,другия вторник пак,измериха ми кръвното ,високо за мен,но нормално за тях Joy

За болницата-избрала съм Токуда,без екип Peace

За козметиката за беба-Mustela PeaceДано да е ок за нейната кожичка,за моята е супер Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия