Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 600
Честито да са живи и здрави с малката принцеска!!!   Hug Hug HugАйде, да се раждат хубави момичета, че искам най-хубавите снахи да имам  Laughing Laughing Laughing
Дано и аз да се класирам за довечера, такова усещане имам поне  Rolling Eyes
П.С. Къде се губи aniii_b?! Преди няколко дни й беше терминът  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 601
Здравейте и от мен.

Честито на  Lemon_tree и mv_2014 bouquet  bouquet  bouquet

Вчера ходих на тонове - всичко е ОК. Тъй като цял месец бях на задържащи терапии - док. и акушерките се майтапят, че вече на бебчо не и се излиза.

И аз като  plod4etata Честно казано въпреки, че ще ми е второ раждане - доста ме е ШУБЕ,  #Crazy #Crazy #Crazy

Така съм се спекла Sick
Виж целия пост
# 602
Честито на мамите Simple Smile
и аз вчера бях на лекар, всичко ни е наред, води, плацента, главичка надолу.. и си чакаме Simple Smile
Виж целия пост
# 603
Здравейте мамиии: ) Честито на родилите майки ,да са ви живи и здрави бебоците,да растат здрави дечица.  :*
Аз одавна не съм.се включвала, но оправяхме апартамента,и.сега чакаме с нетърпение вече утрешния ден. ......и сегакато чета, че майки с второ ги е шубе както прочетах от didi_ значи моето е напълно нормално,много ме е страх и незнам.и как да се успокоявам,.май секциото е по гадно.,защото знаеш кога ще.е точно,а поне при нормалното до де те изненада немжеш.да реагираш за страх или не  Crazy
Виж целия пост
# 604
Здравейте мамиии: ) Честито на родилите майки ,да са ви живи и здрави бебоците,да растат здрави дечица.  :*
Аз одавна не съм.се включвала, но оправяхме апартамента,и.сега чакаме с нетърпение вече утрешния ден. ......и сегакато чета, че майки с второ ги е шубе както прочетах от didi_ значи моето е напълно нормално,много ме е страх и незнам.и как да се успокоявам,.май секциото е по гадно.,защото знаеш кога ще.е точно,а поне при нормалното до де те изненада немжеш.да реагираш за страх или не  Crazy



Когато незнаеш какво ти предстои от свръх адреналина нямаш време да реагираш и всичко минава. При първото си раждане нямах време да мисля за тапа, води, контракции всичко стана според мен много бързо. Всичко анализирах вече след самото раждането.
Виж целия пост
# 605
Още една добра новина на 05.10. в 12:20ч мама  ira_milanova роди бебче Екатерина 3240г, 50 см, секцио. .


Plod4etata, тук съм, все още 2 в 1 Simple Smile
Виж целия пост
# 606
didi_bili,  ако знаеш как ти завидях токущо  Crazy А аз място немога да си намеря ,като знам кога е в колко часа е ,леилелилели,направо още немога да го проумея,  че се случва вече така дълго чаканият момент. .  Peace Praynig
Виж целия пост
# 607
Супер, Ани, радвам се, че си добре  Hug
И на мен предния път много бързо ми мина всичко- нищо, че за момента ми се стори, че това е най-дългата нощ в живота ми. След това имаше и по-дълги  Twisted Evil с температура, ревове и писъци  #2gunfire И този път така се чувствам - знам, че идва моментът, а сякаш изненадана се чувствам  hahaha
Виж целия пост
# 608
Честито и на мама  ira_milanova  Hug
Аз да ви кажа гледам да не мисля много много за самото раждане,че може и да се сдухам.Май предпочитам да бъда изненадана  hahaha Незнам като настъпи момента как ще реагирам,но за сега май съм спокойна  newsm78
Виж целия пост
# 609
Честито  bouquetЖива и здрава да е Лиана, на мама Lemon_tree бързо възстановяване и скорошно прибиране на двете у дома  bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на ira_milanova!Здрава и засмяна да расте малката Екатерина Hug Heart Eyes



Ralitca Pulyova,утре ли е секциото?Стискам палчета да мине бързо  и безпроблемно Praynig
Аз пък щях да съм по-спокойна,ако знам датата със сигурност,независимо дали е естествено или секцио.Така  съм свикнала от малка-като знам кога ми е изпита,контролното или състезанието,се успокоявам,като дойде деня си казвам-абе има още някой час,и чак като дойде момента ме връхлита страха,притеснението и изобщо всичко на макс ooooh!
Виж целия пост
# 610
Охх дааа, утре е ,и се с таткото не сме казали утрешбата датата на никой от семействата ни, някво суеверие, но за да си мине всичко нормално знаем само двамата,е вече и вие : * Страх ме е, но не чак толкова ,незнам явно защото още.не го осъзнавам добре, ма като ида утре в 07:00 в болницата бързо ще го усетя, хахахах  Joy
Като цяло е хубаво да си знаеш понякога така е, приготвила съм всичко,  направихме си сметка на нещата едно след друго кога да е ,защото знаехме ,че младежа няма да ни изненада, а си имаме време Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Охх дааа, утре е ,и се с таткото не сме казали утрешбата датата на никой от семействата ни, някво суеверие, но за да си мине всичко нормално знаем само двамата,е вече и вие : * Страх ме е, но не чак толкова ,незнам явно защото още.не го осъзнавам добре, ма като ида утре в 07:00 в болницата бързо ще го усетя, хахахах  Joy
Като цяло е хубаво да си знаеш понякога така е, приготвила съм всичко,  направихме си сметка на нещата едно след друго кога да е ,защото знаехме ,че младежа няма да ни изненада, а си имаме време Simple Smile


Спокойно всичко ще мине добре.  Praynig Мисли си как живот и здраве ще си гушкаш бебчо. Стискам ти палци и ще чакаме да ни съобщиш хубави новини.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 612
Честито на лемон трее и на Ира Миланова! Да са живи и здрави бебоците!   bouquet

Ралица, успех утре!  Hug

То секциото поне минава за половин час, след това са вече болките, докато при раждането болките са си продължителни и изморителни...
И аз знам, че колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре. предния път, колко хора бяха разбрали че раждам, е беше по-продължително и трудно от първото раждане.

плодчетата, вие сте вече големи, нормално е да издивява вкъщи. Все пак правилно ти е било усещането, че скоро ще започне раждането, успех  Hug
Виж целия пост
# 613
Задължително ще уведомя, все пак и нас да сложат на първа страница,хахах.
А аз стискам палци на всички останали,на  които предстои,нека всичко мине гладко и безболезнено ...  Crazy
Адис,  благодаря ти, да и аз така съм чувала и затова никой незнае  Flutter
Виж целия пост
# 614
Ralitca Pulyova,ако док ти е разрешил разходките,излезте с мъжа ти-на някои любимо местенце,или на вечеря или на кино...ей така да сте си само двамата Heart EyesПоне аз така бих направила PeaceЕдин вид ,и да отпразнувате  новото начало,което ви предстои от утре-вече всичко ще е по-различно,по-хубаво,цветно и бебесто Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия