Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 540
Добро утроооо Party
Минавам да ви почерпя по  beer2 Wine Glass  party023 тъй като днес имаме годишнина от сватбата  Two Hearts
Има ли други брменилчици като мен без симптоми за скорошно раждане?Започвам да имам чувството,че ще взема да пренося  #Crazy
Виж целия пост
# 541
boyana7, j adore ,y. k , Честита радост !!! Да са живи  и здрави бебчетата и да изпълват живота ви с много щастие и радост!  Hug   bouquet
Rainala леко да минава  Praynig . Стискам палци!
Моята майка пристигна в събота и сега чакаме и бебето да реши да се появи. Терминът ми е утре, чак не мога да повярвам.  newsm12 Кога мина това време?
Лек ден на всички! Simple Smile
EvElIn_ Честита Годишнина!  newsm24 1dating
Виж целия пост
# 542
Честити рожби и честита годишнина   bouquet   bouquet   bouquet тази нощ имах малко контрасции,но само стягащи,щом между тях дремех,но горе-долу имаха регулярност. Вчера доста се изморих,но аз имам време до термин,айде поне 1 седмица изкарам още Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Поздравления за новите бебчовци, много се радвам, че вече започнаха да се раждат бебчета на или близо до термина си. Дано всички те и мамите им да се чувстват добре и щастливи  Hug
Аз вчера, освен гласуването, реших да свърша още нещо полезно и мих прозорците, та май съм настинала нещо. Днес ще превърна понеделника в неделя и ще си почивам с чайче вкъщи. Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 544
EvElIn_  Честита Годишнина бъдете много щастливи  luvbed luvbed luvbed и вашия подарък е на път  bouquet  bouquet  bouquet
Няма да преносиш бебчо не е закъснял има още време до термина ти..
Виж целия пост
# 545
Честито на всички нови мами Клеопатра, boyana7, j adore ,y. k, да са ви живи и здрави бебоците и бързо възтановяване...
Надявам се да не съм пропуснала някоя, ако е така, ЧЕСТИТО !!!

 newsm32 newsm32 newsm32 smile3504 smile3504 smile3504

По въпроса с легълцата имаме дървено с люлеещ механизъм + от тези сгъваемите кошарки на две нива. И от двете съм доволна вършат работа, въпреки, че дървената я бях разглобила - предната и част и до лепила до спалнята, защото като кърмех през два часа просто ми беше по лесно. Направо на гърдата и после лекичко с побутване пак в кошарката.
А сгъваемата за път и за гости при бабите е супер. Малката я слагах в нея и когато се налагаше да отида до 00 - след това и за игра я използвахме там тя си дивееше, а аз от спалнята я наблюдавах, поне 15-20 мин.
Виж целия пост
# 546
Хелоу и от мен!!! Честито бебе на у.к.!!! Да са живи и здрави и само късмет навред!  Hug  bouquet
Евелин, честита годишнина! Обичайте се и се подкрепяйте винаги!!!!!  Heart Eyes
При нас е нормално, имам си контракции (болезнени вече) но нр са регулярни за сега... Записах си час за утре сутрин да ме види моята АГ и да каже каква е ситуацията. Поне ми е спокойничко, че всичко е готово и само си чакам вече.  baby_neutral Е, сега, то винаги има някакви неща за доизкусуряване, но няма да издребнявам в детайли  Twisted Evil
Виж целия пост
# 547
y.k., j.adore, честито ! Да са ви живи и здрави бебенцата, а вие бързо да се възстановите !   bouquet  bouquet  bouquet baby_neutral baby_neutral
Бързо оздравяване на малката София  baby_neutral Heart Eyes
EvElIn, честита годишнина  bouquet Да се обичате и да сте много щастливи  Heart Eyes Heart Eyes

И аз вече почвам да се притеснявам, че може да пренося, а хич не искам Sad Имам още малко до термин, ама пък никакви признаци. Днес съм на преглед и ще видя какво ще каже докито newsm78 Не ми се иска да се стига до секцио, ама не искам и един ден след термина да седи бебка  Sad
Виж целия пост
# 548

y.k. Честито бебче! Да е много щастлива малката, а на теб бързо възстановяване!  bouquet  bouquet  bouquet

EvElIn_  Честита годишнина! Все така се обичайте и бъдете щастливи!  newsm67 newsm24
Виж целия пост
# 549
Добро утро,момичета HugАз пак чак сега ставам Laughing
 Евелин,честита годишнина Heart EyesМного да се обичате,разбирате и подкрепяте!Хайде скоро да се радвате на най-скъпия и чакан подарък baby_neutral

Аз също съм от безсимптомните засега,в смисъл нямам болезнени контракции,бебка е високо под ребрата ми и е по-активна отвсякога newsm78Ама аз имам 20 дена до термин.

Въпросче,към вече родилите мами-наистина ли като наближи деня корема слиза надолу и бебето става по-кротко в движенията?Или пак всичко е индивидуално   Rolling Eyes

y.k.,дано е минало раздвижването възможно най-безболезнено и да гушкаш малката мишка Hug
Виж целия пост
# 550
y.k., j.adore, честито ! Да са ви живи и здрави бебенцата, а вие бързо да се възстановите !   bouquet  bouquet  bouquet baby_neutral baby_neutral
Бързо оздравяване на малката София  baby_neutral Heart Eyes
EvElIn, честита годишнина  bouquet Да се обичате и да сте много щастливи  Heart Eyes Heart Eyes

И аз вече почвам да се притеснявам, че може да пренося, а хич не искам Sad Имам още малко до термин, ама пък никакви признаци. Днес съм на преглед и ще видя какво ще каже докито newsm78 Не ми се иска да се стига до секцио, ама не искам и един ден след термина да седи бебка  Sad


Не се притеснявайте и не го мислете няма да преносите не са закасня ли бебочците че да го взимате на вътре има още време  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 551
Добро утро,момичета HugАз пак чак сега ставам Laughing
 Евелин,честита годишнина Heart EyesМного да се обичате,разбирате и подкрепяте!Хайде скоро да се радвате на най-скъпия и чакан подарък baby_neutral

Аз също съм от безсимптомните засега,в смисъл нямам болезнени контракции,бебка е високо под ребрата ми и е по-активна отвсякога newsm78Ама аз имам 20 дена до термин.

Въпросче,към вече родилите мами-наистина ли като наближи деня корема слиза надолу и бебето става по-кротко в движенията?Или пак всичко е индивидуално   Rolling Eyes

y.k.,дано е минало раздвижването възможно най-безболезнено и да гушкаш малката мишка Hug

Наистина  Laughing Laughing Laughing  Peace Коремът може и по-рано да слезе, но в движенията определено се забелязва известно затишие 1-2 дни преди раждането Wink
Виж целия пост
# 552
От една седмица корема ми е паднал и определено бебека по-молко шава, и нищо. Много рядко получавам от тия подготвителните контракции дето ги водят и това е. Други признци нямам. Сега чакам пруд кабинета на докито и ще видиме какво ще каже.
Виж целия пост
# 553
Честито и от мен на всички мами! Предстои ни вълнуваща седмица, в която ще има още повече бебчета, сигурна съм  baby_neutral  bouquet

И моят корем още не е слезнал и доста ме наболява при елементарно свиване (изобщо не говоря за навеждане)... Дано да се спусне скоро малката, че ме уморява доста  Laughing
Виж целия пост
# 554
Какво сте се притеснили всички да не преносите... аз преносвам 3-ти ден, а днес всички лекари през които минах бяха единодушни,че е нормално да се преноси до 1 седмица  Hug. Няма страшно, а и все още не ви е дошъл термина, така, че я по спокойно я карайте момичета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия