Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 555
Благодаря за пожеланията ви момичета,да ви се връща тъпкано   bouquet
Ани знам,че не е много страшно преносването,но все пак....вече нямаме търпение да видим малката шушулка и да се успокоим,че всичко е наред  Naughty
Виж целия пост
# 556
И аз май ще пренося, но важното е бебчо да се роди жив и здрав. Пък когато реши -тогава,  само дано по -лесно излезе. Simple Smile. Моят корем с първата бременност не падна надолу. Сега пак си го нося високо и не епсднал, макар че утре ми е термина. При някои падал точно преди самото раждане. По скоро е индивидуално.
Виж целия пост
# 557
Благодаря за пожеланията ви момичета,да ви се връща тъпкано   bouquet
Ани знам,че не е много страшно преносването,но все пак....вече нямаме търпение да видим малката шушулка и да се успокоим,че всичко е наред  Naughty

Че то кой има търпение. И на мен не ми е кой знае колко комфортно вече, но сме чакали 9 месеца, 1 седмица повече или по-малко  Whistling, а и колкото и да не съм компетентна това да се роди на термина е много голямо съвпадение  newsm10
Виж целия пост
# 558
Да, така е. Едва 4%от бебетата се раждали на термина си. Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Добър ден и честито на всички нови майчета! Много вълнуващо е за мен всяко нояо съобщение, чакам и подробните истории.

И аз нямам признаци за нищо, но се успокоявам, че имам още една седмица до термина. Всъщност, тези последни седмици са си важни и ако бебето не реши да излиза само, значи не е готово и има нужда от тях: доразвиват се критични функции на белите дробове и мозъка. Затова най-добре да го даваме спокойно. Аз така пиша, но не е като и мен да да не ме тресе треска кога и как ще е. Терминът ми е след 8 дни, а аз вече имам чувството, че останах последна в темата, добре че сме доста да си даваме кураж!
Виж целия пост
# 560
Само 4% ShockedЛеле колко малко!Аз се притеснявам от нестигане до термин. Mr. GreenАма поне докато все така се чекне беба,ще съм спокойна Hug
Аз пък си се навеждам безпроблемно,обувам се,лакирам си ноктите на краката като преди,нямам никакъв дискомфорт,може би заради малкия корем....само нощите са ми адски-ни наляво,ни надясно,ни по гръб,всякак боли и ми е неудобно #Cussing out
И всеки ден имам по някоя нова екстра-тъкмо ми мина окото,гърлото ме заболя,то се оправи,излезе ми херпес на устата #2gunfireА днеска си напипах болезнено възелче под мишницата #Crazy
Виж целия пост
# 561
Какво точно значи да не шава много? Колко мърдания или ритания на ден е точно " не много  " ? Някои бебета въобще не са си шавливи по принцип.. обичат да си мързелуват.

Мен днес ми е терминът. Даже и подготвителни контракции нямам. Или поне не мисля, че това, което имам е такова  hahaha Боли ме туй онуй, реже ме отдолу, но аз от това се оплаквам постоянно. Никви тапи, никви води... Ма тапата може да я изпикае човек, а водите може въобще да не се пукнат.... така че... Не го чувствам и да ми е по-разширено отдолу. Единственото по-различно нещо при мен е вълчият глад  Joy
Виж целия пост
# 562
какви симптоми търсите..? то раждането или тръгва или не Simple Smile аз с предната бременност имах само 1 път около седмица и нещо преди това 2 часа контракции на 8 минути и до там..
сега не търся симптоми - то като си тръгне ще се усети, ето цял ден съм с контракции, но са нерегулярни, от ходене, ставане, обръщане и т.н.. ама не ги отдавам на започнало раждане.. ще видим като се пльосна на леглото на спокойствие Simple Smile какво ще е положението..
Виж целия пост
# 563
Ми тези симптоми търся аз - контракции, тапа и води. Всички досега писаха за тея работи и отидоха да родят  hahaha

Т.к. не ги намирам - отивам да си подремна малко. То ако не ям - лежа.  smile3516 Днес поне пуснах една пералня с 5 дрешки на бебо. Голяма работа свърших   Joy
Виж целия пост
# 564
Само 4% ShockedЛеле колко малко!Аз се притеснявам от нестигане до термин. Mr. GreenАма поне докато все така се чекне беба,ще съм спокойна Hug
Аз пък си се навеждам безпроблемно,обувам се,лакирам си ноктите на краката като преди,нямам никакъв дискомфорт,може би заради малкия корем....само нощите са ми адски-ни наляво,ни надясно,ни по гръб,всякак боли и ми е неудобно #Cussing out
И всеки ден имам по някоя нова екстра-тъкмо ми мина окото,гърлото ме заболя,то се оправи,излезе ми херпес на устата #2gunfireА днеска си напипах болезнено възелче под мишницата #Crazy
Отиди на лекар за това възелче!  Особенно ако не изчезва. Дано нищо да не е.
Виж целия пост
# 565
Моя корем е паднал от една седмица. Една вечер просто я усетих как се плъзга надолу и на консултацията ми казаха че е в малкия таз готова за излизане. От тогава едвам ходя от болка в срамната кост и наистина движенията са и по слаби не се върти така енергично като преди това. Пак си мърда често но по леко. А тумбака ми е толкова увиснал че като седна на дивана и трябва да се разкрача за да се намести между краката ми. Дори от тогава не ме подпира в ребрата и дишам много по спокойно и не получавам сърцебиене както преди да падне корема. Иначе никаква работа немога да си свърша от всичко ме боли и гледам да подържам горе долу къщата и да има наготвено а имам толкова неща за чистене като прозорци и фурната ми е вече в окаяно състояние но е абсурд да се наведа да я търкам и ще чака. Миналата седмица на пресекулки поне измих банята. Добре че има хубави препарати че е лесно но всяко нещо пак си иска да се тръкне и избърше. Иначе имам 18 дена до термина и въпреки че е готова да излиза все още си кротува но когато тогава но от опит знам колко е изнервящо да преносиш още повече за хора като мен които обичат всичко да им е планирано. Станах на 36 години и още немога да се науча че не всичко може да се планира и е божа работа но ще мине и това. Хайде стискам палци на всички с скорошни термини да стане работата пи бързо и безболезнено че като е изнервен човек и е по трудно.
Виж целия пост
# 566
Здравейте, мами. Искам да ви попитам задължително ли е да има кръв в слузта, когато пада тапата? Днес като пишках и забелязах прозрачна слуз на хартията, беше с размерите на гол охлюв. Съжалявам, че го описвам толко гнусно, ама нз как точно да го обясня.
Нека някоя от раждалите мами сподели как точно изглежда тази тапа и колко време след това е родила.
Виж целия пост
# 567
Да, така е. Едва 4%от бебетата се раждали на термина си. Simple Smile

Аз съм от тези 4%. Баткото си дочака деня. ММ обича да се шегува с това, че само часа на раждане не му бяха изчислили лекарите  Joy hahaha Сега да видим бебка дали и тя си знае датата

Честито на всички родили мами, желая им много здраве, щастие и бързо възстановяване. И много радост на цялото семейство  Heart Eyes
Виж целия пост
# 568
Момичета, курааааааааж!!! Още малко остава! На финала сме вече  Hug
Обаче, да си кажа под секрет, колкото и да знам какво ми предстои и да съм подготвена - ШУБЕ МЕ Е, мамка муууу  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Колкото повече наближава, лекичко се попаникьосвам - бременност с бременност не си прилича, и раждането така, и децата така...Не знам тоя юнак дали ще е като батко си, или ще тръгнат по съвсем различен начин нещата  Rolling Eyes
 Вчера уж чистих, прах, днеска гладих, одеве сложих една леща и сега чакам ММ да си дойде да му се оплача от нещата в живота и така  #2gunfire #Cussing out Mr. Green hahaha
Миминка и аз съм от 4-те % родих на термина предния път  Peace
Виж целия пост
# 569
Момичета, сега се върнах от преглед и докито и тя ме подкара, че бебето се е заинатило и не иска да излиза. Иначе всичко си е наред и в сряда ще ходя в болницата на запис и явно да ме прегледа по-обстойно,че днес пред кабинета беше лудница, както всеки път Close Питах я какво ще правим,ако до 12-ти бебка не се роди и тя каза, че ще ме изчака 6 дена и на 7-я в болницата. Дано не стигаме до там Praynig Praynig
Аз пък си се навеждам безпроблемно,обувам се,лакирам си ноктите на краката като преди,нямам никакъв дискомфорт,може би заради малкия корем....само нощите са ми адски-ни наляво,ни надясно,ни по гръб,всякак боли и ми е неудобно #Cussing out
Аз от 8-я месец насам не мога да си стигна краката-едва си режа ноктите, а за лакиране и дума да не става. Вече и чорапите не мога да си обувам, пък за обувки да не говорим #Cussing out #2gunfire
През нощта и при мен е парти, и като легна на една страна трябва с нещо да си подпра корема Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия