Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 585
ОФфффф още съм си вкъщи. Нощес контракциите ми почти спряха та легнах да спя и сутринта пак почнаха но са слаби все още в смисъл доста си ме боли и стяга но понеже съм раждала знам че това не е нищо в сравнение с контракциите преди раждане така че чакам още. Мъжо замина на работа и довечера като си дойде ако е същото.положението ще отидем до болницата че ме е страх за бебето.
Виж целия пост
# 586
Добро утро   food010 kaffeetrmker_2 morning
Петина, дано всичко е наред  Hug
Аз сега се връщам от жк, с 1,5 см. разкритие съм, тоновете са ок, АГ каза, да се стягам постепенно - според нея ще е тия дни  Grinning
То не че според мен се очаква друго де  hahaha
Така че сега се концентрирам и почвам да мътя усилено  Peace
Виж целия пост
# 587
Добро утро kaffeetrmker_2
Усещам,че днес вече след това затишие ще имаме нови попълнения  Hug
Аз отивам да се разправям пак с гадните чиновници.Направо ме съсипаха с тия формуляри за майчинство,па за болнични,а като си помисля,че и след раждането ще има още един тон хартии да попълвам  #2gunfire
Петина  Hug
Плодчетата успех и на теб,мила  Hug
Хубав ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 588
Честито на новите майчета,а тези на старта за раждане УСПЕЕЕХ
Виж целия пост
# 589
Честити рожби на новите мами! Да са живи и здрави и много радост да ви носят, а на вас бързо възстановяване!   bouquet

На мен корема вече се смъкна, още преди две седмици ми казаха, че беба е ниско долу, а и аз така я усещам. нямам киселини вече, спя си спокойно на ляво, а преди не можех, няма го и това затруднено дишане. малко ми е притеснено, че още не съм приготвила всичко, а незнам кога да очаквам да се появи, въпреки че термина ми  ечак края на месеца. Незнам коя мама беше писала, но наистина раждане може да започне всеки момент и неочаквано, без падане на тапи, изтичане на води и др.

Елси, и на мен ми прилича на тапа, успех и леко раждане, когато и да тръгне бебо.

Ох, момичета с по-големи дечица, ходят ли на дг или са вкъщи? пуснах малката миналия месец и от както е тръгнала една седмица е на дг, една вкъщи. много се ядосвам, защото детето се чувства добре там, а сега незнам дали да не я задържа малко вкъщи, не ми се иска да пазя бебето от нея, тя така го чака  Simple Smile

За раждането и мен е страх, но гледам да не го мисля много  Simple Smile
Виж целия пост
# 590
О, моят син, ако не ходи на градина, подивяването е пълно - само се чуди каква простотия да измисли  Twisted Evil Докато там се уморява и после е кротушко  Laughing Един-единствен път направих грешката по моя инициатива да го задържа вкъщи 1 ден и стократно съжалих  #2gunfire Няма да изброявам какви тъпотии се извършиха, и накрая нервите ми бяха просто ужас  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 591
Добро утро,мамита  bouquet

Снощи учудващо нямах киселини,и нищо че ставах до wc-то на 2 пъти,може да се каже,че спах 'безболезнено' Grinning

EvElIn_,аз бомащините съм ги оставила за след раждането...то и няма какво толкова да правя-да си взема еднократната помощ за раждане и да уредя нещата със социалните  майчински,които трябва да получавам.Доколкото разбрах ще трябва да се връщам пак на Сандански ,за да свърша тая работа:bad-words:

Има ли мами ,които не са избрали и говорили спедиатър?

gabsolini,7 е много хубаво число,но дано беб изчака татко му да се върне от работа.
Аз пък съм се настроила от много време,че ще раждам на 25-и,годишнината на нашите,един ден преди термин Mr. GreenНе искам и ден по-рано и това си е Crossing ArmsОще повече сега като видях,че на 23 и24и имам изпити,сядам да уча.Всички около мен ми казват,че съм луда Thinking Crazy
Виж целия пост
# 592
Аз още не съм говорила с педиатър, нито пък съм избрала. Като се роди бебка тогава ще говоря с нашия личен лекар(приятел на семейството)  да ме насочи кой да е. Все пак докторите се знаят. А и той ме насочи към мойто АГ и съм много доволна. Имаме му пълно доверие Simple Smile
И мен ме чакат тия бумащини с документи и мързеливи и недоволни служители  Mr. Green Mr. Green #2gunfire #2gunfire

lady_gothic, 7 ми е любимото число, а и таткото на бебо довечера ще си дойде, но не искам да пътува по пътищата с мисълта,че щерка му се ражда и само да натиска педала на газта.
Ще е хубав подарък, ако бебка изчака за годишнината на вашите, ама с тия изпити...да не реши да се явява и тя с теб на изпит  hahaha hahaha hahaha

Айде вече днес да имаме нови бебчета (и мойто да е от тях Praynig Praynig  ей така изведнъж да почне  Laughing)
Виж целия пост
# 593
ПРивет, мамчета! Моята принцеса се роди и вече сме на седмица и нямам време нито за нет, нито за каквото и да било друго! Тя е всичко  Heart Eyes Heart Eyes Дали в темата  ще се включи консултант от ЛЛЛ?
Виж целия пост
# 594
Честото ! Да е жива и здрава бебка и много да ви радва !  bouquet baby_neutral
Виж целия пост
# 595
мв, да ви е жива и здрава!   bouquet

Има тема, кърмене се казва, там си задават въпросите мамите, които имат нужда от консултация. има и национален тел. на ллл, на който можеш да се обадиш, мисля че го имаше на първа страничка.
Виж целия пост
# 596
mv_2014,честитооооо  bouquetЗдрава,щастлива и засмяна да расте малката принцеска Hug
Аз си мисля,че и в нашата темичка ще се включи ЛЛЛ консултант,може би чакат да стане средата на месеца и да има повече родени бебчета Peace

gabsolini,и на мен,и на мъжо ни е любимо 7,затова казвам,че е хубаво Mr. Green  Има си някаква 'магия' в това число  Heart Eyes

Виж целия пост
# 597
Не съм от вестителките, но и аз да съобщя една хубава новина.

Lemon_tree е родила днес сутринта, момиченце, казва се Лиана 2750 гр. 45 см. естествено раждане.

mv_2014 , честито Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 598
Не съм от вестителките, но и аз да съобщя една хубава новина.

Lemon_tree е родила днес сутринта, момиченце, казва се Лиана 2750 гр. 45 см. естествено раждане.


ЧЕСТИТОООООООО!Знаех си,че днес ще имаме бебчета  Hug  Много щастие да донесе на мама и тате малката Лиана   bouquet
Виж целия пост
# 599
Честито и тук на Lemon_tree и mv_2014 newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия