Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 645
Запис на тонове ми правиха в началото на 7-я месец, полежах 4 дена в болница заради контракции и сутрин и след обяд ни правиха на всички, които сме там в 7, 8 и 9-ти месец. Като влезнах в деветия пак ми правиха, но проверка за разкритие и да ми мерят шийката до сега не.
Виж целия пост
# 646
за запис на тонове ходя за свой кеф, вчера ми падна част от тапата и днес отидох при доктора - чак сега ми направи преглед за разкритие.. предполагам, че се прави когато имаш някакви индикации, все пак за проверка - шийка не ми е казал дали е изгладена или не..
за козметиката - мустела
Виж целия пост
# 647
Честито на мама скейла, да е жив и здрав малкия мъж!   bouquet
Виж целия пост
# 648
Благодаря момичета за подкрепата  Hug Завърнах се и съм малко притеснена.Всичко ми е в норма/тонове,кръвно,урина,желязо/ обаче бебо за една седмица е наддал 400гр/сега е 4 кг/ и доки каза,че ако искам да родя нормално/което може и да не е следващата седмица/ще бъде доста трудно и ще получа много разкъсвания  Sad  Записа ми час за другата седмица/15.10/ и каза,че тогава ще трябва окончателно да решим как ще процедираме.
За разкритие и аз не съм проверявана,но преди две седмици/бях 37 г.с./ ми направи преглед с вагинален ехограф и толкова.
Виж целия пост
# 649
EvElIn_,спокойно мила,ехографите често грешат.Пак казвам,майка ми,ме е родила 4 и 100,с  4 шева,и то от епизиотомия.Таза и е тесен дори.И  мои познати са родили естествено 4килограмови бебоци.Пък и може беб да тръгне да излиза тези дни,не мисля че само размерите на детенцето,ако всичко друго е нормално,трябва да са предпоставка за секцио.и все пак решението естествено/секцио,би трябвало да го вземе док Peace

Иначе и мен ме е шубе,ако моята бебка качи много за оставащите дни до термин,как ще излезе,ама пък пухкавите бебоци са толкова сладинки Heart Eyes
Виж целия пост
# 650
Честито на мамите с малките бебоци   bouquet
Утре ми е секциото и днес съм като муха без глава  #Crazy дано всичко е наред  Praynig и ще ви пиша да разкажа всичко когато мога  Heart Eyes
Виж целия пост
# 651
skeila - честито бебенце   bouquet


Да, на мен никога не са ми правили запис на тонове,нито са ме гледали за разкритие, а вече преносвам 2 дена. Веднъж на две седмици ходя на консултация - слушат сърцето на бебето и ми гледат урината и това е.

Червеношийке - аз ходих на оглед в болницата ми и тяхната политика е такава - 2 седмици трябва да минат за да се води преносено бебето и да ти направят induction. Едната от мамите преносваше и подробно разпита къде, кога и как правят induction. Иначе всяка болница има MAU, но ако отидеш там и просто кажеш, че искаш видеозон, никой няма да те отрази. Ще ти обърнат внимание, ако имаш някои от сипмтомите на страница 10 от Maternity Notes, а аз не искам да дърпам дявола за опашката и да лъжа за такова нещо. Утре имам консултация и ще и кажа на тая, че се притеснявам и не мога да спя заради това, че ми е нервно и ще получа нервна криза. Може би ще има някакъв резултат.

След малко мисля да отида до магазина и да си направя разходка. В неделя 6 часа бях на крака и вървях, но нямаше ефект. Досега бях спокойна, но вече започвам да се притеснявам. Какви неща съм чела и гледам да не мисля за такива филми, ама пак се тормозя  smile3518

Другото което е - всички ми казват как тазът ми и грам не се е разширил, а и аз си знам, че съм тясна и направо.....

Julie18 - успех утре   bouquet
Виж целия пост
# 652
Julie18,спокойно мила: ) моето секцио мина днес,все още съм в реанимация,имаме си момък Мартин, 3500,50см.Всичко мина нормално,само където неспах цяла нощ и притеснението ми беше в повече,родих в 08:31,и в 9 и малко съм в стая,даже така се случи че съм сама,пусна ме упойката успявамда вдигам крака,не е грам болка за умиране, даже сестрата иска в 6 да започне да ме раздвижва, честито и на другата мама родила днес,да ви е живо и здраво съкровището и много да ви радва,пожелавам успех и на всички които останаха  Hug  bouquet Crazy
Виж целия пост
# 653
Честито бебчета!!  bouquet Мисля че всички имаме нужда точно от това да чуем как не е болка за умиране!!!
Виж целия пост
# 654
Ралица, честит левент!   bouquet Много здрав да е и да ви радва!!! Бързо възстановяване на теб!  Hug
Гали, само няма да се притесняваш, ще видиш, че всичко ще е ок!  Hug
Джули, успех! Стискаме палци!!!  baby_neutral
Аз имам постоянно контракции днес, но са съвсем леко болезнени - нищо сериозно засега.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 655
Мерси за куража  Hug и честито бебчееее  baby_neutral Heart Eyes
Виж целия пост
# 656
Ralitca Pulyova Честит син! Да ви е жив и здрав!   bouquet
Julie18, имаш стиснати палци от мен, кураж и леко да минава!  Praynig
gali_portokali,  може и аз да бъркам, но съм сигурна, че на нас ни казаха,  че раждане предизвикват на  41 седмици +1ден. А в  MAU на мен са ми казвали винаги,  когато имам някакви притеснения да отида. Те за това са там в крайна сметка. Аз миналия път когато отидох си усещах бебето,  но се чувствах някак различно. Те ме питаха как различно и аз им казах, че имам болки в костите ниско долу, имах  болезнени контракции (само за малко), и сякаш ми се вие свят. Казах, че всичко това ме е притеснило и защото така или иначе съм дошла до болницата да ми вземат кръв съм решила да отида при тях с молбата някой да ме прегледа за всеки случай. Хората бяха много внимателни и не ме върнаха, слушаха бебето,  направиха ми запис на тонове и т.н. Накрая казаха в че може би бебето се е обърнало точно днес и затова съм усетила тези болки, но всичко е ОК и ако пак нещо ме притеснява да не се колебая да отида. Извинявам се за цялата сага,  но мисълта ми беше, че не би трябвало да те върнат ако отидеш и кажеш, че нещо те притеснява. Не е нужно да лъжеш, че имаш някакъв проблем. Стига да кажеш, че си много нервна, имаш болки контракции, преносваш и искаш да те прегледат, за да си спокойна. И аз от днес официално си преносвам, знам какво е чувството. Дано скоро решат да излизат бебоците и най- вече да се родят здрави!  Praynig  Peace
Виж целия пост
# 657
Благодаря ви мамиии,и при вас малко остана  Crazy L1nka, аз преди да дойда да раждам чух какво ли не,и пристигмах сутринта трепереща като лист,а да кажа с извинение най-гадна ми беше клизмата, защото не съм.свикмала да ходя в друга тоалетна освен вкъщи,хахаха. Смотана работа  Joy Crazy
Виж целия пост
# 658
Благодаря ви мамиии,и при вас малко остана  Crazy L1nka, аз преди да дойда да раждам чух какво ли не,и пристигмах сутринта трепереща като лист,а да кажа с извинение най-гадна ми беше клизмата, защото не съм.свикмала да ходя в друга тоалетна освен вкъщи,хахаха. Смотана работа  Joy Crazy

хаха ами клизмата си е кофти преживяване сигурно....и мен леко ме притеснява....Дай Боже при всички да минава леко като при теб....а на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 659
Ралица, честито момченце! Да ви е живо и здраво!   bouquet   Бързо възстановяване на теб!  Hug 

Джули, успех утре, леко да минава!  Hug

плодчетата, май и ти си на път, леко раждане и на теб  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия