Хич да не ти пука! Мен колко са ме гледали и обсъждали, мълчах си в началото, не вече ги насмитам всичките.
При което аз й отговарям: "Да, мен ще глобят, нали? А не Вас! Не ми берете грижата!"
Аман!!!
. Одеве го пуснах и я оставих сама да пробвам дали ще заспи. Докато извадя дрехите от пералнята и гледам вдигнала ръцете до главата и наперила биберона
, а ние по принцип трудно заспиваме, то са едни песни, едно чудо.
. Та като се удреме, заемам широк разкрач и клекове нагоре-надолу за бедърите, и така за 15 минути и беба заспала и мама поспортувала. Смятайте по 3-4 пъти на ден, ми не е зле 
. Аз съм една ужасно ужасна майка, оревах света че детето ми е ревливо, а тя милата и възпалени и двете ушета
. Бях при ЛЛ, която ни е и педиатър по друг случай, и и викам "абе новото попълнение много ревливо го направихме", и тя вика, дай да я видя и като ми каза "ауууу, ушичките са" и направо ми идваше да се гръмна...
Още повече, когато става дума за здраве.

Още повече, когато става дума за здраве.
Бързо да се оправя сладуранката!


Голям късмет извадихме с нея.
Ще обича дъжда точно като мен ми се струва.
няма пострадали, освен може би джобовете ни
и предния капак, който е на хармоника, но колата е в движение. Лили дори не се уплаши. Само ще кажа, добре че са кошчетата за кола.
но това си е мое мнение, аз съм малко ретро що се отнася до това. Моят идеал за количка е ретро количка, но те са безбожно скъпи, по-скъпи са и от Мима-та. А моята си е обикновена количка, стандартна по форма Сола МТХ модела, затова се учудих на коментара.
В последствие взех шезлонг, активна гимнастика, четка и гребен за коса, че се родихме с косичка, а сега ще взема и специалната козметика, дето ни изписаха. Като цяло, се старах да не се уливам с покупките и да взимам само неща, които ще ползвам и за сега всичко без креватчето ми е влязло в употреба. Добре, че купих най-обикновено от Икеа. Препоръчани теми