И напук на есенната скука, малко ЮЛЧЕ вкъщи гука! - Тема 2

  • 34 225
  • 721
# 150
Привет! Минавам само да кажа, че от понеделник в Лидъл ще има бебешки космонавтчета по 25 лева. Ще има и други бебешки дрешки.
Виж целия пост
# 151
Mar_bella, мерси за инфото, че ние нямаме космонавт, а сигурно ще трябва.

Ние утре сме на консултация, да видим колко кг ще излезем, последно беше 4,100, но доста понатежава вече. Ваксини нямаше и при нас предният път.
Крусти имаме и ние, но и доста коса отгоре (всички го мислят за момиче по тая причина  Laughing), и аз засега съм ги оставила така - ако намажа със зехтин, после не мога да му измия косата. Надявам се, че ще паднат сами.
Виж целия пост
# 152
Monika аз взех ето това космонавтче  http://bebeshkidreshki.com/product.php?ProductID=18318 поръчах 68, Симона носи вече 62-68 но това е огромнооооооо направо се губи в него!
Виж целия пост
# 153
С есенно-зимните покупки и аз имам проблеми. Размер 62-68 е много различен на различните фирми. Имам такива бодита, които и са точни по размер, както и такива, които ще носи поне след 1-2 месеца, а все 62-68 Simple Smile. Като купувате космонавти от Лидл да имате предви, че техните дрехи са по-големки. Купила съм бодита с дълъг ръкав и панталонки 62-68, големи са ни, ще ги носим поне след 1-2 мес. В момента носи бодитата с къс ръкав на Лидл с размер 50-56 и са и точни.
Виж целия пост
# 154
Хелоу, относно зимните дрехи якенцата и космонавтчето са 0-3 месеца, на mamas&pappas и Джъмбо, но са големички в смисъл ръкавите дълги, но иначе по-къси около кръстчето са якенцата. Може би защото са вече ползвани са поразтегнати тук-там.
Ние сме вече 60 см и 6 кила, само на кърма. Т.е. 800 гр за 37 дена. Ваксина ни запазиха, малко я отложихме.
 Сушилнята вече бичи яко, събирах цяла седмица дрешки. Поне обира мъхта от тях, а тя наистина е много. Е, оказа се, че съм пуснала дрешките с мръсните дънки на таткото, ама в тъмното и сутрин кой да зяпа какво има в пералнята  #Crazy. Тя сушилнята ще ги довърши на около 60 градуса Peace. Сега ще излизаме. Смятам да я облека с пухено якенце и върху ританките някакво клинче. Сутринта щом бях по дънково яке върху фанелата значи е ОК.
Снощи сготвих пилешка супа в "лудата" тенджера (под налягане) със зеленчуци на едро. После само обезкостих бутчето, нарязах  сварените зеленчуци, фиде, застройка и магданоз.  chef Да ви е сладко  Grinning
Виж целия пост
# 155
Снощи сготвих пилешка супа в "лудата" тенджера (под налягане) със зеленчуци на едро. После само обезкостих бутчето, нарязах  сварените зеленчуци, фиде, застройка и магданоз.  chef Да ви е сладко  Grinning
Хаха...лудата.. hahaha Точно за нея си мисля днес, за една бърза крем супичка. Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Здравейте Simple Smile

Мерси за насоките на всички.
Миме, много хубаво космонавтче и много готин сайт. Мерси, че ме открехна! Аз обаче съм малко старомодна и предпочитам да пипна на живо и да премеря. Не ме бива в онлайн пазаруването  Blush Blush Blush

Навън е доста приятно всъщност. И вчера като излизахме даже ми беше топло. Мрачно е, но времето е меко.

блускай: леле как ми се дояде пилешка супичка сегаа, ааа не така !  Laughing

Охх аз ще съм кратка днес, че нещо се афектирах от нещо пуснато във фейсбук групата и отивам да се кротна под душа  Naughty

Пожелавам ви спокоен и усмихнат ден !   bouquet
Виж целия пост
# 157
Охх аз ще съм кратка днес, че нещо се афектирах от нещо пуснато във фейсбук групата и отивам да се кротна под душа  Naughty
Hug Hug Hug
Аз затова си предпочитам форума. Тук няма дрязги и натякване и винаги съм казвала, че във форума ми е по-приятното място за споделяне. И благодаря на всички, че го правите такова! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 158
Monika, не знам какво е пуснато във ФБ, но със сигурност не си заслужава да се ядосваш!  Peace
тук пишем много малко момичета, иначе щаха искри да хвърчат, сигурна съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 159
Така е, колко сте прави ! Обичам форума и няма нищо, ама нищо общо с фб групата. Тук за мен цари обич, спокойствие и разбирателство. Там е съвсем друга бира. Благодаря ви, че ви има  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 160
Момичета, по принцип изобщо не участвам в разни групи, обсъждания и тн., но тук цари такава хармонична и приятна атмосфера, вие сте толкова готини и най-якото е че никой не се заяжда или си налага мнението, че за пръв път и аз реших да се включа някъде и някакси да усетя подкрепата която струи между всички ви. Hug  bouquet А иначе Тони е много права....то нали знаете много кокошки....курник  newsm51
Виж целия пост
# 161
здравейте, искам да питам момичетата, които мажат със зехтин - има ли значение каква марка е и трябва ли да е преварен или мажете направо от шишето?
Виж целия пост
# 162
Таня,няма значение марката. Просто гледай да е истински. На нас педи ни каза преварен Simple Smile
Виж целия пост
# 163
здравейте, искам да питам момичетата, които мажат със зехтин - има ли значение каква марка е и трябва ли да е преварен или мажете направо от шишето?

Студено пресован купувам и не преварявам.Пресипвам с чисто шише с помпичка и действам.И двете деца така мажа и нямат проблем с кожата.Съвсем съзнателно не ползвам купешка козметика за мазане.Кожата е най-големия човешки орган и чрез козметиката се поглъщат и не добри неща

Не знам защо повечето дискусии се преместиха във фейса.Тук е много по прегледно и може да обхванеш всеки какво е писал
Виж целия пост
# 164
Ей това ме разби "А иначе Тони е много права....то нали знаете много кокошки....курник  "   hahaha
Днес разхождах бебка в кенгуруто, но обърната напред да гледа. Голям кеф и беше, като я извадих, чак се размрънка, ама утре пак. Да Ви питам ноктите на крачетата режете ли? Аз само на ръцете режа, че много се драска, все дирижира и ръкомаха. Пък тези бебешки нокти като бръсначи  Mr. Green
Аз ФБ нямам, много ми е излишна тази показност. На баткото направих, но и той не проявява никакъв интерес. Да си кажа, че и на мен ми е приятно да Ви чета и споделям тук  Hug
Нашата косица много пада, калъфката и е цялата в косъмчета, много е гадно че чак в устичката и влизат.
Хубав ден мами, че ме "викат"  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия