И напук на есенната скука, малко ЮЛЧЕ вкъщи гука! - Тема 2

  • 34 225
  • 721
# 165
Не знам защо повечето дискусии се преместиха във фейса.Тук е много по прегледно и може да обхванеш всеки какво е писал
И аз съм на това мнение, но повечето мислят точно обратното. А защо са се преместили - защото там им било по-удобно да четат (на мен пък ми е хаотично Sad ) и заради уж анонимността (имаше мами, дето свекървите им ги следели какво пишат във форума). Аз понеже нямам какво и от кого да крия, а и предпочитам форума, си се вихря тук. Макар че и там пиша по-често отпреди, но тук ми е хем по-прегледно, хем по-приятно. Hug

Нокти на крачетата още не съм рязала. Или растат много бавно, или се чупят, ама досега не съм виждала нокти за рязане. newsm78 На ръцете е друго, там понякога и два пъти седмично се налага да режа. Peace

Планирам утре да пусна темата на бъдещите юлки 2015, за да им е готова и след някоя и друга седмица да започнат да се записват в нея. Heart Eyes По всичко личи, че Авенсис ще е кръстница на темата. Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 166
Режа само на ръчичките и то като я издебна да не е много разсънена. На крачетата опитвах, но там е дори по-трудно. Те сами се чупят.
Днес отидох специално до Лидл, за да взема брошура, че още я няма онлайн. Ми не ми харесаха космонавтите. По-точно десена за момиченца, а той беше само един. Освен това нямат "терлици" и ръкавички към тях. Може да ги погледна на живо като ги пуснат. От линка на Мимето14 харесах едно космонавтче, но беше останал размер 68, а аз се чудя дали да не се насоча към 74 направо ( той се води 6-9м). Понеже дрешките, които стават сега на Гери са р-р 68, предполагам че до зимата ще израсте още, пък и под космонавта нали е с дрехи.. newsm78
Също се чудя на тези чувалчета:
http://www.bebeshkidreshki.com/product.php?ProductID=18323
Дали не става такова да взема вместо космонавт?
Виж целия пост
# 167
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=393 - тук можете да ги видите тези космонавти
Това чувалче ми изглежда много добре, поне на снимка. Подобни гледах в Н&М /ще ме извините, ама съм им голям фен/, много хубави. Ако не ми бяха подарили един космонавт, това щях да взема. Та сега се сещам за него - да ви разкажа. Искат близки да купят космонавт на малката и ми казват да си харесам, за да и го обличам с удоволствие. Харесвам аз въпросният от Н&М, заявявам го гордо, а те ми носят един розов. Аз естествено питам - защо този, а не онзи, който харесах, а те - ами този е много хубав. Аз нали съм си искрена, казвам, а не е вярно, този като качество е на светлинни години, а ММ ме рита под масата. Луди хора - хем избери си, хем пак ще ти натрапим нашия избор. То да беше поне по-евтин техния да кажа, че за това са го взели, но бяха оставили етикета и се оказа, че е и по-скъп Shocked И да довърша историята - не взели този, който аз искам, защото бил в бежово, а сме имали момиченце, да е розов Shocked
Виж целия пост
# 168
Здравейте, не съм се включвала до сега, само ви чета с интерес... но имаме проблем като заговорихте се сетих да Ви споделя... На палчето на единия крак нокътчето ни е забито в пръстчето... изрязахме го и го измъкнахме... сложих компрес с Ихтигал за през нощта та поизсмука част от възпаленото, четох за компреси с прополис ( за да се измушва нокътчето докато излезе) и съм поръчала да ми докарат, но дали няма и друг начин без рязане от доктории  Cry
Виж целия пост
# 169
Здравейте, не съм се включвала до сега, само ви чета с интерес... но имаме проблем като заговорихте се сетих да Ви споделя... На палчето на единия крак нокътчето ни е забито в пръстчето... изрязахме го и го измъкнахме... сложих компрес с Ихтигал за през нощта та поизсмука част от възпаленото, четох за компреси с прополис ( за да се измушва нокътчето докато излезе) и съм поръчала да ми докарат, но дали няма и друг начин без рязане от доктории  Cry
От баба си знам една супер ефикасна рецепта, защото много често ми се забиват ноктите на краката: равни количества (1/2 чаена лъжица примерно) брашно, мед и олио. Забърква се като тесто и се слага на мястото под лепенката. При мен за 2 нощи носене минава винаги  Peace Стискам палци каквото и да ползваш да му мине бързо на дребосъчето  Praynig
Виж целия пост
# 170
По всичко личи, че Авенсис ще е кръстница на темата. Heart Eyes Hug
   newsm44  баш ми е драго  bowuu

това чувалче много слдако дето е розовото lubito ама като стане време за лятния кош то нали между караката има една хава там и с чувалчето как ще стане  newsm78
ние днеска бяхме на бебе и бебетата се редуваха кой да мрънка  hahaha

на мен пък май ми излиза ечемик и много тъпо дано се размине леко. за сега е само леко подуто и понаболява, но снощи ме боля повече сега по бива.
Виж целия пост
# 171
Хелоууу  Wink
Лаленце можеш ли да пуснеш тук таблицата за мерките,че ми е любопитно,не че моя няма да е извън нормата де  Crazy ,ние в понеделник ще се замерваме
Пайче покажия я тази извънземна количка  #Crazy Joy
да ви питам сега пък за нощното хранене,отбивате ли ги или чакате сами да си го спрат.Снощи си заспиваше като талпа като не го сменям,ама още по-добре ще е да неме вдига.Правихме яка схема с баща му,не го оставихме да спи преди 12ч за да се измори.Изкъпахме го,одрема се още в коритото,после докато го облека,заспа на няколко пъти на шишето,едва се оригна,беше парцал милия.И представете си 10 мин след като го оставих в кревата се ококори  ooooh! hahaha ма заспа де и към 4ч рев за манджа.Досвидя ми се да му предложа вода и да спираме нощното.Тя педито ми каза още предния месец да го почна. и нашия към 8ч иска да си го местя вече в хола на шезлонга,опасен е,  Laughing спи ли у се да си ляга....абе чудо...кротко си ми е детето.
За покупките доста си обмислих от какво имам нужда ,мойта приятелка и сестра й ми дадоха 2 чанти с дрехи,кошарата,шезлонга,помпата...(и кво се случи забременя сестрата,а днес ми каза,че и тя е бременна  Rolling Eyes Rolling Eyes  Joy с втори момчета,мн яко..тия дрехи свят ще им се завие  Laughing.все с мъжки)една съфорумка още 2 чанти и да ви кажа купихме за изписването само и разните козметики и шишета.От скоро така взимам,че си ми е мерак все пак нещо новичко.Ританки не ползвам,фен съм на панталонки и клинчета,а и неумаляват за кратко.
Виж целия пост
# 172
Хелоууу  Wink
Лаленце можеш ли да пуснеш тук таблицата за мерките,че ми е любопитно,не че моя няма да е извън нормата де  Crazy ,ние в понеделник ще се замерваме
В нета също има разни таблици, ако искаш потърси и там. Hug
Ето я въпросната таблица. Тя е от здравния паспорт на Елица и уж пише, че е според Световната здравна огранизация (СЗО), ама колко е вярно... newsm78
Скрит текст:
Излиза в по-малък размер, понеже форумът автоматично намалява по-големите изображения, но ако искаш си го свали на компютъра и ще го видиш в оригиналния размер. Peace
Виж целия пост
# 173
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 174
Добро утро момичета, вчера беше топличко и бебка си спинка по около 3 часа, но само навън. Да използваме хубавото време за разходки, докато може.
Днес пак ще готвя   chef, мусака варена. Лесно и вкусно.
Ние също се кърмим нощем. Не съм пробвала да й давам вода или чай, то същото - разсънване, ставане. Пък и не сме някои дебеланки, та да й спирам храненето. Ще видим какво ще стане по-натам. Понякога се буди към 4.00ч, понякога към 6.00ч. Но, определено газове и колики си има, тя затова се поразбужда нощно време и понякога през деня. Кога ли ще отшумят  Thinking Продължавам с Инфакол, поспирам ги за малко, после пак. Всяка сутрин преварявам вода, която не пие, защото няма кога. Също чайче от копър, анасон и лайка правя. Всичко за всеки случай. Понякога й давам. До после, хубав и усмихнат ден   bouquet
Виж целия пост
# 175
Благодаря за лидълския каталог Hug
Аз ще се пробвам да купя чорапогащници и чорапки. Казвам ще се пробвам, защото живея до Лидъл на халите, където всичко се опосква за секунди... ще взема да опъна една палатка отпред ooooh!
Ходих за едни еспадрили ( много обичам Heart Eyes), отидох към 11 сутринта и нямаше НИТО ЕДИН останал чифт #2gunfire. После с ММ ги гледахме по квартала да се разхождат моите еспадрили. Все едно всички имаха освен мен
Да ви се оплача, ММ ми е яко крив и още съм в размисъл за какво Thinking Thinking....така или иначе му се цупя Blush като профилактика малко. Да ви кажа, като се поцупя по-дълго време и чудеса стават. Предния уикенд не знам какво беше станало, ама ММ се хвана за ютията чак от немай къде да се чуди коя бурма ми се е отвинтила пак
По темата с ФБ, аз не обичам да пиша там, защото никога не мога да разбера къде ми изчезват постовете. Всичко е яко хаотично. Плюс това аз не съм ФБ мастър и един път с идеята да сложа в групата снимка на едни плетени от свеки красоти ги изплющях на стената на ММ... ( не се беше разлогнал от неговия профил)
Виж целия пост
# 176

това чувалче много слдако дето е розовото lubito ама като стане време за лятния кош то нали между караката има една хава там и с чувалчето как ще стане  newsm78

Права си. Не се бях замисляла за това.
ZVEZDA *, и ние така отначало мислехме, че като не я слагаме вечер след 17ч, после ще спи повече. Да, ама не! Изнервяше се и не заспиваше до 12. Изнервяхме се и ние. Толкова малки бебета не трябва да бодърстват повече от час-два според мен. Сега я слагам по всяко време, не робувам на часове и е доста по-спокойна. Моите наблюдения са, че колкото повече спи, толкова повече спи.  Peace Гери става два пъти през нощта - в 3 и 6. Няма да я спирам, ще чакам да се откаже сама. Иначе какво? Ще ореве целия блок.
Виж целия пост
# 177
Хелоу
Тази сутрин цъфнах още в 6 да храня Беб и повече не заспах, понеже тамън се унесох и на мм алармата се разпищя. И той като вашите мъже не си я чува и си звъни докато не го сръчкам  hahaha В нас  голяма трагедия. Супер кочина значи. Оправям и на другия ден вили и могили ужас  Shocked  Shocked ама аз като излизам и оправям вечрта и е подредено само докато спим  Mr. Green
Да ви се хвална вчера бях до социалните и ми дадоха одобрението за помощта за майки студентки и казаха след 16ти да чакам кинтитйееееее  nuts Бебко в момента аца  smile3550  хихи
Да питам и тук. Кога можем да ги слагаме в бънджита? Много съм аресАла ей това

така ги смятам нещата че леля му ще му ги подари за коледа  Party
Във фейса н знам каква драма се е разиграла ама аз я пропуснах. Ама ми се струва че се ядосвате за глупости.
Вчера Марти си общуваше с още едно бебе ама то другото беше малко срамежливо. Марти вдигна ръка все едно маха и каза ГУ  хахха ама другото се правеше на ударено  Whistling


това чувалче много слдако дето е розовото lubito ама като стане време за лятния кош то нали между караката има една хава там и с чувалчето как ще стане  newsm78

Права си. Не се бях замисляла за това.

Ми тогава чувалите за количка как става номера  newsm78 Сигурно имат дупка за тая работа. Щото ако го махнем и то бебето ще се изсулва или пък не ако колана има и от долу. Офффф много сложно стана
Виж целия пост
# 178
Милички, днес (10.10.2014 г.) точно в 10:10 ч. пуснах темата на бъдещите юлки`2015. (дано им е на късмет!) Heart Eyes Ако желаете, можете да им напишете нещо в темата. Най-рано след две седмици се очакват първите положителни тестове. Ех... Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 179

това чувалче много слдако дето е розовото lubito ама като стане време за лятния кош то нали между караката има една хава там и с чувалчето как ще стане  newsm78

Права си. Не се бях замисляла за това.
ZVEZDA *, и ние така отначало мислехме, че като не я слагаме вечер след 17ч, после ще спи повече. Да, ама не! Изнервяше се и не заспиваше до 12. Изнервяхме се и ние. Толкова малки бебета не трябва да бодърстват повече от час-два според мен. Сега я слагам по всяко време, не робувам на часове и е доста по-спокойна. Моите наблюдения са, че колкото повече спи, толкова повече спи.  Peace Гери става два пъти през нощта - в 3 и 6. Няма да я спирам, ще чакам да се откаже сама. Иначе какво? Ще ореве целия блок.
Ето, чувалчетата имат имат цип /или поне това, което аз гледах/  http://www.hm.com/bg/product/99677?article=99677-B
Аз също оставям бебка да бодърства най-много два часа. Може да дремне 15 мин, но друго е, иначе се изнервя и става страшно. С нощните хранения сме като при Гери  Simple Smile, като часовете малко варират.
Авенсис, консултирай се за бънджито с ортопед, защото нашият категорично се изказа против бънджита и проходилки, та смятам да не купувам. Иначе това, която си харесала е супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия