) и заради уж анонимността (имаше мами, дето свекървите им ги следели какво пишат във форума). Аз понеже нямам какво и от кого да крия, а и предпочитам форума, си се вихря тук. Макар че и там пиша по-често отпреди, но тук ми е хем по-прегледно, хем по-приятно. 
На ръцете е друго, там понякога и два пъти седмично се налага да режа. 
По всичко личи, че Авенсис ще е кръстница на темата.


Стискам палци каквото и да ползваш да му мине бързо на дребосъчето

баш ми е драго 

,ние в понеделник ще се замерваме
ма заспа де и към 4ч рев за манджа.Досвидя ми се да му предложа вода и да спираме нощното.Тя педито ми каза още предния месец да го почна. и нашия към 8ч иска да си го местя вече в хола на шезлонга,опасен е,
с втори момчета,мн яко..тия дрехи свят ще им се завие
,ние в понеделник ще се замерваме

, мусака варена. Лесно и вкусно.
Продължавам с Инфакол, поспирам ги за малко, после пак. Всяка сутрин преварявам вода, която не пие, защото няма кога. Също чайче от копър, анасон и лайка правя. Всичко за всеки случай. Понякога й давам. До после, хубав и усмихнат ден


), отидох към 11 сутринта и нямаше НИТО ЕДИН останал чифт
. После с ММ ги гледахме по квартала да се разхождат моите еспадрили. Все едно всички имаха освен мен
....така или иначе му се цупя
като профилактика малко. Да ви кажа, като се поцупя по-дълго време и чудеса стават. Предния уикенд не знам какво беше станало, ама ММ се хвана за ютията чак от немай къде да се чуди коя бурма ми се е отвинтила пак
Гери става два пъти през нощта - в 3 и 6. Няма да я спирам, ще чакам да се откаже сама. Иначе какво? Ще ореве целия блок.
В нас голяма трагедия. Супер кочина значи. Оправям и на другия ден вили и могили ужас
Бебко в момента аца
хихи 

Сигурно имат дупка за тая работа. Щото ако го махнем и то бебето ще се изсулва или пък не ако колана има и от долу. Офффф много сложно стана
Ако желаете, можете да им напишете нещо в темата. Най-рано след две седмици се очакват първите положителни тестове. Ех...
Гери става два пъти през нощта - в 3 и 6. Няма да я спирам, ще чакам да се откаже сама. Иначе какво? Ще ореве целия блок.
, като часовете малко варират.Препоръчани теми