
Значи днес сте трите принцеси
Дано да е лек денят ти!
Ивайло пък от 6 ч. се дере с цяло гърло, ако го оставя легнал. Честно ви казвам, до тоалетна не смогвам да отида - рев, давене, повръщане....Много е манипулативен станал. Само на ръце и прави да се разхождаме. Всеки опит да го оставя за секунда е придружен с давене и засиняване. С едната ръка го държа, с другата топля млякото или мия бибката...УжасТ, не знам какво да правя! Спи два пъти на ден за по 20 мин, в което време успявам да изцедя ...И тия ръце до лактите в устата...Идва ми да му вържа бибата за ушите!
Да си приказва с тоя, за когото е гласувал!
Да си приказва с тоя, за когото е гласувал!

. Просто ТРЯБВАШЕ да си измия косата. Да ви кажа не и беше зле. Пък от вчера съм намерила 10 часа дъжд https://www.youtube.com/watch?v=2Q1EDFA0U2s и го пускам по време на сън...



Надявам се денят все пак да не е толкова тежък, колкото се очертава. 
Да си приказва с тоя, за когото е гласувал!
Ми така де!
Даже привечер се бяхме събрали тримата на леглото, а котката легна в краката ни и мъркаше.
Разбира се, наред с прибирането му, моите задължения се увеличават, но сега съм твърде щастлива, за да се оплаквам.
Може би след два-три дни ще започна. 
Оказа се, че ми намалява кърмата и затова. Ще си походя още някой и друг месец в този безформен вид, пък после ще се стягам. 

Да си приказва с тоя, за когото е гласувал!




Оправи ми настроението, благодаря!



Оправи ми настроението, благодаря!




за "рецептата"
ние вече сме ваксинирани за хепатит Б и с четиривалентната. Другите другия път се разбрахме, след месец ! Елица не плака грам, не е тревожна или нещо друго. сега си спи тиха и кротка, а аз я чакам да стане и да яде.
(


Препоръчани теми