Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 844
  • 761
# 210
Аз бях... в никакъв случай не е тежък парфюма. Пролетта си го взех на същата цена и цяло лято го разхождам (А не е като да нямам други), та и сега. Дори с това по-хладно време ми харесва още повече. Лек и свеж аромат, но не е "сапунест". В същото време дава усет за лукс, класа. За съжаление много ми е трудно да опиша в детайли аромат, както и да го сравня с някой друг. Можеш да прочетеш мнения тук

пп Сега погледнах, че по нашите сайтове цената също не му е висока.

Много ти благодаря, ще си пусна един  Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Играчки за колани на столче за кола, ужасно много намалени, да им се чуди човек защо са били толкова скъпи
http://www.amazon.co.uk/Miniland-50-96297-Dragy-Seatbelt-Cover/d … 9600&sr=1-199

Конструктор Вадер пак доста намален http://www.amazon.co.uk/Wader-Builder-Supermix-Construction-Cont … 9857&sr=1-369

Камион на Вадер, много хубав, имаме си го в нас http://www.amazon.co.uk/Wader-26-5-16-5-18cm-Truck/dp/B007XUCM5G … 9857&sr=1-368

Трактор на същата марка http://www.amazon.co.uk/Wader-Champion-Tractor-Rear-Excavator/dp … 9857&sr=1-370

Виж целия пост
# 212
Гараж, паркинг пак на Вадер много намален да ти е попаднал, че наистина са много здрави?
Виж целия пост
# 213
Извинявам се за нахлуването в темата. Искам да ви попитам, случвало ли ви се е да ви закъснее поръчка от английския амазон и колко време трябва да изчакам преди да ги уведомя? Пратката трябваше да е тук във вторник.
Виж целия пост
# 214
Гараж, паркинг пак на Вадер много намален да ти е попаднал, че наистина са много здрави?


Аз да ти кажа дори и не знаех, че нащо камионче е на Вадер. Но пък много го харесвам и детето и то. Една от малкото оцелели играчки в нас.
Ако мерна нещо ще свиркам. То и аз ще се наредя да си купя  Mr. Green
Виж целия пост
# 215
Извинявам се за нахлуването в темата. Искам да ви попитам, случвало ли ви се е да ви закъснее поръчка от английския амазон и колко време трябва да изчакам преди да ги уведомя? Пратката трябваше да е тук във вторник.

Пратката предполагам няма проследяващ номер? Не пречи да пишеш на Customer service и да ги питаш.
Виж целия пост
# 216
За каната Брита - за тази, която е в гаранция може да пишеш на Амазон ако не са минали 2 години от покупката. За другото не знам, моя дисплей отдавна не го ползвам. След като се изтощи батерията я подменихме, но не тръгна и в крайна сметка направо го махнах. Сега се замислям дали да не купя нова по-голяма кана или системата голямата на Брита  
Така и направих, едната е в гаранция и ми пратиха нова от амазон, а старата трябва да им я пратя. Поспорихме естествено, тъй като според тях Брита имали 12 месеца гаранция. А на всички документи и в сайта на Брита е 3г. Добре че беше купувана от английския че лесно минах. Ако беше от немския като нищо щяха да ме пратят до завода на Брита да си взема датчик и за нова кана едва ли щеше да ме огрее. За другата кана ще търся датчик и как да ми го пратят. Пробвахме да я ползваме без датчик но 2 месеца ползвахме за по 15-20 дни патрон. Съпругът ми забравил кога съм го сложила и решил че е за смяна и го подменил, а бяха минали само 20 дни. В момента и малките и големите кани Брита в черно и бяло са по £14, така че можеш да се възползваш. Аз няма да мога че не ми се плащат £6 доставка.
Дано още някой се включи по въпроса за получаването на нов датчик.

Дали скоро е имало код в немския? Искам да си взема ски каска, но чакам някакъв код да ме огрее. Сега има за спортна екипировка, но не го лови тази маска. Кода е само за някои неща, не за всички стоки.

Здравейте! Напоследък все ме режат от Амазон. Първо прекратиха кампанията на Авент по-рано от посоченото и след дълги разправии не пожелаха да ми приложат отстъпката към поръчката...
Сега имам една машинка за подстригване на Remington. Пълен боклук се оказа. Доставена е на ЮК адрес на 12 юни 2013 и системата на Амазон ми казва, че срокът за връщане е бил 12 юли 2014.
Почнах да пиша на чата, че нищо не става от нея постоянно се разваля и искам да я върна... Казах, че Ремингтън БГ са ми казали, че няма значение от къде е купена и има 2 г гаранция.
Обясних всичко това и ми казаха да я върна... чата обаче се разпадна и не уточнихме връщането. Почнах нов чат само че този път ми казват, че само 1 г била гаранцията и не може да се върне, аз писах и обяснявах 20 мин, че 2 години е гаранципта и трябва да я зачетат и нищо... Било човешка грешка, че първия път писали, да я върна.
Дайте съвет какво още да напиша ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 217
Извинявам се за нахлуването в темата. Искам да ви попитам, случвало ли ви се е да ви закъснее поръчка от английския амазон и колко време трябва да изчакам преди да ги уведомя? Пратката трябваше да е тук във вторник.

Пратката предполагам няма проследяващ номер? Не пречи да пишеш на Customer service и да ги питаш.
Няма, благодаря, ще се свържа с тях  Peace
Виж целия пост
# 218
Гараж, паркинг пак на Вадер много намален да ти е попаднал, че наистина са много здрави?


Аз да ти кажа дори и не знаех, че нащо камионче е на Вадер. Но пък много го харесвам и детето и то. Една от малкото оцелели играчки в нас.
Ако мерна нещо ще свиркам. То и аз ще се наредя да си купя  Mr. Green


За теб нали, да си играеш като имаш време Simple Smile Simple Smile.
Виж целия пост
# 219
Цитат
Аз търся изгодна къща, ферма или нещо такова на Плеймобил.

Тази видя ли я? Изглежда хубава Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Цитат
Аз търся изгодна къща, ферма или нещо такова на Плеймобил.

Тази видя ли я? Изглежда хубава Simple Smile

Тази е супер, даже я препоръчах в темата за коледните подаръци, а цената е отлична, но е за малки деца. Ние сме почти на 5, но от поне 2 г имаме плеймобили разни, но от голямата серия. Та сега търся ферма, къща, не знам какво точно и аз, но ако може да не е 200 лв, нещо до 100-ина лв. Но на големите не мога да видя хубава промоция над 30 % примерно.
Ще поръчвам на приятелка хотел, в май тойс е на 30 %, както и в немския амазон. Като цяло там са по-евтини плеймобилите.
Виж целия пост
# 221
Да се запиша да следя, че трябва да започвам да мисля подаръците за Коледа.
Щерката на 7г., малкия на година и половина.
Вече в чудо се виждам с тези подаръци, освен от нас получават и от 1бр. баба и дядо и 2лели. Та и за тях трябва да измислям какво да им кажа.
Разчитам на идеи и интересни предложения тук. Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Някой разгада ли как тези ластици си сменят цвета, като са прозрачни?  newsm78

Пробвах с промяна на топлината, но нищо не става.

Получих ги, но са прозрачни, а опаковката е като показаната.
Виж целия пост
# 223
Моля, ориентирайте какъв Киндъл мога да купя изгодно и откъде, помня, че имаше отзиви тук преди време. Не държа да има специални фукнции. Имам някакви спомени за такива по 30евро, дали не бъркам?
Виж целия пост
# 224
Този новия изглежда супер, имам предишния модел и е много удобен Peace
http://www.amazon.de/gp/product/B00KDRUCJY/ref=fs_bour

тези по 30 евро бяха от френския Амазон, refurbished и вече не е валидна промоцията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия