Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 884
  • 761
# 225
Някой разгада ли как тези ластици си сменят цвета, като са прозрачни?  newsm78

Пробвах с промяна на топлината, но нищо не става.

Получих ги, но са прозрачни, а опаковката е като показаната.

Светлина?
Виж целия пост
# 226
Някой разгада ли как тези ластици си сменят цвета, като са прозрачни?  newsm78

Пробвах с промяна на топлината, но нищо не става.
Получих ги, но са прозрачни, а опаковката е като показаната.

Светлина?


Трапезица, фантастична си! За секунда станаха цветни!  Peace
Виж целия пост
# 227
Здравейте, само да спомена, че днес ползвах услугата за безплатно връщане на стока през БГ Пощи. Принтирах си етикета за връщане от немския ВИП, отнесох кутията в пощата и това беше. Много лесно. Даже се учудих, че жените там знаеха. Явно от Германия трябва да пазаруваме Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Етикета за връщане с DHL ли?
Виж целия пост
# 229
Етикета за връщане с DHL ли?

http://www.bgpost.bg/?cid=231 ето за услугата.
Виж целия пост
# 230
Мерси bouquet
Виж целия пост
# 231
В Пловдив са посочили само пощенски клон на ул. Иван Вазов, а имам спомени, че някой беше връщал от друг клон  newsm78 http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=643
Ще връщам към немския амазон.
Виж целия пост
# 232
Здравейте, само да спомена, че днес ползвах услугата за безплатно връщане на стока през БГ Пощи. Принтирах си етикета за връщане от немския ВИП, отнесох кутията в пощата и това беше. Много лесно. Даже се учудих, че жените там знаеха. Явно от Германия трябва да пазаруваме Simple Smile

За съжаление, не всички пощенски служители знаят за какво става дума. Скоро колега без да знае за изискванията за изпращане в Германия, от една селска поща беше изпратил за 12.50. Как не съм се сетила.javascript:void(0);. Знам, че и всеки пощенски клон е различно компетентен, но все пак в кой град си успяла да върнеш безплатно?
Виж целия пост
# 233
В Пловдив са посочили само пощенски клон на ул. Иван Вазов, а имам спомени, че някой беше връщал от друг клон  newsm78 http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=643
Ще връщам към немския амазон.
Пощенски клон ( бившата митница) вече не съществува на Ив. Вазов. Преместена е,ако не бъркам в Каршиака ( има залепена бележка къде точно е преместена пощата)
Виж целия пост
# 234
Здравейте, отскоро следя форума и бих искала да ви попитам за съвет, да дадете препоръка. Със сигурност сте дискутирали този въпрос, но не съм гледала, пък и може да имате нови отзиви. Наумила съм си, че ми трябва таблет. Какъв модел бихте ми препоръчали ? Ще го използвам основно за четене в метрото ( Grinning) и за сърфиране в интернет, както и за правене на снимки, това е. Мислех си дори за 8-16 GB. Но да е поне 9.7 инчов и нагоре. Познат има Ipad Air и съм го използвала няколко пъти, страхотен е, много ми харесва, но все си мисля, че за моите нужди е направо ракета, пък и е скъпичък. Ако имате наблюдение, моля споделете за модели. Мерси предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Зависи до какви пари търсиш

Ето 2 по-скъпи

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00G459IG2/ref=pe_981701_5384 … 1_pe_epc__1p_3_ti

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00J33Y00G/ref=pe_981701_5384 … 1_pe_epc__1p_6_ti

и 2 по-евтини

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00JABR39Q/ref=pe_981701_5384 … 1_pe_epc__1p_7_ti

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00IUXI7HM/ref=pe_981701_5384 … 1_pe_epc__1p_4_ti

а и Айпад от  БГ на добра цена май...

а и тук може да видиш някой от тези
Виж целия пост
# 236
Мерси много bobo_13   bouquet
Виж целия пост
# 237
Само да кажа, че леново таблети не им се признава гаранцията в БГ.
Виж целия пост
# 238
Ако критерии са парите , бих си взела по - стар модел iPad , не е задължително да е последния, пак са много добри.
Виж целия пост
# 239
добро утро  Simple Smile искам да попитам за черния петък   може ли да си  пусна нещо с празна карта и  до 2 дена да го  платя или на момента трябва да ми е  пълна картата ?  и още нещо да попитам когато ми е дебитна картата а не кредитна трябва ли отзад където има  7 цифри да ги въведа или само последните 3 ? Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия