Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 913
  • 761
# 315
Да, за другите им колички беше наистина...
Виж целия пост
# 316
Намерих ги, да, другите са, тях ще чакам Simple Smile.
Виж целия пост
# 317
Те тях повече ги пускат всъщност, предполагам няма дълго да чакаш, но гледай по-раничко сутрин, като че ли все от първите сделки минават те.
Виж целия пост
# 318
Точно сутрин най не мога Simple Smile, но все ще ги издебна надявам се, има достатъчно време.
Виж целия пост
# 319
Тази сутрин синята количка беше на 10п
Виж целия пост
# 320
Тази сутрин синята количка беше на 10п

Видях, видях.

Пуу, то само на компютъра трябва да седи човек значи. Да ги пускат за по-дълго нещата Simple Smile Simple Smile.
Виж целия пост
# 321
Някой купувал ли е от тази марка скутери http://www.amazon.co.uk/Zoom-Cruzer-Mini-Wheel-Tri-Scooter/dp/B0 … s=3in1+Mini+Micro
Гледам ,че са в добро намаление в момента,а и отзивите са все добри.Та се чуда дали да го поръчам на Дядо Коледа? Нещо не ми се дават 100 и кусур лева за Мини Микро скутер и се чудя дали има голяма разлика между тези и Микрото?
Виж целия пост
# 322
Тази сутрин синята количка беше на 10п

Видях, видях.

Пуу, то само на компютъра трябва да седи човек значи. Да ги пускат за по-дълго нещата Simple Smile Simple Smile.
Аз защо не виждам синя  амфибия... newsm78 Може ли линк?
Виж целия пост
# 323
Тази сутрин синята количка беше на 10п

Видях, видях.

Пуу, то само на компютъра трябва да седи човек значи. Да ги пускат за по-дълго нещата Simple Smile Simple Smile.
Аз защо не виждам синя  амфибия... newsm78 Може ли линк?


http://www.amazon.co.uk/Kid-Galaxy-Ltd-10113-Morphibians/dp/B000 … ywords=kid+galaxy
Виж целия пост
# 324
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BXEYIB4/ref=gb1h_img_c-2_7 … pf_rd_p=517307207

Мотор ще пускат, интересен е, но май гладко му трябва само. Ще чакам аз другите Simple Smile.

Изглеждат добре скутерите, особено за тези пари, бих пробвала. Не знам колко сте големи, моите имат на Худора 205, бяха на 3,5г като ги взехме, вярно 100-110 лв, но със сигурност ще изкарат 5-6 г.
Виж целия пост
# 325
А къде гледате какво е намалено в момента или предстои да бъде? Аз поръчвам само от дадените тук линкове, т. е. не умея да търся.
Виж целия пост
# 326
Най-горе, след надписа амазон. ко. юк има едни надписи - Today's deal е второто - там ги гледаме спец. тези. В немския пак е второто, но не помня как се води на немски.
Та като избереш ти се отваря тази страница
http://www.amazon.co.uk/gp/deals/ref=nav_cs_top_nav_gb27
и виждаш активните в момента и какво предстои, след колко време и т.н.  (местиш си от стрелките).
Виж целия пост
# 327
Изглеждат добре скутерите, особено за тези пари, бих пробвала. Не знам колко сте големи, моите имат на Худора 205, бяха на 3,5г като ги взехме, вярно 100-110 лв, но със сигурност ще изкарат 5-6 г.
Трябва ми за 3 год,слабо,но много подвижно момченце  Grinning
Виж целия пост
# 328
Най-горе, след надписа амазон. ко. юк има едни надписи - Today's deal е второто - там ги гледаме спец. тези. В немския пак е второто, но не помня как се води на немски.
Та като избереш ти се отваря тази страница
http://www.amazon.co.uk/gp/deals/ref=nav_cs_top_nav_gb27
и виждаш активните в момента и какво предстои, след колко време и т.н.  (местиш си от стрелките).

А искам да попитам от тези в дневните сделки- как се добавят в кошницата? Нещо уж днес добавих а после не го виждам в кошницата, до сега не съм купувала от тях.
Виж целия пост
# 329
А искам да попитам от тези в дневните сделки- как се добавят в кошницата? Нещо уж днес добавих а после не го виждам в кошницата, до сега не съм купувала от тях.

 Имаш само 15 минути за да завършиш сделката, през това време продуктът се пази за теб. Ако не си го купила , той се връща пак за продажба  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия