Кинезитерапия - НСА

  • 20 776
  • 16
# 15
Ще проверя как стоят нещата и ще пиша.

Много благодаря! Ще ми е от полза. Може ли да проверите не само за НСА,но и за другите университети и колежи.
Интересуваме също и по какви учебници трябва да се подготвям,защото никъде не прочетох за автори и издателства на учебниците.
Аз съм в самостоятелна форма на обучение и в гимназията дето уча Биология и Химия се учи до 10 клас след това сама ще трябва да се готвя и въпросът със учебници и литература много е важен за мен!
Благодаря Ви!
За Медицинският Колеж в София вече не се държи изпит по биология. Има само писмен нещо като мотивационно писмо. Ще разуча нещата и ще пиша.
Виж целия пост
# 16
Ще проверя как стоят нещата и ще пиша.

Много благодаря! Ще ми е от полза. Може ли да проверите не само за НСА,но и за другите университети и колежи.
Интересуваме също и по какви учебници трябва да се подготвям,защото никъде не прочетох за автори и издателства на учебниците.
Аз съм в самостоятелна форма на обучение и в гимназията дето уча Биология и Химия се учи до 10 клас след това сама ще трябва да се готвя и въпросът със учебници и литература много е важен за мен!
Благодаря Ви!
За Медицинският Колеж в София вече не се държи изпит по биология. Има само писмен нещо като мотивационно писмо. Ще разуча нещата и ще пиша.

Аз направих запитване освен в НСА и във МУ София и от там ми беше отговорено,че освен писмен испит по БЕЛ  и Биология в дипломата за средно искат и оценката от Физическо възпитание и спорт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия