Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за изплакване на гърлото при болки в гърлото по време на бременност?
Какви са народните методи за определяне на пола на бебето по време на бременност?
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за изплакване на гърлото при болки в гърлото по време на бременност?
-
Какви са народните методи за определяне на пола на бебето по време на бременност?
Народните методи за определяне на пола на бебето включват различни вярвания и традиции, като държане на златен пръстен върху корема, наблюдение на движенията и консумация на определени храни. Въпреки че тези методи са забавни, те нямат научна основа и не могат да се приемат като точен начин за определяне на пола на бебето.
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
По време на бременност е важно да се храните балансирано, като включите плодове, зеленчуци, протеини и здравословни мазнини. Важно е да избягвате опасни храни и напитки, като алкохол, кофеинови напитки без кофеин и сирена с плесен. Също така трябва да се консултирате с лекар или акушерка относно консумацията на чайове и други напитки.
-
Какви са препоръките за консумация на алкохол по време на бременност?
-
Какви са препоръките за консумация на чай по време на бременност?
За мен те са по-безболезнени от кола маска на интим
Гледaм обсъждaте свекитa и бaби
.Стояха по една минутка при бебчо колкото да му дадат подаръци и това е..Това е най-милия ми спомен от изписването(още повече,че беше на РД на мъжо ми
Неискам да обиждам никой,не ме разбирайте погрешно,всеки си има мнение,просто моето е такова.И сега,живот и здраве като дойде бебка мисля да повторим празника,защото наистина ще е такъв денят-ПРАЗНИК,а той се споделя с най-близките нам хора
).Иначе и аз имах епизиотомия,помня,че ме болеше много като ме шиха,въпреки упойката,бях с копринени конци,които после ходих да ми махат и макар,че имах много вътрешни и 4 външни конеца сравнително бързо се възстанових


чудя се детето къде да оставя, сушихме я после една седмица, в другата стая баби и дядовци пируват ... абе не ми беше никак приятно