Къде в Русе?! тема 6

  • 83 444
  • 735
# 690
Да, там си е магазинчето поне преди месец беше де  Laughing . Моята машина и оверлога ми са от там от преди 14г и съм много доволна и консумативи и разни дребни части съм си купувала.
Виж целия пост
# 691
Ходих и видях магазинчето, показаха ми каталог с японски домашни шевни машини.Харесах си, ама..  много  парички- 399 лв, 320 лв,то вярно хубавите машини са скъпи.....Ще помисля.И в Метро имало Лучник за 170 лв.Да видим.....
Виж целия пост
# 692
Ами, честно казано под 250-300лв трудно ще намериш. Моята е BROTHER и на времето и тя там някъде струваше около 300 и нещо, ама за толкова години съм нямала никакви проблеми с нея.
Лучника не са лоши, виж и какви операции има, то зависи и за какво ще я ползваш, дано си намериш каквото искаш  Peace
Виж целия пост
# 693
Момичета, аз да попитам дали знаете около университета, ялта, руското посолство, къде има някакви спортни занимания от рода на тае бо, пилатес, аеробика? Че моята любима инструкторка ми остана далеч, а спортуването вече ми липсва ужасно мнооого. Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 694
Момичета, аз да попитам дали знаете около университета, ялта, руското посолство, къде има някакви спортни занимания от рода на тае бо, пилатес, аеробика? Че моята любима инструкторка ми остана далеч, а спортуването вече ми липсва ужасно мнооого. Simple Smile  Peace

В Ялта. Спортния комплекс.
Виж целия пост
# 695
Да си побутна това въпросче  Laughing Laughing Laughing Плюс търся магазини за тапети.Утре ще ходя до Карпет да погледна.Миналата година от там си купих за кухнята.Но не всеки път имат голям избор. Tired И се сетих че преди две седмици видях едно много рекламирано по Интернет магазинче за тапети,в Родина.Ми отивам и какво да видя 10 вида...има-няма....Като от тези бройки 9 бяха от най-обикновения модел.А реклама голяма....Влязох точно за 5 минути,и излязох като наакана,понеже очаквах да видя избор,цветове...Чак нахъсана тръгнах че ще купя и ще лепя,ли лепя. ooooh!
Виж целия пост
# 696
Да си побутна това въпросче  Laughing Laughing Laughing Плюс търся магазини за тапети.Утре ще ходя до Карпет да погледна.Миналата година от там си купих за кухнята.Но не всеки път имат голям избор. Tired И се сетих че преди две седмици видях едно много рекламирано по Интернет магазинче за тапети,в Родина.Ми отивам и какво да видя 10 вида...има-няма....Като от тези бройки 9 бяха от най-обикновения модел.А реклама голяма....Влязох точно за 5 минути,и излязох като наакана,понеже очаквах да видя избор,цветове...Чак нахъсана тръгнах че ще купя и ще лепя,ли лепя. ooooh!
.
Амиииии ако ти се дават повечко пари, тапети бол в магазин Елада на ул.  Борисова.. Simple Smile има страхотни!!!
Виж целия пост
# 697
 milenka333 , в  Практикер, Бриколаж, Баумакс, Практис , гледала ли си?  newsm78
Виж целия пост
# 698
Жираф, ако си в Дружбите, дори ти е близо Peace
Виж целия пост
# 699
В Артистика също има тапети. Невероятен избор има но повечето са на каталози с мостри, и понякога се чака за доставка. У дома съм с винилови ( май така се казваха) и вече 5 г. си стоят без да са мръднали. Обаче са скъпи.
Виж целия пост
# 700
Момичета,добро утро.   food010 И много благодаря че се отзовахте толкова бързо на моето питане. Hug
Juliette14 ,точно такъв магазин търся:бол с тапети и все красиви.   bouquet Пък и искам да са от скъпите,защото с евтините само главоболия съм имала.А и са за спалнята.Там обезателно трябва да е изпипано. Blush Mr. Green За коридора също трябват,но тях не ги мисля толкова.Може и обикновени да купя.
chibi ,първо в тези магазини ходих и нищо не харесах. Tired Практис и Бриколаж ги прегледах в Интернет.Имаха хубави,но в техните магазини ги нямаше като артикули.
viki_1974 ,много благодаря. HugКакто се казва до дупето ми е,но хич не се сещам да погледна и там.Какво да се прави...егн-то се обажда вече. Whistling

Днес така и така ще обикалям...да си задам и другия въпрос.Калъф за диван търся. newsm78
Виж целия пост
# 701
milenka, за дънков плат може да провериш в м-н "Будапеща" - по "Александровска", диагонално на казино "Феърплей". Или по друг начин обяснено - както е м-з "Мартинели" за обувки, на неговия гръб има Тото-пункт, та веднага след него. Ако не намериш там, магазини за платове има на Чайка. А също и на "Ниш" - складът на "Хрисмил".  Hug
Виж целия пост
# 702
В Жираф има и скъпи тапети, по каталог.
Виж целия пост
# 703
milenka, за дънков плат може да провериш в м-н "Будапеща" - по "Александровска", диагонално на казино "Феърплей". Или по друг начин обяснено - както е м-з "Мартинели" за обувки, на неговия гръб има Тото-пункт, та веднага след него. Ако не намериш там, магазини за платове има на Чайка. А също и на "Ниш" - складът на "Хрисмил".  Hug
Мартини е магазина за обувки, пряката до него е с тотото и магазина за платове.
Магазин Диди също може да има.
Виж целия пост
# 704
Магазин за тапети има на " Николаевска" - От старото " Родилно" като тръгнеш нагоре в посока гарата. Пада се горе-долу срещу " Лилията". Имат много голямо разнообразие - и ката цени , и като качество. Ние взехме от тях миналата година за детската такива тапети, които ги нямаше никъде по "масовите" магазини и всеки, който ги е видял им се възхищава.
+ 1 глас за м-н "Будапеща" . Там има почти всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия