Къде в Русе?! тема 6

  • 83 452
  • 735
# 630
Може ли да ми дадете номера на китайския на Борисова?

Ако става дума за "Пинко":   082/82 45 52
Дано е актуален,от едно тяхно меню го вземам.
Виж целия пост
# 631
Може ли да ми дадете номера на китайския на Борисова?

Ако става дума за "Пинко":   082/82 45 52
Дано е актуален,от едно тяхно меню го вземам.

Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 632
Може ли да ми дадете номера на китайския на Борисова?
082/82 45 52
Вчера поръчахме от там спагети,хапнахме доволно.. Simple Smile
Виж целия пост
# 633
Прави ми впечатление, че месото(свинското) им е по-вкусно и чисто от мазнини от Бамбук.
Виж целия пост
# 634
Аз честно казано съм по голям присържаник на Пинко. Яла съм в Бамбук (нали това до Л.Каравелов?) почти същите неща, но там са приготвени по различен начин. На Пинко по ми допада храната, макар че и на Бамбук е вкусно. Което ме подсеща, че мноого отдавна не съм ходила там. Имат добро обедно меню и за 8лв двама души хапват предоволно.
Виж целия пост
# 635
И аз ходих на вежди в един салон до Корабният техникум, до бившата аптека Манев.Жената работи с пинсета, 3 лв ми струваше.

Тя Калинка е факир на маникюр и педикюр. Там и е силната страна.



И понеже сте на разкрасителна вълна, препоръчайте добра козметичка, при която да заведа щерката. Има няколко черни точки отстрани в гънката на нослето и аз не мога да се справя с тях. Чувала съм , че добрите козметици не работят с игла, а ги отстраняват с пръсти, това така ли е  Rolling Eyes

До сега съм ходила на 4 места за почистване на лице. На три от тях ползваха комедоночистач и беше ужасно и болезнено. И резултата не беше задоволителен. Единственото място от което бях невероятно доволна е Мария Проданова в блока на Пристана на СБА. Не съм я посещавала от мнооого време. Веждите по хубави никой не ми ги е правил. Ползваше пинсета и ме оскубваше за 3 секунди и двете вежди. На други места съм молела да спрът за малко да си почина, че косъм по косъм по косъм и всеки косъм ми отекваше в мозъка като "ТЪъъъННН", доста често и кихах. При Мария нямах такива проблеми, работеше много бързо и наистина друг не ми е оформял веждите така добре.
До скоро и аз ходех при Мария.Последните два пъти обаче след почистване на лице се наложи да посетя и дерматолог.Докторът каза че това  образование на носа ми се причинява от вирус и ме попита дали скоро съм ходила на козметик.След утвърдителния ми отговор,каза че най вероятно там съм се заразила.Първия път не повярвах и след като повторих  се случи същото .Повече не ходя при нея!  #2gunfireПоследният път като ходих беше и доста мръсно!
Виж целия пост
# 636
От всички салони които съм била за мен най добрият си остава този до клиника Св.Аполония на ул.Константин Димчев.Мисля, че вече не работят там момичетата.Жалко че ги открих късно.Първо и най важно винаги е уникално чисто и не се пестят дезинфектанти и консумативи,отказввали са ми по скъпи процедури по тяхна преценка ,че не е подходящо за мен.Не знам дали работят много по скъпо от останалите места,но в годините които съм ходила при тях клиентите ставаха все повече и все по рано трябваше да звъня за свободен час.Май стана като реклама Laughing, но я заслужават .
Виж целия пост
# 637
От всички салони които съм била за мен най добрият си остава този до клиника Св.Аполония на ул.Константин Димчев.Мисля, че вече не работят там момичетата.Жалко че ги открих късно.Първо и най важно винаги е уникално чисто и не се пестят дезинфектанти и консумативи,отказввали са ми по скъпи процедури по тяхна преценка ,че не е подходящо за мен.Не знам дали работят много по скъпо от останалите места,но в годините които съм ходила при тях клиентите ставаха все повече и все по рано трябваше да звъня за свободен час.Май стана като реклама Laughing, но я заслужават .


Изместиха се, не са спирали да работят. Имат страница във ФБ. Салон Фетиш.
Виж целия пост
# 638
http://prikachi.com/images.php?images/699/7836699I.jpg,момичета такъв дънков плат търся.
Виж целия пост
# 639
Цитат
До скоро и аз ходех при Мария.Последните два пъти обаче след почистване на лице се наложи да посетя и дерматолог.Докторът каза че това  образование на носа ми се причинява от вирус и ме попита дали скоро съм ходила на козметик.След утвърдителния ми отговор,каза че най вероятно там съм се заразила.Първия път не повярвах и след като повторих  се случи същото .Повече не ходя при нея!  #2gunfireПоследният път като ходих беше и доста мръсно!

Преди време прочетох поста ти, но все се надявах да е било нещо инцидентно. Вече никой мой познат не я посещава по една или друга причина, но не е имало точно този проблем като причина.
Не знам кой друг козметик работи като нея, но с удоволствие бих посетила салона. Просто разликата между рекламираните, скъпи и известни салони, които посетих и Мария са Балкан. И вече не ми се харчат пари на вятъра.
Виж целия пост
# 640
Права си!И аз бях супер доволна от нея и сега не знам къде да ходя.Последните две почиствания на лице при нея ми излязоха "златни"- 29 лв. за почистването при нея и 30 лв на доктора! Mr. Green
Виж целия пост
# 641
Ей за това ме е страх да ходя на козметик.  Peace
Виж целия пост
# 642
Ох, сега пак ме вкарахте в размисъл  Confused
Аз също не ходя на козметик, но сега за щерката ми е наложително, как ли не се мъчих да ги махна тия 3-4 черни точки, но са на много кофти място за стискане и не мога да се справя. Правихме парна баня, слагахме лентички за нос, ейй не се дават  Close
В салон Фетиш ходих веднъж за една консултация и ми се сториха мили момичетата. Казвате, че добре работят, но ако поискам нали няма да използват комедоночистач.  Thinking
След поста на Galina blanka6259, май се отказах от Мария  Tired
Виж целия пост
# 643
Полинче, не знам какво да ти кажа. Ако искаш мини през различни салони и попитай. За салон Нова и Стилисимо гарантирам, че ползват комедоночистач, и са на светлинни години зад Мария. Просто при нея почистването на лице беше удоволствие, а не болка и натискане с желязо. Резултатът също беше различен. Лицето ми беше по чисто и свежо при нея. За другите салони, не че не съм доволна, освежиха ме, но резутата, който очаквах не беше постигнат. Може би Мария много ми вдигна летвата  Mr. Green
Виж целия пост
# 644
От всички салони, които съм обходила, за почистване на лице, само в един не са ползвали комедоночистач.
Салонът е в сградата точно зад автобусната спирка на Пантеона. Влизаше се навътре и после в дясно. До колкото си спомням, козметичката се казваше Стефка. По-възрастна дама, но пък с доста добра апаратура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия