Къде в Русе?! тема 6

  • 83 452
  • 735
# 30
Ох....ужас, що не казахте, че града ви е като швейцарско сирене бе  Mr. Green
hahaha  Да минеш в момента по центъра ни е истинско предизвикателство.  Mr. Green
Така е, но после ще стане красивоо  ppp
Да-а-а.  Peace Heart Eyes
Агнес, съчувствия за премеждието.  Hug
Виж целия пост
# 31
Мерси за темата Hug
Камалия,те тези в обувния магазин за едно возене в луксозното возило дето са гледали ще направят и челна стойка...Айде така да се изразя  Mr. Green Пък ти извинение чакаш както правилно си написала от "кифли". ooooh! Такива ако съм адски бясна ги насаждам много.Ако пък не съм си ги слагам ...тииииит. Mr. Green Недей заради такива да ти става тъпо!Просто не си заслужава заради някакви прости патки!

Какво има в ChineCity?Там не съм влизала,понеже ми звучи китайско....Или по скоро "менташко". Whistling
Виж целия пост
# 32
Дрехи, чанти, обувки...
Виж целия пост
# 33

Какво има в ChineCity?Там не съм влизала,понеже ми звучи китайско....Или по скоро "менташко". Whistling

Ами в интерес на истината има доста хубави неща и не всичко е китайско, въпреки че те се опитват така да го изкарат  Wink . Оня ден си купих боти Xcess , които до колкото аз знам не са китайски. Приятелка си купи кожено сако, което е испанско отвътре на етикета си пише.
Виж целия пост
# 34
Момичета да ми препоръчате заведение за вечеря, семейна и да има някакви забавления за детето на 5 години. Не мога да се сетя за закрито заведение.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 35
Момичета да ми препоръчате заведение за вечеря, семейна и да има някакви забавления за детето на 5 години. Не мога да се сетя за закрито заведение.Благодаря  bouquet

Освен Ла страдата в мола, не се сещам друго Cry
Виж целия пост
# 36
 Simple Smile
Виж целия пост
# 37

Какво има в ChineCity?Там не съм влизала,понеже ми звучи китайско....Или по скоро "менташко". Whistling

Ами в интерес на истината има доста хубави неща и не всичко е китайско, въпреки че те се опитват така да го изкарат  Wink . Оня ден си купих боти Xcess , които до колкото аз знам не са китайски. Приятелка си купи кожено сако, което е испанско отвътре на етикета си пише.
Къде се намира ChineCity?
Виж целия пост
# 38
Има един до кино Здравец, аз конкретно ходих в новия който направиха в Дружба точно пред магазин Жираф е.
Виж целия пост
# 39
agnesana ,на тоз прословут 10-ти все чета за някаква оптика....И мисля в понеделник да я видя  Thinking Има ли въобще или...?Че надписа е леко изтъркан на самия блок.
По-принцип използвам услугите на оптика М13.Но последните два пъти ме разочароват.Взимам лещи и все има по дефектна,дето духам супата...Отделно си крият промоциите,които ги има във Фейсбук,и съответно гледат да ти вземат някой лев...Доста некоректно!И търся оптика...Пък било и по центъра.Ако някой препоръча ще има едно виртуално "гуш"  Hug Ако иска де...то може и да не иска  Mr. Green
Виж целия пост
# 40
 Crazy има оптика, да. Съвсем случайно се запознах с офталмоложката, но нямам лични наблюдения. Щях да водя децата на преглед, но така и не стигнах до там. Намира се в един от входовете на блока. Не мога да дам препоръка за оптика. Въпреки, че вече два пъти ми изписват очила още не съм си направила  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 41
Tendenz отварят врати в мола  Party Дано имат хубави неща на добри цени Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Tendenz отварят врати в мола  Party Дано имат хубави неща на добри цени Simple Smile

Тип Паоло Ботичели, доста дървени и не много качествени.
Хубави чанти по- скоро, ама скъпички като изкуствена кожа.
Виж целия пост
# 43
Е, имат и естествена кожа, но цените им са... Мъжа ми си хареса чанта, която струваше 90 лв.
До сега не е ли имало Тенденц в Русе? newsm78
Когато дойдохме да живеем в Ловеч имаше, но го закриха.
Между другото ММ пролетта си купи мокасини от Тенденц в Търново, естествена кожа/уж/ и са здрави още, казва, че са му много удобни.
Виж целия пост
# 44
Един магазин повече в Русе! Ураа!
Има и хубави/качествени обувки и чанти в Тенденц.   Бих го сравнила с Дайхман.

Иначе местата, по които минавам за добри български обувки са на  Борисова  - срещу Филип Голд ( там има две магазинчета) и в Ялта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия