Къде в Русе?! тема 6

  • 83 456
  • 735
# 615
~Dev~, благодаря! А къде по-точно, в самия пазар ли? Магазин ли е или тараба?
О,не е само едно,много са.. Simple Smile
През централния вход като влезеш,в южното каре на офисите на общински пазари.
Ще се ориентираш безпроблемно по тълпата.. Wink
Едно старо видео,но да добиеш представа все пак:
http://news7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%91%D1%8 … html#.VKu25U1xnIU
Виж целия пост
# 616
Благодаря ти още веднъж.   bouquet
Мисля след седмица-две да започна лека полека със захранването. Купила съм и готови пюрета, но първо мисля да започна с картоф, съответно приготвен от мен. За това се чудех дали някъде ще намеря био такива.  Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Благодаря на всички,препоръчали козметичка.

Д-р Лилия Грозева  Peace Ето информация:

http://www.ruseinfo.net/profiles_2279.html

+1
Препоръчвам с две ръце.Преди години детето имаше сериозен проблем и отидохме при Касърова по препоръка.Няма да ви казвам в какъв филм ни вкара тази жена,викаше ни през няколко дни и уж нещо правеше-резултат никакъв,проблема дори се задълбочаваше.Не разбрах Здравната каса ли източваше,що ли,че бяхме с направление... ooooh!.Д-р Грозева с едно посещение ни отърва от ходенето по мъките Naughty.
Виж целия пост
# 618
На центъра до магазин Ивис, мисля третия магазин след него в посока у-ще Христо Ботев, много хубаво магзинче, има сребро, Сваровски и други бижута  Peace

agnesana, благодаря за предложението за козметичка, ще я посетим    bouquet

После задължително пиши доволни ли сте. И аз трябва да я посетя, но първо малко да се опарича  Whistling По спомен вземаше не много евтино, но определено си заслужаваше всяка стотинка. Но както казах не съм я посещавала има 2-3г.

Ани, сребро преди имаше в Роял център. Не знам дали още има там. Но при Азарик в Мола има сребро бол. Там избора наистина е огромен.
Виж целия пост
# 619
Ще проверя първо до Ивис,че ми е съвсем близо.Ако нищо не ми хареса,МОЛ ми е резервен вариант.
В салона гел-лак 20 лв, за обикновен маникюр с лак мисля беше 14.
Виж целия пост
# 620
Щом Ивис ти е близо, може да провериш и в Роял. Не знам, обаче, кои магазини работят там. Преди имаше за сребро на партера. По главната също има магазини за сребро, до Часовника.
Виж целия пост
# 621
И срещу икономическия техникум имаше, Екстраваганца се казваше, до Алианци. До часовника пак беше Екстраваганца. Преди под Тетевен имаше Ди Вас, мисля се казваше, същия имаше и след часовника нагоре.
Виж целия пост
# 622
Благодаря ви много момичета!
Виж целия пост
# 623
Благодаря на всички,препоръчали козметичка.

Д-р Лилия Грозева  Peace Ето информация:

http://www.ruseinfo.net/profiles_2279.html

+1
Препоръчвам с две ръце.Преди години детето имаше сериозен проблем и отидохме при Касърова по препоръка.Няма да ви казвам в какъв филм ни вкара тази жена,викаше ни през няколко дни и уж нещо правеше-резултат никакъв,проблема дори се задълбочаваше.Не разбрах Здравната каса ли източваше,що ли,че бяхме с направление... ooooh!.Д-р Грозева с едно посещение ни отърва от ходенето по мъките Naughty.
Тази седмица мислех да ходя при Касърова,въпреки,че ме вкара и мен в такъв филм преди години Close,но твоя пост ми припомни всичко отначало.Имаш ли координатите на Грозева,къде и е кабинета,нали кожния диспансер не работи вече newsm78?
Виж целия пост
# 624
Някой знае ли д-р Луиза Тончева в събота с какво работно време е в кабинета си?
Виж целия пост
# 625
Някой знае ли д-р Луиза Тончева в събота с какво работно време е в кабинета си?

принципно в Събота беше от 10ч до 12ч  до колкото помня, но въпросът е дали ще е на работа т.е. да не е на смяна в родилното
Виж целия пост
# 626
Момичета, а Тончева, все още ли е в кабинета срещу пазара, и там само на частно ли е, с направление може ли да се ходи?
Виж целия пост
# 627
Момичета, а Тончева, все още ли е в кабинета срещу пазара, и там само на частно ли е, с направление може ли да се ходи?

Не може, тя никога не е работила с направления само частен кабинет е. Не съм ходила година и половина, но мисля че си е там кабинета.
Виж целия пост
# 628
Може ли да ми дадете номера на китайския на Борисова?
Виж целия пост
# 629
Благодаря на всички,препоръчали козметичка.

Д-р Лилия Грозева  Peace Ето информация:

http://www.ruseinfo.net/profiles_2279.html

+1
Препоръчвам с две ръце.Преди години детето имаше сериозен проблем и отидохме при Касърова по препоръка.Няма да ви казвам в какъв филм ни вкара тази жена,викаше ни през няколко дни и уж нещо правеше-резултат никакъв,проблема дори се задълбочаваше.Не разбрах Здравната каса ли източваше,що ли,че бяхме с направление... ooooh!.Д-р Грозева с едно посещение ни отърва от ходенето по мъките Naughty.
Тази седмица мислех да ходя при Касърова,въпреки,че ме вкара и мен в такъв филм преди години Close,но твоя пост ми припомни всичко отначало.Имаш ли координатите на Грозева,къде и е кабинета,нали кожния диспансер не работи вече newsm78?

Ами в линка,който е дала el виждам,че ги има координатите й-срещу паметника на Альоша,в сградата където има лекарски кабинети.Последно бях там преди около година и половина може би,не при нея,но и тя беше на същото място.Аз на твое място бих й позвънила да се уточним.Успех  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия