В момента чета ... 33

  • 51 498
  • 747
# 300
Bubbly , радвам се, че има още един фен на тази поредица на Фолет  Grinning!
Преди няколко вечери попаднах на предаване по Viasat History, в което той беше водещ. Разказваха за бубонната чума във Венеция и Англия, за градчето, което дало идеята за Кингсбридж... Беше много интересно, но заспах. Ще трябва да потърся в програмата им кога има повторение.
Виж целия пост
# 301
Вени, защо не видиш в някой сайт дали го няма качено? Ако го намериш, ще ми кажеш ли? И за повторението също?
Аз сега се каня да гледам сериала, който се надявам също като сериала по "Устоите..", да е зашеметяващ  Heart Eyes Има го в замунда  Heart Eyes
Виж целия пост
# 302
Започвам тази:
Виж целия пост
# 303
Хм, аз пък хич не се чудя на книга писана от Харуки, само се чудя защо от Колибри ме излъгаха и не издадоха разказите му, ама вс. не се знае де- те казаха в края на тая година ?

То и аз не му се чудя! Mr. Green Ясно е, че ще го чета, но сега съм подредила един списък от други неща за четене и между другото най-отпред съм сложила точно "Мидълсекс".  Laughing За Лу знам, че не я харесва, както и Лита, но пък и Петя със сърчицата... Вече прекалено много отрицателни мнения ми се събират и то все от източници, на които обикновено се доверявам.
Виж целия пост
# 304
Тъкмо започнах Момчешки живот. Сега имам една тръпка под лъжичката. Предвкусвам много да си паснем с нея.
Виж целия пост
# 305
Деси ще чакам отзив от теб за тази книжка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
Деси, честита книжка, знам че много я искаше  Hug

scaramouche между другото точно такива книги, разпалващи дискусии, били те и отрицателни, обикновено се оказват открития. Вземи я прочети "Мидълсекс", тъкмо да си съставиш мнение  Wink
Виж целия пост
# 307
LofYou, не съм Деси, ама да споделя и аз краткото си мненийце  Laughing
Буквално за половин следобед се чете. Очаквах много повече, отколкото се оказа. Заглавието ме прати в някакви красиви нереалности, а сякаш нямаше нищо общо  newsm78
Виж целия пост
# 308
Подкрепям мнението на Мери с две ръце  Peace

Заглавието подлъгва много.
Виж целия пост
# 309
“Мидълсекс“ е едно от разочарованията ми от тук, след толкова суперлативи.
Сега си седи изоставена наполовина и не знам кога ще я довърша и ще оправдае ли изобщо отделеното време.
Виж целия пост
# 310
Чета си ви и си правя "записки" наум, винаго са ми интересни дискусиите. Иначе започнах:

Попаднах на книга със същото заглавие и пак на българска авторка, странен избор или не е знаела за съществуването на книгата на Кармен Мишу - http://www.book.store.bg/p118750/nestinarka-bistra-spasova.html
Виж целия пост
# 311
Чета си ви и си правя "записки" наум, винаго са ми интересни дискусиите. Иначе започнах:

Попаднах на книга със същото заглавие и пак на българска авторка, странен избор или не е знаела за съществуването на книгата на Кармен Мишу - http://www.book.store.bg/p118750/nestinarka-bistra-spasova.html

Мдааа, този въпрос го бяхме дискутирали преди време Simple Smile
Даже авторката се беше регистрирала специално в БГ мама, за да обясни, че било случайно   Whistling
Виж целия пост
# 312
Сиси ♥♥, сподели мнението си за "Нестинарка" като я прочетеш.  Wink Аз я завърших преди 2 дни и още съм под нейно влияние.

Прочетох "Не оставяй аспидистрата да увехне" на Оруел и й дадох 3 звездички в ГР. По-подробно: https://www.goodreads.com/review/show/1085496007?book_show_action=false

Скарамушче, ако ти дойде настроението за "Мидълсекс" - прочети я, може пък и да те заинтригува.  Wink  Но ако не те грабне като си на 30% от книгата, по-добре не я мъчи да я завършваш.  Wink
Виж целия пост
# 313
Май засега ще продължа да се дърпам от "Мидълсекс". И без това списъкът с книги за четене е вече с чутовни размери.
Аз си продължавам с "Доктор Стъклен" и "Игрите на глада".
Виж целия пост
# 314
Скарамушче, нали чакаш Мидълсекс от мен? Подпитвам да не си забравила  Embarassed Знам, че отдавна я обещах, ама все не й идваше реда. Сега обаче се амбицирах да ти я донеса за Коледа и съм я метнала. Чета я бавно, защото чета само преди сън, а тогава максимум по 20 странички успявам и съм на 400 и някоя си страничка. Противно на очакванията ми досега ми харесва и ако имах удоволствието да я прочета бързо, може би още повече би ми харесала, но да не казвам голяма дума, имам още около 200 странички, всичко може да се случи и да преобърне мнението ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия