Новите съседи

  • 127 610
  • 736
# 495
Юдит бременна ли е вече?
Снощи ми стана смешно като Маите каза на Ракел нещо от сорта "Ей я русата и оперираната" и Ракел вика "Руса да, но оперирана"  Rolling Eyes
Май не ,че е със спирала.
Виж целия пост
# 496
Бременна е, но още не знае  Grinning
Виж целия пост
# 497
Нямаше ли първо да излъже, че е бременна и после да симулира спонтанен аборт на стълбите на един мол  Thinking
Помня едно падане на едни стълби, заснето с телефон, но не бяха изкусурили края на записа и се издъниха.
Виж целия пост
# 498
Нямаше ли първо да излъже, че е бременна и после да симулира спонтанен аборт на стълбите на един мол  Thinking
Помня едно падане на едни стълби, заснето с телефон, но не бяха изкусурили края на записа и се издъниха.

Точно така ще стане
Виж целия пост
# 499
Хави:Това коза ли е?
Фермин:Не,пони с рога  Mr. Green
Виж целия пост
# 500
Единственото, което не ми харесва в сериала е отношението на Лола към детето й. Ужасно се държеше с него.

Но Лола или на Нинес, защото и тя не е майка за пример. Но като се замислиш то коя ли е свястна там - Маите, Нинес, Арасели, Естела - всичките се борят за Майка на годината.
Виж целия пост
# 501
А вие знаете ли дали сега като приключи 8 сезон в по btv comedy  ще пуснат направо след това 9-ти новия или ще чакаме  newsm78
Виж целия пост
# 502
Снощи се смахнах от смях с Фермин и козите. Първо надупи женската, а после хвана да възбуди козела. И в двата случая някой влиза  Joy Joy
И как нацунква всички по 3 пъти, трогателен селяндур е  Heart Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 503
Фермин е уникално луд  hahaha
Виж целия пост
# 504
Страхотно си играе ролята актьора, наистина влиза изцяло в образ  Wink
Виж целия пост
# 505
Единственото, което не ми харесва в сериала е отношението на Лола към детето й. Ужасно се държеше с него.

Но Лола или на Нинес, защото и тя не е майка за пример. Но като се замислиш то коя ли е свястна там - Маите, Нинес, Арасели, Естела - всичките се борят за Майка на годината.
И аз това щях да пиша....то една майка кадърна няма, за "цвят" поне.      Laughing
Добре, че дЯцата са устойчиви същества и оцеляват Въпреки "грижите на мама".     
Виж целия пост
# 506
Снощи се смахнах от смях с Фермин и козите. Първо надупи женската, а после хвана да възбуди козела. И в двата случая някой влиза  Joy Joy
И как нацунква всички по 3 пъти, трогателен селяндур е  Heart Eyes  Laughing

Бъркам ли, че в "Щурите съседи" той беше в ролята на чистача? Ожени се за една кукувица, пък се разделяха, пък се събираха, беше нещо от сорта на Нинес като образ  Laughing

Редактирам се - къде изчезна Исаскун?
Виж целия пост
# 507
signora_tina, и актрисата и екраният й образ починаха.
Виж целия пост
# 508
signora_tina, и актрисата и екраният й образ починаха.

Да, знам, че актрисата е починала, но не знаех, че е в този период, в който излъчват сега  Cry Много жалко, беше ми любим образ  Cry Май е станало след общата им снимка в банката за собствеността на апартамента, последно там я гледах.  Confused
Виж целия пост
# 509
signora_tina, и актрисата и екраният й образ починаха.

Да, знам, че актрисата е починала, но не знаех, че е в този период, в който излъчват сега  Cry Много жалко, беше ми любим образ  Cry Май е станало след общата им снимка в банката за собствеността на апартамента, последно там я гледах.  Confused

Да,предполагам че малко след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия