Новите съседи

  • 127 613
  • 736
# 510
Снощи се смахнах от смях с Фермин и козите. Първо надупи женската, а после хвана да възбуди козела. И в двата случая някой влиза  Joy Joy
И как нацунква всички по 3 пъти, трогателен селяндур е  Heart Eyes  Laughing

Бъркам ли, че в "Щурите съседи" той беше в ролята на чистача? Ожени се за една кукувица, пък се разделяха, пък се събираха, беше нещо от сорта на Нинес като образ  Laughing

Редактирам се - къде изчезна Исаскун?

Той там беше портиера. Женеше се за Белен. Голям смях беше.
Виж целия пост
# 511
Все си спомням как в Щурите съседи всяка сутрин гонеше баща си (Макси от Новите съседи) да му дава киви за закуска, защото било много полезно за него  Joy
Виж целия пост
# 512
Хайдеее, Ленчето цъфна  Joy Joy
Фермин е истински уникум, обичам го  Heart Eyes
Виж целия пост
# 513
Дааа,Фермин беше портиера Емилио в Щурите съседи.Наистина,актьора е голяма работа Peace Изключително забавен ми е.
П.п. Тогава Емилио май също не беше на договор и нямаше осигуровки,както Коке в Новите съседи.
Виж целия пост
# 514
Падам и умирам в редките случаи, когато Коке получи факс и дави всичко около себе си в красноречие. hahaha
Виж целия пост
# 515
Бонбон с ликьор  Joy
Виж целия пост
# 516
Как ще ви се стори, ако ви кажа, че мъжа ми е такъв фен на Антонио Ресио, че реплики от рода на "Ах, какви гърдички" ги прилага и върху мен вече  Joy Joy Щях да падна като ми го изцепи снощи, докато се оправях да си лягам.  Joy
Виж целия пост
# 517
Леле, сериозен случай сте  Laughing

Аз се търкалях на земята тази вечер от репликите на Арасели как й се нарушавало чи-то, размествал инг-а, разбутвал янг-а от това пусто домоуправителстване Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 518
На колежка мъжът ѝ я пита: "Искаш ли саламче?" Whistling
Виж целия пост
# 519
Леле, сериозен случай сте  Laughing

Аз се търкалях на земята тази вечер от репликите на Арасели как й се нарушавало чи-то, размествал инг-а, разбутвал янг-а от това пусто домоуправителстване Joy Joy Joy
Така се смях, че едва заспах  Joy Остана само да ми каже "Духай на дрегера"  Joy Добре, че не му го казах, че като го знам като нищо ще ми го изтърси след някой ден  Joy

Арасели ми е голяма любимка на мен, няма такава откачалка. Нямам търпение да се озоват с Берта в леглото. Тя уж много набожна християнка, а все ги прави някакви такива  Whistling
Виж целия пост
# 520
Моят мъж ползва "Искаш ли да се боднем" като се разлигави  hahaha Преди няколко дни ми прави сандвич и го чувам от другата стая да се провика "Милооо, искаш ли саламче" в 7 сутринта  Laughing Денят ни започна весело  Laughing
Виж целия пост
# 521
Не сме само ние значи толкова откачени  Joy
Виж целия пост
# 522
Къде изчезна Ракел? newsm78
Виж целия пост
# 523
Сериалът вече е пълен цирк  Joy
Виж целия пост
# 524
Истинското име в сериала на Енрике, Хенри ли е или просто така са кръстили ресторанта? Не знам, защо ми се струва,че някъде из епизодите, той каза,че се казва Хенри. Може и да греша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия