Новите съседи

  • 127 606
  • 736
# 465
То тва е ясно  Laughing
Срам не срам, Аляска ми се стори Аляско  Blush Blush
И на мен. Да се нареди на опашката за доктор Енчев.
Виж целия пост
# 466
На средните снимки ми прилича много на Кристина Апългейт.
Операциите поне са сполучливи. Изглежда много добре Ванеса.
Уха , доста добре е на финала  Peace
Виж целия пост
# 467
Джулка, на теб това на жена с по-груба външност ли ти прилича или на травестит?
На мен на второто  Blush
Да кажа само, че нямам нищо против, просто питам  Peace
Виж целия пост
# 468
Джулка, на теб това на жена с по-груба външност ли ти прилича или на травестит?
На мен на второто  Blush
Да кажа само, че нямам нищо против, просто питам  Peace
На днешно време не знаеш от чии гащи какво ще изскочи  Mr. Green На жена прилича, но с по-груби черти, допълнено от тежкия грим и веждИчките Laughing Тази Аласка е някакъв хибрид между Мортиша Адамс, Мерилин Менсън и Катя от дует Ритон  Joy А, бе, на евтина готика го е докарала. Кат пенсионирана маман hahaha Всъщност тя е на 52, а Марио е на 41г

Ето още нейни снимки:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 469
Сигурно си е жена женицата  Blush Blush

Те затова нанайсе пъти го питаха дали е бременна, пък то би било чудо  Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Едни по-дебели вежди направо променят физиономията, ей!  Mr. Green Чернокоса и червенокоса грам не си мяза  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 471
Досега не съм гледала лош испански сериал. А помните ли "Бавачки" и "Семеен лекар"?
"Бавачки" не, но "Семеен лекар" ми е също любим.Гледа ми се отново, но е доста стар, та не вярвам да го повторят.
Еех, Начо....     Joy
Семеен лекар го дават всяка неделя по Евроком, а едно момиче качва епизодите в ютуб.
newsm51 newsm51
Гледах 3-4 серии в Тубата, накефих се максимално.     Hug
-------------------------------------------------------------------------------------
В интерес на истината, и майката на Лола, Пака Пачеко/Естела Рейнолдс  на моменти ми прилича на травестит....има едни такива по-груби черти...    Laughing

Виж целия пост
# 472
Много се зарадвах, че Хави разбра за бебето  Heart Eyes
Направо се чудя как им успява понякога на Лъвовете да измислят такива простотии.. Вместо да решат проблема, някой ще се прави на умрял и ще го затварят в ковчег, ще лъже, че маже и накрая сто пъти по-големи глупости ще свърши  Laughing
Липсва ми майката на Амадор, аз си я харесвах, особено като го биеше  Laughing
Виж целия пост
# 473
В интерес на истината, и майката на Лола, Пака Пачеко/Естела Рейнолдс  на моменти ми прилича на травестит....има едни такива по-груби черти...    Laughing
Всъщност е много вероятно да си на прав път...  Wink Sunglasses

Крие ли Антония Сан Хуан своята "Пака Пачеко"?
Виж целия пост
# 474
Тя Естела (Антония Сан Хуан) игра травестит във филм на Алмодовар преди години. Ако не се лъжа, беше във "Всичко за майка ми". Няма да питам тя с какво в гащите е родена, че ще е прекалено вече  Whistling

А, ~Karina~ ме е изпреварила  Sunglasses
Виж целия пост
# 475
Пропадането на Арасели в масата ми е любимия гаф. smile3532

Много ги харесвам тези гафове. От две седмици не съм гледала тв и сега много се радвам, че са започнали да дават серии с гафове. hahaha
Виж целия пост
# 476
И аз се скъсах да се смея на това , как пропадна горката  Laughing
Виж целия пост
# 477
И аз се радвам ,че Хави разбра за бебето.

Милото мило с тая пъпка Mr. Green
Виж целия пост
# 478
Кога ли ще пуснат 9-ти сезон по бтв комеди? Целият ли трябва да излезе за да го закупят ?
Виж целия пост
# 479
В девети сезон Амадор има афера с Юдит  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия