Новите съседи

  • 127 610
  • 736
# 600
Бях забравила какъв дебил е кмет(ицата)  Joy
Виж целия пост
# 601
От някъде може ли да се свали серията от днес.
Виж целия пост
# 602
От някъде може ли да се свали серията от днес.
В арена ги има. Снощният мисля, че беше първи епизод от осми сезон.
Виж целия пост
# 603
Напоследък не мога да гледам редовно. Тази баба,дето се разправяше с Антонио, каква е?
И защо Юдит целуваше Хави?
Виж целия пост
# 604
Луда  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 605
Амадор направо ме разби с вида си на клошар ,уникален hahaha
А децата му много пораснали  Heart Eyes

Тази бабка е луда  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 606
Е луда ясно, ама как се е озовала там?
Карлота какви гърдички е отпрала  Joy
Виж целия пост
# 607
И аз изпуснах снощният епизод, а в Замунда ги няма, не е честно пък  Crossing Arms
пп намерих го на друго място.
Виж целия пост
# 608
Пиши на ЛС къде. Този сезон който го дават в момента миналата година го бяха качили в замунда и vbox, но го махнаха и някои серии не можах да ги гледам. Не е лошо човек да си ги има на компютъра за всеки случай.

ПС: За бабката имам спомен че дъщеря и я беше пратила там да и се разкара от главата. Имаше и някакъв син който го гледаше като писано яйце. Живее в апартамента на Амадор (пак по спомен)
Виж целия пост
# 609
  Мисля, че бабата се нанесе в апартамента на длъжника. Комитетът по посрещането, се опита да натресе сметките на длъжника на дъщерята и зетя.
Виж целия пост
# 610
Много неща са изтрили, но гледам, че 8 сезон още не са. Ще ти пиша.
Виж целия пост
# 611
  Мисля, че бабата се нанесе в апартамента на длъжника. Комитетът по посрещането, се опита да натресе сметките на длъжника на дъщерята и зетя.
Апартамента на длъжника не е ли този в които се нанесоха бабичките и после Амадор. Голяма каша ми е с тези апартаменти. Хави кой апартамент се опитваше да продаде ?
Виж целия пост
# 612
  Мисля, че бабата се нанесе в апартамента на длъжника. Комитетът по посрещането, се опита да натресе сметките на длъжника на дъщерята и зетя.
Апартамента на длъжника не е ли този в които се нанесоха бабичките и после Амадор. Голяма каша ми е с тези апартаменти. Хави кой апартамент се опитваше да продаде ?
Партера. А апартамента на длъжника май беше на втория или третия етаж.
Виж целия пост
# 613
Ето тук са качени епизодите до сега + днешния, който ще се излъчва довечера.
Всеки ден качват с един напред.
https://www.videoclip.bg/user/comedy_

На делото ми се чу, че фамилията на лудата баба е Паломарес, даже имаше реакция от
страна на Антонио. Така не се ли казваше длъжникът? newsm78

Апартаментите са:
Партер А - Енрике
Партер Б - беше мостра, след това на Исаскун и Мари Тере, после Амадор и Маите, а сега Фермин и Естела
- пак е на Антонио, но в него са наемателките Нинес и Ракел
- Лео
- Антонио и Берта
- беше на Амадор и Маите, след това на Исаскун и Мари Тере - в момента е празен
- Висенте
- на длъжника, сега на лудата баба
И на таванските са мезонет А - беше Серхио и брат му, сега е Юдит
в мезонет Б - Хави и Лола
Виж целия пост
# 614
Енрике към Антонио:
-Ще ти бъда благодарен, ако не малтретираш моя терапевт  Joy Joy

За онова чудже мъж, семеен терапевт. Хаха как само му удари главата във врата Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия