Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 29

  • 52 565
  • 744
# 735
Момичета, още се подвизавам в този форум, ама ме налегнаха едни мисли...дали да пътувам за първото ехо 400 км до Сф или за следващите? Взех да се паникьосвам да не се случи нещо на емброина толкова рано от това друсане и дългия път, все пак доста време го чаках този резултат и ще ми е съвестно, ако нещо се случи в последствие.
Виж целия пост
# 736
mishkoko, наистина не знам какъв съвет да ти дам, в коя г.с. си?Майка ми се е друсала с мен до работното си място, работила е извън града, всеки ден в продължение на 6 месеца и съм си ок, като изключим ендометриозата. Казвам го с леко шеговит тон, защото тя си е достатъчно сериозен проблем.
Виж целия пост
# 737
И на мен ми предстои разширена биопсия,юли правих обикновена и още тогава трябваше да е разширена да не се мъча пак сега.И цикъла ми полудява,откакто съм почнала с това инвитро вече незнам кога трябва да ми дойде. Днес ми е 36-и ден,а не идва и от днес започнах Дуфастон за 5 дни. Дано е наред биопсията и след Нова година да имам пак трансфер.
Виж целия пост
# 738
Момичета, още се подвизавам в този форум, ама ме налегнаха едни мисли...дали да пътувам за първото ехо 400 км до Сф или за следващите? Взех да се паникьосвам да не се случи нещо на емброина толкова рано от това друсане и дългия път, все пак доста време го чаках този резултат и ще ми е съвестно, ако нещо се случи в последствие.

Пътувай спокойно  Peace. И аз пътувах и продължавам да пътувам, а междувременно ходих и на море след прегледа, на планина и се друсах дори и в автобус. Не знам от къде си, но определено има разлика и в апаратурата, и в отношението и в терапията при различните лекари. Ако имаш въпроси - пиши ми Simple Smile Лека и успешна бременност
Виж целия пост
# 739
Момичета,  моля някоя от вас с повече късмет от мен напоследък да пусне нова тема, че изписахме тази...  Praynig
Днес съм на преглед  следобед, май ще  е голямо чакането...  ooooh!
Виж целия пост
# 740

Днес съм на преглед  следобед, май ще  е голямо чакането...  ooooh!
защо ще е голямо  newsm78
аз съм по обед, ама сигурно привечер ще съм приключила  Crazy
Виж целия пост
# 741

Днес съм на преглед  следобед, май ще  е голямо чакането...  ooooh!
защо ще е голямо  newsm78
аз съм по обед, ама сигурно привечер ще съм приключила  Crazy

Обадиха ми се снощи, че д-ра има 2 сложни  операции, отложиха ми часа от 12.30за 14.30, май ще сме  заедно?!
Виж целия пост
# 742
avonita, neji_s Благодаря за информацията!

Не разбрах за биопсията как се назначава и провежда това изследване. Лекуващия лекар ли взима пробата? Предполагам е като при цитонамазка. Можеш ли да си самоназначиш биопсия?
Виж целия пост
# 743
Момичета, добре дошли в новата тема!

Заповядайте!!!



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=809478.new#new
Виж целия пост
# 744
Не можеш да си самоназначаваш. Лекуващият лекар взима пробата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия