ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 54 тема

  • 33 451
  • 734
# 255
Забелязвам, че косъмчетата около (под) муцунката на Руфъс са побелели, все едно е дядо пинчер, а е още на 2 години. Какво мислите по въпроса? Остарява ли ми животинката?
Фея?
Виж целия пост
# 256
Забелязвам, че косъмчетата около (под) муцунката на Руфъс са побелели, все едно е дядо пинчер, а е още на 2 години. Какво мислите по въпроса? Остарява ли ми животинката?
Фея?
Чара също има бели косми, а на майка и скоро се появиха  Peace.
Виж целия пост
# 257
Забелязвам, че косъмчетата около (под) муцунката на Руфъс са побелели, все едно е дядо пинчер, а е още на 2 години. Какво мислите по въпроса? Остарява ли ми животинката?
Фея?

 Laughing Остарява, разбира се. Като теб, и мен, и мравките. Всички остаряваме.

Само че белите косми не винаги са белег на пенсионна възраст. ММ беше прошарен още на 22. 

Наблюдавай Руфъс напролет. Много е вероятно белите косми да паднат, понеже са свързани с настъпването на зимата.
Виж целия пост
# 258
Машка, Фея  Hug

Ох, милото ми животно, искам да е бебче, да не остарява.. Confused
Виж целия пост
# 259
Машка, Фея  Hug

Ох, милото ми животно, искам да е бебче, да не остарява.. Confused
+1  Peace
Виж целия пост
# 260
За мен винаги ще си е бебче де, на колкото и години да стане.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 261
Фея, дали е добра идея да замразя пасиран банан в играчката?
Като съм тръшвала Балу, съм го хващала за врата, а не по този начин, който е показан по-долу. Ще пробвам и с този начин.
Той не ръмжи и не проявява агресия, но си яде прекалено лакомо гранулите. А ако му бръкна в купата, направо ще се задави, за да си изяде всичко по-бързо. Подозирам, че тази хранителна битка е заради Лили, която след всяко ядене отива и му проверява купичката за останала храна. Както и той проверява нейната. Никога не ходят да се гонят един друг от купите, ядат в два различни края на къщата, изчакват се да свършат и се втурват към чуждата купа. Някакви съвети? На Балу почнах да му сипвам храната разпръсната по пода на клетката, за да яде по-бавно и има ефект, но за мен това не е постоянно решение.
Виж целия пост
# 262
Фея, дали е добра идея да замразя пасиран банан в играчката?
Като съм тръшвала Балу, съм го хващала за врата, а не по този начин, който е показан по-долу. Ще пробвам и с този начин.
Той не ръмжи и не проявява агресия, но си яде прекалено лакомо гранулите.

Може пасиран банан. Прибави му малко фъстъчено масло или кисело мляко.

Зад врата хваща майката. Алфата хваща за гушата.

Трябва да намалиш скоростта, с която Балу си изяжда гранулите. Това не е естествена храна и това скоростно изсипване на гранули в стомаха може да доведе до храносмилателни проблеми. Нали знаеш какво се прави, за да принудиш Балу да яде по-бавно?
Виж целия пост
# 263
Давя се,просто се давя от смях. Оправям аз леглото и гардероба отворен. Лиса минава зад мене и докато се усетя нашата грабва нещо и хуква в другата стая. Точно преди да завие в коридора ми се мярва нещо синьо- бяло и се усещам, че това е дрешката, която й правих като беше малка. Веднага хуквам след нея с мисълта " Е сега вече я разкъса" като се сещам как не я искаше преди. Влизам и какво да видя - нашата легнала на земята и тъпче главата в отвора. Брихвам да се смея и реших да й помогна да влезе вътре. Съпротива никаква. Разбира се тя й е малка отвсякъде, приличаше на пристегната шунка Laughing  Joy Joy тука аз почвам да се хиля още. Реших, че достатъчно съм се смяла на гърба на животинката и викам да й я сваля. Не ми дава. Тича из нас с нея, дърпа се, скимти и не дава Laughing А е толкова смешна Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 264
 Joy
Явно й е студено на Лисандрата.  Joy
Или просто си припомня детството  Wink

ММ онзи ден си сложил да хапне 3 кюфтенца с лютеница и отишъл за нещо до другата стая. Като се върнал в чинията имало 2 кюфтенца, а по дивана следи от лютеница..
Не е нужно да казвам, че Руфъс не е виновен!  33uu
Виж целия пост
# 265
Здравейте.
Фея, какво се прави, за да накарам Арес да яде по-бавно?
Виж целия пост
# 266
Има едни купи за тая цел, може и да си приспособиш в краен случай. Нещо подобно http://www.zooplus.bg/shop/kotki/poilki_hranilki_kupichki/kupich … ot_melamin/352400, има и с други преградки вътре, има и с една централна в средата.
Но те съветвам да не я купуваш по интернет, най-добре да я видиш и пипнеш, за да прецениш подходяща ли е като размери за твоя пес.
Виж целия пост
# 267
здравейте момичета ,
**Sisi**  Руфас си е мезнал малко -какво да се прави - и ние сме имали подобна ситуация , но кутретата не са виновни  Joy

OrleanAngel   -дааа студено и е на госпожицата - представям си каква гледка е била  Joy

При нас ..... Айра миналата седмица има малко разтройство и 2 пъти повърна , но мина за 1 ден .Сега е добре .
Новото е че ( незнам какво е това )  на 26 я оставих 30 минути да се радва на двора на снега -целия сняг беше със следи от кръв и си казах че се е разгонила . Обаче повече кръв нямаше ( обяснявам си го ,че сигурно се е наранила в играта леко ) .  И днес вече след сутрешната разходка пак същото, прибираме се и ляга тя да избърша лапичките и гледам кръв . Май този път си е разгонена , не е фалшива тревога . Незнам как да разбера дали е така . Разхожда се пусната и си играе без проблеми , но сега ще е вързана и ще я пазя много , ако трябва няма да излиза от двора 1 месец . Някакъв съвет да ми дадете . Ще съм благодарна много-за първи път ми е и незнам какво точно да правя (почти на 10 месеца е )
Виж целия пост
# 268
здравейте момичета ,
**Sisi**  Руфас си е мезнал малко -какво да се прави - и ние сме имали подобна ситуация , но кутретата не са виновни  Joy

OrleanAngel   -дааа студено и е на госпожицата - представям си каква гледка е била  Joy

При нас ..... Айра миналата седмица има малко разтройство и 2 пъти повърна , но мина за 1 ден .Сега е добре .
Новото е че ( незнам какво е това )  на 26 я оставих 30 минути да се радва на двора на снега -целия сняг беше със следи от кръв и си казах че се е разгонила . Обаче повече кръв нямаше ( обяснявам си го ,че сигурно се е наранила в играта леко ) .  И днес вече след сутрешната разходка пак същото, прибираме се и ляга тя да избърша лапичките и гледам кръв . Май този път си е разгонена , не е фалшива тревога . Незнам как да разбера дали е така . Разхожда се пусната и си играе без проблеми , но сега ще е вързана и ще я пазя много , ако трябва няма да излиза от двора 1 месец . Някакъв съвет да ми дадете . Ще съм благодарна много-за първи път ми е и незнам какво точно да правя (почти на 10 месеца е )

Честита ти мома  Grinning Разгонването ще трае около 20 дни, гледай да няма контакти с мъжки кучета в този период.За да избегнеш цапането в къщи можеш да и обуеш гащи, има ги в зоомагазините.Ако не смяташ да я заплождаш, хубаво е да я кастрираш месец след разгонването и. Ще ти отпадне една грижа поне, че незнам дали знаеш ама мъжките надушват разгонена женска през 5 улици и няма сила която да ги спре в нагона им, същото се отнася и за женската.
Виж целия пост
# 269
Здравейте, глутница   bouquet

Влизам да се похваля Арчи вече си има пуловерче, нов нагръдник и нов автоматичен повод. Според мен кучо се държи много прилично когато излезем навън, спазвам правилото през прага на вратата да излиза последен и да влиза последен  Wink

Имахме няколко срещи с кучовци,  но без да го пускам да играе само го подушиха а той милият сви опашка голям страх, а след това като се отдалечи кучето се опитва и да лае след него  Simple Smile  идва му силата да показва характер ама като мине заплахата  hahaha
 
Вчера с едно йорки се изследваха сума ти време, даже Арчи накрая искаше и да играе с него но бяхме седнали на кафе навън и нямаше къде да играят.

Мисля си, че добичето добре се справя за сега  newsm78
Когато ходиме не се дърпа и гледа да е близо до мен, даже ако се наложи да вляза до някой магазин, седи отвън на вратата и ме чака.
С ходенето до тоалетна имаме малък напредък, единият ден се изака, а другият след 3 часова разходка се изпишка, явно милото не е могло вече да стиска  Whistling за което естествено получи наградка и похвала.

А ето и данък от нас:
http://prikachi.com/images.php?images/39/7702039K.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия