ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 54 тема

  • 33 451
  • 734
# 270
Оф, пак тревоги....
В петък вечерта докато бяхме на гости, Бела явно й е доскучало, а уж върната от разходка.  Аз по принцип съм помислила да обезопася колкото е възможно вкъщи, но не съм се сетила, че ще реши да свали от стената един венец от хартиени розички. Там е работата, че всичките бяха набучени с клечки за зъби към основата и се притесних да не  е глътнала някоя клечка. Венецът беше тотално разфасован.
Наблюдавах я дали се изхожда нормално, но не съм изследвала подробно съдържанието. Предполагам, че би я преболяло при акането, ако имаше някоя частица от клечка.  newsm78 Всичко си беше съвсем нормално. Храни се, както обичайно като се редуват гранули и ориз със зеленчуци почивните дни. Днеска сутринта на разходката е пишкала и акала. Обаче нещо нямаше апетит сутринта, а закуската й беше ориз с пилешко - обикновено не го отказва. Ето - още не го била изяла, каза дъщеря ми и наскоро е повърнала.  Rolling Eyes Rolling Eyes

Какво да правя? Как мислите, възможно ли е да е глътнала клечка в петък и чак сега нещо да става? Весела си е иначе.  newsm78 newsm78 Четох някъде, че се давало сварен картоф при погълнати подобни предмети. Ама го прочетох чак сега. Не съм давала картоф.
Виж целия пост
# 271
Тони-мама -много благодаря за съвета .Ще я кастрирам чак когато забременее и роди един път поне . Това ще стане след година -сега е малка . Твърдо съм решила един път да я заплодя . А до тогава ще я пазя стриктно и ще я следя много внимателно . Гащи ще купя задължително    Peace
БЛАГОДАРЯ   bouquet

Този Арчи е голям сладур ( как исках Айра да си остане бебеее )

utro77- за съжаление аз немога да те посъветвам -освен да я заведеш на ветеринар за друго не се сещам . Нека и другите момичета споделят мнение . Но и аз бих се притеснила -каквато съм си паника ..
Виж целия пост
# 272
Вероника, симптоми на разгонване, освен кръвотечението, което не е задължително да е силно, а и те се ближат са полежаване, както и по - подути полови органи.

Утро, нищо й няма, спокойно.  Hug

Хубав Арчи! Heart Eyes
Виж целия пост
# 273
Вероника честито пораснало момиче Wink Както Сиси каза, има подути полови органи, може да има лека промяна в поведението, по-малко да яде например, може да се засили маркирането. Лиса по едно време пишкаше на всеки 10 метра Laughing Спеше и адски много. Голямо чистене си удряше Wink Наистина ще е хубаво по време на разгонването да не я пускаш безнадзорно на двора. Ужасно изобретателни са в този период, когато стане дума за бягане Wink

И за да не си я представяш само как е изглеждала ето нагледно

Скрит текст:

Утро аз не бих се притеснявала. Моя бобър изяде свят трески и нищо му няма.
Виж целия пост
# 274
 Cry  Момичета и Джак, Тими повръща от обяд  Tired Нямам и идея от какво може да е  Thinking На обяд свекитата са били при него до към 5:30 и е повърнал 4-5 пъти, после не. Ние се прибрахме към 8 и беше повърнал на 4 места , после още 2 пъти  Confused Утре ще го водим на лекар ако продължи така

Някой ако знае колко варена тиква мога да му дам  newsm78 мисля ситринта да му дам картоф докато се снабдя с тиква
Виж целия пост
# 275
Облаче, сутринта го води направо на лекар, не му давай картофи и т.н, а направо при доктора като станете.
Карай го да пие вода, ако трябва с лъжица за да не се обезводни.
Други симптоми има ли?
Не му давай  храна, най - много малко чист варен ориз.

 Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 276
Облаче, сутринта го води направо на лекар, не му давай картофи и т.н, а направо при доктора като станете.
Карай го да пие вода, ако трябва с лъжица за да не се обезводни.
Други симптоми има ли?
Не му давай  храна, най - много малко чист варен ориз.

 Hug Hug Hug Hug
Нищо не съм му давала , няма разстройство, тича радва се. Не си личи да му има  нещо. Опипвах му корема - не е твърд или болезнен , много ни е притеснено
 Hug   Hug   Hug
Виж целия пост
# 277
Давя се,просто се давя от смях. Оправям аз леглото и гардероба отворен. Лиса минава зад мене и докато се усетя нашата грабва нещо и хуква в другата стая. Точно преди да завие в коридора ми се мярва нещо синьо- бяло и се усещам, че това е дрешката, която й правих като беше малка. Веднага хуквам след нея с мисълта " Е сега вече я разкъса" като се сещам как не я искаше преди. Влизам и какво да видя - нашата легнала на земята и тъпче главата в отвора. Брихвам да се смея и реших да й помогна да влезе вътре. Съпротива никаква. Разбира се тя й е малка отвсякъде, приличаше на пристегната шунка Laughing  Joy Joy тука аз почвам да се хиля още. Реших, че достатъчно съм се смяла на гърба на животинката и викам да й я сваля. Не ми дава. Тича из нас с нея, дърпа се, скимти и не дава Laughing А е толкова смешна Laughing Laughing Laughing

Съжалявам, че толкова със закъснение, но този пост ми направи деня - благодаря!  Joy
Виж целия пост
# 278
Пие ли вода?
Изглежда ли ти по - топла козината на допир от обикновено? Аз само като го пипнах Руфъс преди разбрах, че има температура, беше му горещо тялото - корема, главата.

Сигурно е изял някой боклук и затова повръща.

Давя се,просто се давя от смях. Оправям аз леглото и гардероба отворен. Лиса минава зад мене и докато се усетя нашата грабва нещо и хуква в другата стая. Точно преди да завие в коридора ми се мярва нещо синьо- бяло и се усещам, че това е дрешката, която й правих като беше малка. Веднага хуквам след нея с мисълта " Е сега вече я разкъса" като се сещам как не я искаше преди. Влизам и какво да видя - нашата легнала на земята и тъпче главата в отвора. Брихвам да се смея и реших да й помогна да влезе вътре. Съпротива никаква. Разбира се тя й е малка отвсякъде, приличаше на пристегната шунка Laughing  Joy Joy тука аз почвам да се хиля още. Реших, че достатъчно съм се смяла на гърба на животинката и викам да й я сваля. Не ми дава. Тича из нас с нея, дърпа се, скимти и не дава Laughing А е толкова смешна Laughing Laughing Laughing

Съжалявам, че толкова със закъснение, но този пост ми направи деня - благодаря!  Joy


 Joy Joy
Виж снимката и съвсем смях.  hahaha
Виж целия пост
# 279
Пие да . Не е по топъл от друг път и продължава да повръща  Cry
Първият път са били гранули и до сегА само пяна и слуз ...
Виж целия пост
# 280
Колко пъти е повърнал, Облаче?

Има и денонощна вет.клиника..
Виж целия пост
# 281
Давя се,просто се давя от смях. Оправям аз леглото и гардероба отворен. Лиса минава зад мене и докато се усетя нашата грабва нещо и хуква в другата стая. Точно преди да завие в коридора ми се мярва нещо синьо- бяло и се усещам, че това е дрешката, която й правих като беше малка. Веднага хуквам след нея с мисълта " Е сега вече я разкъса" като се сещам как не я искаше преди. Влизам и какво да видя - нашата легнала на земята и тъпче главата в отвора. Брихвам да се смея и реших да й помогна да влезе вътре. Съпротива никаква. Разбира се тя й е малка отвсякъде, приличаше на пристегната шунка Laughing  Joy Joy тука аз почвам да се хиля още. Реших, че достатъчно съм се смяла на гърба на животинката и викам да й я сваля. Не ми дава. Тича из нас с нея, дърпа се, скимти и не дава Laughing А е толкова смешна Laughing Laughing Laughing

(

Съжалявам, че толкова със закъснение, но този пост ми направи деня - благодаря!  Joy

Ама пак заповядай Laughing Обещавам само да се случи някаква дивотия ще споделя Laughing

Облаче и аз взех да се притеснявам. Наистина няма ли някоя денонощна? Да повърне 1-2 пъти е ок ама като чета ми се струва притеснително вече Sad
Виж целия пост
# 282
ОрлийнLaughing

Утро, при погълнати малки, заострени предмети с потенциал за трудно или опасно преминаване през храносмилателния тракт не се дава картоф, а зеленчук, богат на целулоза. Аспержите са идеални за целта. Ако предметите са много остри (игли, кабърчета, натрошено стъкло и пр.) - веднага в спешното за операция. 

Облаче, какви са цветът и консистенцията на повръщаното? Ако е то е съставено предимно от храна, смелена или не, аз не бих се притеснявала. Бих изчакала до следващия ден, когато стомахът би се успокоил, ако причината е в нещо изядено. Ако повръща стомашни сокове - веднага на лекар.
Виж целия пост
# 283
 newsm78 newsm78 Боже,какво доживях . Просто не мога да повярвам. От няколко дни Лисандра не яде. Просто не искаше. А харесва гранулите. Като ме види, че вадя пакета се радва, но после не ги пипа. На 2-3 пъти и слагам извара, някое резенче морков или кисело мляко и като и върна купичката нищо не остава. Чак тази вечер разбрах какъв бил проблема. Когато беше малка адски много се екзалтираше от храненето и подскачаше, опитваше се да вземе купичката. Така започна и курса ни по обучение по сядане. Така си изградихме ритуал. Аз взимам купичката, сипвам й, стигаме до мястото за хранене, тя сяда , оставям купичката, целувам я по муцунката и давам команда, че може да започне с храненето. Но сега си давам сметка, че понякога се случа да извадя пакета и директно да сипя в купичката. И като се замисля в тези случаи тя не яде. Яде от ръката ми, но от купичката не яде. А аз мислех, че ми капризничи hahaha hahaha
Виж целия пост
# 284
В 2:30 повърна последно , сега се оправяме да ходим на лекар и ще пиша какво е казал . Повръщаше само стомашни сокове  Praynig милото ми момченце дано не е нищо сериозно ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия