ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 54 тема

  • 33 452
  • 734
# 300
Момичетааа  Hug  благодаря за подкрепата  Heart Eyes  

Тими е добре  Crazy  Оказа се, че диването си е похапнало от 2 цветя, които ще засаждам в градината да се катерят върху оградата  ooooh! И не само ял листа ами и малко пластмаса от саксиите  Tired  И съм ги качила на 2я етаж на къщата, на който още не живеем, ползвам остъклената му тераса за простиране, а Тими понякога я ползва за слънчеви бани, когато чистя с прахосмукачката  Crazy  Преди да тръгнем се качих да простра и видях съборените саксии и разхвърляните листа и се светнах защо е повръщал  Crossing Arms

Както казах в 2:30 посреднощ му беше последното повръщане. Заведохме го в клиниката, прегледаха го, казах за цветята и ни казаха, че щом не е ял нищо друго необичайно и няма други симптоми най вероятно е от тях. Корема му е нормален - без болки, подуване, няма разстройство, нито Т.  Сложиха му някаква инжекция и казаха ако тръгне да повръща пак да го заведем. Тези дни да е малко на диета - без гранули и по трудно смилаема храна  ooooh!  Свекито трябва да е донесла тиква - казах и съвсем малко да му даде и малко по късно сварен картоф, намачкан с малко бульон, пък аз вечерта ще видя какво ще му давам  newsm78

Цяла нощ не съм спала, с ММ изчетохме нета от притеснение какво може да му е  Tired  Важното е, че сега е добре и с баба си се гледат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 301
Ох, Облаче камък ми падна от сърцето.  Hug Hug Hug
Най - вероятно всичко е заради цветята.
Не му давай гранули и мазни неща, свари му оризче, направи му супичка с варени морковчета, малко картоф, пилешко..

Утро, много се смях на новата ти дума "разхождач". hahaha
Виж целия пост
# 302
Сисиии   Hug  Hug  Hug 

И на мен ми падна камък, че милите като не могат да кажат какво ги боли и направо не знаеш как да им помогнеш  Praynig

Свекито, му дала да хапне много малко тиква и после намачкан картоф с бульон, омел всичко и само ходел и си проверявал купичката и  ходел по нея и и приказвал  Mr. Green  Понеже знае, че баба носи моркови, ябълки, пипер и детски солетки, ама сега нищо  Laughing  И тя му казала, че щом яде цветя сега ще седи гладен  Joy

При нас Тими го разхождам без повод, но отидем ли някъде другаде задължително поне в началото е с повод - предполагам, че се води къс, не е флекс. Свекито го разхожда с него, понеже не смее да го пусне и Тими си ака и пишка безпроблемно  Peace  Ако има повече хора го правя съвсем къс да върви до мене и ако нещо се превъзбуди леко дърпам повода казвам РЕДОМ и продължаваме в крачката, която аз определям. Не го оставям да ме дърпа или да ходи където той си е наумил  Naughty
http://www.zoozona.net/bg/catalog/cid/260/id/4964.html  нещо подобно е нашият, но не знам какъв размер е  newsm78 , на мен ми е удобен , а и с него Тими успява да си свърши нуждите, ако трябва да е вързан  Peace
Виж целия пост
# 303
Момичета, привет!
Търся съвет каква храна да взема за кастрирания ни кокер (вече на 11 години). Днес ме "зарадваха", че Роял Канин (Medium Sterilised), която купувам от две години вече не се внася. Същото се случи и с Hill's преди 2-3 години. Моля препоръчайте ми качествена храна за средна порода кастрирано куче. Благодаря!
Виж целия пост
# 304
Утро, много се смях на новата ти дума "разхождач". hahaha

Мда, точно такова си е!!!  Peace

Облаче, радвам се, че Тими е по-добре!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 305
Лита, имам кастиран кокер на 3г.
От около година се храни с Пурина Проплан (редувам агнешко и пиле)и успешно стои на 12-13кг.
Храната не е специализирана за кастрирани, аз лично давам 20гр по-малко от необходимата доза.
Купувам на чували от тук:
http://www.zoofast.bg/purinaproplanadultdigestionlamb&rice14-p-1003.html

има същи и вашата ROYAL CANIN Medium Sterilised 12кг
http://www.zoofast.bg/royalcaninmediumsterilised12-p-17910.html
Виж целия пост
# 306
ООО добри новини -Решил е Тими да ти пробва цветята -какво толкова  Joy. Повода с който разхождам Айра е същия  Peace
Виж целия пост
# 307
ООО добри новини -Решил е Тими да ти пробва цветята -какво толкова  Joy. Повода с който разхождам Айра е същия  Peace

То хубаво да ги пробва, ама поне да яде тия дето после няма да  Sick   За РД тази зима ми подариха една скъпоценна орхидея и още едно цвете - излезе ми от акъла, та както и да е. Бяха в трапезарията и двете на два стола, 2 месеца си седяха цветята и в един прекрасен ден нашия ги беше опоскал и двете  ooooh!  лошо ми стана . Че едното цвете беше с опаковката си - имаше панделки и опаковки по цялата стая , но тогава му нямаше нищо  Praynig  Свекито казала на ММ, че го заварила в градината да ми яде някакви цветя тези дни, но забравила да ни каже  Crossing Arms Не мога да си обясня с какво го дразнят пустите му цветя  #Crazy
Виж целия пост
# 308
Благодаря, Рапунцел ®!
Гледам този сайт предлага и Хилс - бяхме много доволни от тази храна преди да спрат вноса. За колко време горе-долу идват доставките?
Виж целия пост
# 309
Благодаря, Рапунцел ®!
Гледам този сайт предлага и Хилс - бяхме много доволни от тази храна преди да спрат вноса. За колко време горе-долу идват доставките?
около 10 дни  Peace
плаща се на куриера при получаване
Виж целия пост
# 310
 ooooh! Офффф и аз съм една обяснителна. Тя командата не й липсва. Аз почти винаги й казвам я "Хайде" или "Яж". Животинката чакала целия ритуал с взимането на купичката, сипването, после сядането, оставянето на купичката и накрая яденето Laughing

ВЕроника ви трябвало да изглжда нещо като това

Скрит текст:

И гърдичкит й би трябвало малко да нараснат Wink

Облаче толкова се радвам, че на Тими нищо му няма Wink Малък цветояд Laughing

Аз разкарвам Лиса повече на повод. Такъв флекс Wink В парка обикновено й го пускам да го разпъва до края Wink По поляните я оставям без повод, да си търчи. Обикновено я държа до мене, когато я разхождам по улиците или минаваме покрай други кучета, защото нашата тогава забравя всичко и се започва да се добере до себеподобните си. Много рядко подскача към хора, обикновено като имат храна Laughing Иначе тя не може да ходи до мен. Много й е трудно. 10 минути и после започва къде да избързва, къде да забавя, но пък при подръпване от моя стана се нормализира Wink


Оооо каква е тази изложба в Събота? Точно правех график какви занимания да измисля за мен и една приятелка, която ми идва нагости  Wink
Виж целия пост
# 311
Цветояд.  Joy Joy

Руфъс по улиците, където минават коли го разхождам на каишка (от плат с нагръдник), а когато е на полянки или в Морската е пуснат без повод. Много слуша и като го викам идва или се спира и ме чака, като това стана без обучения, просто си го прави.
Понякога с опъва малко, но като му се скарам и забавя темпото.

Виж целия пост
# 312
оф и Джесика е разгонена за 2 път ..... как искам да я кастрирам, ама уви МП и майка ми не са съгласни, защото съм щяла да съсипя кучето  #Cussing out  само хода и чистя след нея, че тя важна и не си го почиства сама като първия път, направо е малък ад вкъщи  Crazy
радвам се за Тими градинарчето, че е добре  Hug
Ерика също не си дъвчеше гранулите, ама вече лека полека почна да го прави и това упражнение  Grinning
Виж целия пост
# 313
Момичета и Джак, почерпете се
Скрит текст:
Днес Беланката става на 6 годинки. Милото ми момиче. Надявам се скоро да мога да отида да си я видя и нагушкам, че много ми липсва.
Виж целия пост
# 314
Коте да ти е живо и здраво момичето и да те радва още дълго  Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия