Fragrancedirect.co.uk- 21!

  • 115 788
  • 509
# 330
Няма такова нещо. Все още Великобритания е в ЕС. Някой беше пуснал публикация, която циркулираше из Фейсбук за китайски пратки дошли с холандски пощи. Но реално са от Китай и затова се плаща ДДС и/или мито. Объркването е станало, защото човекът си е мислел, че като са холандски пощи, стоката е от склад в Холандия.
Виж целия пост
# 331
Момичета напълних си кошницата даде ми безплатна екс. достаква, но имам проблем с плащането.Картата ми е на ОББ- Mastercard, някой имал ли е такъв проблем?
Виж целия пост
# 332
BCP160811887593 това ми е номера,как да я проследя?
Виж целия пост
# 333
Момичета напълних си кошницата даде ми безплатна екс. достаква, но имам проблем с плащането.Картата ми е на ОББ- Mastercard, някой имал ли е такъв проблем?
Пробвай с друга карта, и на мен не ми приема всяка карта. Мисля, че последно с кредитна от Пощенска платих.
Виж целия пост
# 334
Момичета пристигна ми парфюма и спиралата за 13 дни с пощата.Но спиралата не е хубава според мен не е в срок на годност.Нямаше и цилофан-станиол.Все едно е ползвана,Емайл ли да им пиша? Моля за съвет...
Виж целия пост
# 335
   Какво е "цилофон"? #Shocked Нещо като "ксилофон" ли?
Виж целия пост
# 336
ЗДравейте. Бих искала да попитам: директно до БГ става ли? и над каква сума, когато поръчаме от Фрагранса си търсим поръчката в митницата, а иначе пристига с куриер или по пощата?
Виж целия пост
# 337
   Няма никаква митница, щом стоката идва от UK, поне засега.
Виж целия пост
# 338

Gucci Guilty Intense различен ли е от Gucci Guilty  newsm78

http://www.fragrancedirect.co.uk/gucci/gucci-guilty-intense-eau- … 50ml/invt/0036772

http://www.fragrancedirect.co.uk/gucci/gucci-guilty-gift-set-75ml/invt/0044542
Виж целия пост
# 339
Да, различни са - първо излезе Guilty, след това Guilty Intense
Виж целия пост
# 340
   Какво е "цилофон"? #Shocked Нещо като "ксилофон" ли?
Каквото е Емайл Laughing
Виж целия пост
# 341
И стереопор!  Laughing Нещо със стерео оформление.  Crazy
Виж целия пост
# 342
Има ли валидни кодове за безплатна доставка, защото ми излиза доставка до БГ 6,99 лири
Виж целия пост
# 343
Има ли валидни кодове за безплатна доставка, защото ми излиза доставка до БГ 6,99 лири

Аз нямам спомен да е имало код за безплатна доставка някога до България. Такава е при поръчка за над 75 паунда.  Peace
Код за -5%- 290
Виж целия пост
# 344
 КЪДЕ МОГА ДА СИ ПРОВЕРЯ ПОРЪЧКАТА ПО РЕФЕРЕНТЕН НОМЕР?
 И С КОЙ КУРИЕР ПЪТУВАТ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия