Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 126 811
  • 775
# 330
Д-р Богословова приема зад ИЧС, но не и по здравна каса
Има тема за нея, с координати
Виж целия пост
# 331
Д-р Китанова от Шейново също разбрах, че е отворила кабинет някъде в преките срещу зала Универсиада. Работи със ЗК. Бях попаднала при нея случайно в Шейново и останах много доволна.
Виж целия пост
# 332
Аз съм раждала в Шейново и е възможно да раждам пак там...вероятно ще ми е полезно да ходя при Китанова. Макар, че не ми се иска да избирам за раждане лекарят, който ме следи или въобще да избирам някого.
За уточняване на бременност и евентуално проследяване ми трябва.Синът ми е малък и ако всичко е наред не ми се иска да трябва да ходя много далеч за консултациите.
Ходила съм в София мед и бях много недоволна от лекарката.
Виж целия пост
# 333
И от мен две ръце за д-р Богословова - благодарение на нея имам две живи и здрави дечица! Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Може да посетя и нея, благодаря ви.
Виж целия пост
# 335
+2 за Богословова.  Laughing
Виж целия пост
# 336
Здравейте, рентгенова снимка (на мъдрец) правят ли в поликлиниката в Гео Милев или някъде в района?
Виж целия пост
# 337
Здравейте, рентгенова снимка (на мъдрец) правят ли в поликлиниката в Гео Милев или някъде в района?

Зъбни снимки има в бл.251 срещу Галакси. 
Виж целия пост
# 338

Зъбни снимки има в бл.251 срещу Галакси.  

Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 339
Подаването на молба в държавната детска кухня по всяко време ли може да става?
Имаме тук наблизо, аз все не мога да се наканя да ида, но се замислям дали да не запиша сина ми(макар, че май вече си е големичък). Сега мога ли да отида или се ходи в началото на "учебната" година.
Виж целия пост
# 340
Момичета, препоръчайте добър педиатър  в района при който да запиша беболина, сигурно сте обсъждали въпроса, но откривам само стари публикации и не знам дали са актуални!?!?! Благодаря
Виж целия пост
# 341
Може ли някой да каже къде точно в Слатина има държавна кухня и какво трябва за записване евентуално?

Аз съм доволна от д-р Лилова. Намира се във филиала на ул. Роглец
Виж целия пост
# 342
Синът ми е в 22 поликлиника при Христова. Ако сте извън консултациите, т.е. за нещо друго или детето е болно, се чака доста с възрастните.Но самата педиатърка е весела и мила.
Зависи какви са ти изискванията към педиатъра.
Виж целия пост
# 343
Здравейте, някой знае ли нещо за д-р Бърнякова от 22 поликлиника (гинеколог) ?

 Нека споделя моето мнение, относно личен лекар, може да съм полезна на някой. Много съм доволна от д-р Доровска (22 ДКЦ) Никога не ми е отказала направление, обръща ти внимание и е много мила. От 2 години сме с мъжа ми при нея и нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 344
Синът ми е в 22 поликлиника при Христова. Ако сте извън консултациите, т.е. за нещо друго или детето е болно, се чака доста с възрастните.Но самата педиатърка е весела и мила.
Зависи какви са ти изискванията към педиатъра.

Благодаря ти, точно това с чакането ми е в изискванията. Продължавам да събирам мнения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия