Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 126 811
  • 775
# 345
Синът ми е в 22 поликлиника при Христова. Ако сте извън консултациите, т.е. за нещо друго или детето е болно, се чака доста с възрастните.Но самата педиатърка е весела и мила.
Зависи какви са ти изискванията към педиатъра.

Благодаря ти, точно това с чакането ми е в изискванията. Продължавам да събирам мнения.

Д-р Цацова е добър диагностик, но не е от тия лекари да прави мили очи и при нея мноого се чака. Моята лична лекарка (също от 22ро ДКЦ) ми препоръча Крайселски, но нямам лични впечатления.
Виж целия пост
# 346
Крайселски има листче, че не приема повече пациенти. Но може сега да я е махнал.
Аз съм го виждала, чувала съм смесени отзиви.
Христова, например, е готина. Моите изисквания са-да не ми мрънка, да не ми натяква и да не ми се бърка  Laughing Държи се като с равен, а предишната ми ме гледаше като малоумна и забелязвам, че доста медицински лица се държа така с майките.
Христова подкрепя кърменето и никога не прави тъпи забележки за него(няма такива работи като много е качило, малко е качило, прехранваш, защо кърмиш нощем, защо не си заранила все още), но от незнание понякога дава грешни съвети относно храненето и конкретно имам предвид кърменето. За захранването по-скоро дава съвети според избора народителя, което е добре.Но има жени, които имат нужда някой да им дава повече информация и наставления, а когато те водят до ранно отбиване и рисково захранване не е добре.
Но пък жената много се радва на кърмещи и подкрепя, просто човек трябва да се справя повече сам относно информацията.
Виж целия пост
# 347
Крайселски има листче, че не приема повече пациенти. Но може сега да я е махнал.
Аз съм го виждала, чувала съм смесени отзиви.
Христова, например, е готина. Моите изисквания са-да не ми мрънка, да не ми натяква и да не ми се бърка  Laughing Държи се като с равен, а предишната ми ме гледаше като малоумна и забелязвам, че доста медицински лица се държа така с майките.
Христова подкрепя кърменето и никога не прави тъпи забележки за него(няма такива работи като много е качило, малко е качило, прехранваш, защо кърмиш нощем, защо не си заранила все още), но от незнание понякога дава грешни съвети относно храненето и конкретно имам предвид кърменето. За захранването по-скоро дава съвети според избора народителя, което е добре.Но има жени, които имат нужда някой да им дава повече информация и наставления, а когато те водят до ранно отбиване и рисково захранване не е добре.
Но пък жената много се радва на кърмещи и подкрепя, просто човек трябва да се справя повече сам относно информацията.
А Христова къде преглежда??
Виж целия пост
# 348
Впечатления за др Хаджидимитров от МЦ Слатина? Търся добър педиатър, който или да работи със записани часове, или да не се чака много.
Виж целия пост
# 349
Без вода:
ж.к.Христо Смирненски - ул.Марко Бочар, ул.Боян Магесник, ул.Слатинска,
ул.Георги Аспарухов Гунди, ул.Борис Новоселски,
бл.40, бл.40А, бл.37, бл.38, бл.38А, бл.36, бл.32А-висока зона, бл.40А

Описание: Подмяна на спирателен кран

Начало: 13 Септември 2016, 11:00 ч.
Край: 13 Септември 2016, 23:00 ч.
Виж целия пост
# 350
Момичета, препоръчайте добър педиатър  в района при който да запиша беболина, сигурно сте обсъждали въпроса, но откривам само стари публикации и не знам дали са актуални!?!?! Благодаря

Впечатления за др Хаджидимитров от МЦ Слатина? Търся добър педиатър, който или да работи със записани часове, или да не се чака много.

Бебето ми е на 6 месеца, педиатър д-р Хаджидимитров в МЦ Слатина (кръстовището на Гео Милев и Слатинска). Доволна съм от него. Ако задаваш въпроси не отказва коментар. Бебета минават с предимство, ако има свободна стая те вкарват там да изчакаш, за да не си с другите пациенти накуп. Долу на входа може да се оставя количката, има едно като ниша, иначе МЦ е на 2ри етаж.
Виж целия пост
# 351
Да имате впечатления от д-р Живка Загорова - 22 поликлиника????  Препоръчаха ми я, но не намирам никакви отзиви в нета!!
Виж целия пост
# 352
Не съм пациентка на Загорова, но често като си чакам реда в поликлиниката някой я издирва. Явно графикът й е, как да кажа, малко както й дойде. Иначе като я гледам, доста усмихната и приветлива изглежда.
Виж целия пост
# 353
Не съм пациентка на Загорова, но често като си чакам реда в поликлиниката някой я издирва. Явно графикът й е, как да кажа, малко както й дойде. Иначе като я гледам, доста усмихната и приветлива изглежда.
Благодаря за информацията 😉🙂
Виж целия пост
# 354
Здравейте !
Може ли да ми препоръчате учител по английски в района
Виж целия пост
# 355
без вода
ж.к Христо Смирненски ул. Иван Димитров- Куклата, ул. Гео Милев, ул. Слатинска река, бул. Шипченски проход
Описание: Подмяна и монтаж на спирателни кранове

Начало: 29 Септември 2016, 10:00 ч.
Край: 29 Септември 2016, 22:00 ч.
Виж целия пост
# 356
съобщение на ЧЕЗ без ток за  община Слатина          
жк.Христо Смирненски бл. 8, 9    03.10.2016      09:00 - 12:00    подмяна на електромери
жк. Христо Смирненски бл. 10, 10А    04.10.2016    09:00 - 12:00    подмяна на електромери
Слатина бл. 22, 24; Христо Смирненски бл. 28    04.10.2016    09:00 - 12:00    подмяна на електромери
Виж целия пост
# 357
Някой да знае какъв ще е магазина на мястото на Т-маркет на ул. Николай Коперник, който в момента строят? Simple Smile
Виж целия пост
# 358
И аз се чудя...  Laughing  Мисля си, че ще е Кауфланд, но само по догадки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Според мен ще е "Фантатстико " - видях името на една от фирмите им на табелката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия