Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 033
  • 794
# 420
Не се притеснявай. Аз няколко пъти имах по време на бременността. Слагат се глобули и това е. Спокойно..почти всяка бременна има по някое време...
Виж целия пост
# 421
Не се притеснявай. Аз няколко пъти имах по време на бременността. Слагат се глобули и това е. Спокойно..почти всяка бременна има по някое време...
Благодаря ти Кате, то сърцето ми направо ще изскочи............. толкова мъка да стигнем до тука , дано всичко се оправи
Виж целия пост
# 422
Aekara, и аз знам, че бременните много често имат. Но те разбирам идеално, че ти е свито сърцето...Стискам ти палци и те мисля, да знаеш!  Hug
Виж целия пост
# 423
Бистракова  Hug Hug, стиска Grinningм палци за днес и да се отчетеш да ни повдигнеш духа на всичките
Виж целия пост
# 424
Ох дано Simple Smile Аз пак като миналата седмица се събудих в 5.. А после към 9 май  имах сутрешно гадене и леко Sick Не вярвам чак толкова да съм се смахнала, че да си внушавам Crazy Сигурно никой не се радва на това, но на мен ми е признак за нещо нормално..
Виж целия пост
# 425
А не хич даже Simple Smile рросто нали говорихме за симптоми, този симптом съм го имала и при трите бременности. Та и сега се появи Simple Smile ти кога идваш насам? Аз пак съм вкъщи до края на седмицата. Така, че обади се, ако идваш Simple Smile
Ако гладът е симптом на бременност, то аз стигам до извода, че последните години съм сериозно бременна.
Виж целия пост
# 426
Ха-ха Кей, и аз до този извод стигнах  Joy
Виж целия пост
# 427
Ама, то е постоянен глад и през нощта даже. Затова качвам много, но ми е абсолютно все едно както се сещате. Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Ама, то е постоянен глад и през нощта даже. Затова качвам много, но ми е абсолютно все едно както се сещате. Simple Smile

Кате и на една моя позната бременността и мина с такъв глад...тя го описваше по-скоро като някаква нужда да яде, а не като физиологичен глад...
Виж целия пост
# 429
Предпочитам това от гаденето де, но миналия път качих 30кг..но това да е Simple Smile после пак ще ги стопя както сега Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Аз да се отчета, че моето ембионче расте, рано му е за сърдечни пулсации, след 7 до 10 дена. Да се пазя и така.. Стискам палци на всички!  Praynig
Виж целия пост
# 431
Аз да се отчета, че моето ембионче расте, рано му е за сърдечни пулсации, след 7 до 10 дена. Да се пазя и така.. Стискам палци на всички!  Praynig
Браво , много се радвам само така  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 432
Здравейте момичета, аз чинно си чакам да дойде 12.11 и да отида на преглед. Толкова ми е притеснено- дано всичко е наред. А за глада да си кажа- и аз съм почти нон стоп нещо като гладна и направо ми прималява, ако не изям нещо. Спи ми се доста, лошо ми е през по- голямата част от деня, ходя често до тоалетна.... И всичко това ме прави щастлива и ми вдъхва надежда че всичко е наред и моите бебчовци са добре.
Стискам палци на всички!
Виж целия пост
# 433
Колко са хубави последните няколко поста!  Hug
Виж целия пост
# 434
Аз имах ужасен сърбеж дъллго време, а като спрях хормоните и спря. Но се изследвах и за гъбички, за всеки случай. Док ми се скара, че дори и да имам гъбички, само ще го знам като факт, защото ми беше забранил каквото и да било да ползвам срещу тях, особено пък кортикостероиди.

А за глада - закусила в 9, в 10,30 вече умирам от болки от глад  Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия