Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 033
  • 794
# 465
И на мен така ми се струва Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Имам си естрофем,мъжа ми пообиколи няколко аптеки и ми намери  Mr. Green
Кате чудесен резултат  Hug
Виж целия пост
# 467
Браво, Кате! От Трисеквенса сините са като Естрофем.
Виж целия пост
# 468
Поздравления, Кате! Безпроблемна бременност ти желая:)
Виж целия пост
# 469
Честито Кате, айде може са повече от едно   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 470
Момичета, мен от вчера вечерта хич не ми е добре, едно отпаднало, боля ме глава, а тази сутрин имам и разтройство (с извинение). Нямам температура в момента, но ми се струва, че ще вдигна. Много ме е срах, че ако се разболея ембриончето ми няма за оцелее или ще се увреди. Внушавам ли си, че е толкова страшно или наистина е?  Cry Sad
Виж целия пост
# 471
Момичета, мен от вчера вечерта хич не ми е добре, едно отпаднало, боля ме глава, а тази сутрин имам и разтройство (с извинение). Нямам температура в момента, но ми се струва, че ще вдигна. Много ме е срах, че ако се разболея ембриончето ми няма за оцелее или ще се увреди. Внушавам ли си, че е толкова страшно или наистина е?  Cry Sad
Стига момиче, какви са тия мисли............ стой си вкъщи на топличко, лайка, чорапки и повече сън. Надявам се че няма да се разболееш
Виж целия пост
# 472
Ох ами много ми е притеснено.. Толкова е трудно всичко това, просто не знам...
Виж целия пост
# 473
Бистракова, най-важното е да не вдигаш температура висока, всичко друго не е страшно.
Виж целия пост
# 474
Истината е че е много трудно, особено ако имаш зад гърба си повече от един неуспешен опит.
И аз се притеснявам много за следващия преглед, дали растат моите точици и се моля непрекъснато да са добре Praynig Praynig Praynig
Вероятно ние тук от проблемното ще трепериме по време на цялатабременност Rolling Eyes
Виж целия пост
# 475
На мен често ми се вие свят, боли ме глава, гърлото също и ми е отпаднало. Но този път си мисля, че не е настинка, а от бременността. Тъпча се с всякакви салати, плодове и зеленчуци и засега опазвам фронта  Naughty
Имам опит от предишни години, когато съм поемала през зимата големи количества свежа храна, как не съм се разболявала. Друго не ни остава да правим  Peace
Виж целия пост
# 476
Перу, засрами ме, аз като се замисля изобщо не ям здравословно, че то нали мина сезона на зеленчуците  Embarassed
Виж целия пост
# 477
да, да минал  Naughty
Като влязох в Кауфланд, имаше поне 15 пресни разновидности - 3-4 вида зеле, 4-5 вида залени салати, всякакви грудкови и т.н., и т.н. Е, аз цвеклото, морковите и гулията си ги ям от градината де. За сефте ям гулия, понеже си насадихме, много е вкусна и полезна.
Виж целия пост
# 478
И от мен поздравления Кате, дано да повлечеш крак  Praynig
Сега си почивай и мисли положително  Hug
Виж целия пост
# 479
Кате, две са да знаеш....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия