Кой какви сериали гледа? - Тема 11

  • 45 981
  • 738
# 705
Така е.  Simple Smile

Някой с отзиви за това сериалче? - http://www.imdb.com/title/tt3186162/
Виж целия пост
# 706
Ужас, представяте ли си тоя сериал само с по един епизод в седмицата.
Виж целия пост
# 707
Така е.  Simple Smile

Някой с отзиви за това сериалче? - http://www.imdb.com/title/tt3186162/

И аз чакам отзиви  Grinning
Виж целия пост
# 708
На мен ми хареса  Crazy

Фенси несериозно, но приятничко (половината епизод минава в някой клуб  Simple Smile), ... абе Нанси Дрю+Сексът и градът  Thinking

Ако очаквате Истински детективи, Ханибал, ... или тежко депресивна скандинавска драма, моля не си го причинявайте   Wink

ПП Фен съм и на последните... и подобни  Peace (за протокола  Mr. Green)
Виж целия пост
# 709
Здравейте HugИмате ли представа от къде мога да изтегля с Бг субтитри този новия руски сериал , в който играя собственика на ресторанта в сериала Кухня? Thinking
Виж целия пост
# 710
Тука са до 9-ти http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … =1&hidexxx=on

Всъщност е с бг аудио, не погледнах.
Виж целия пост
# 711
Тука са до 9-ти http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … =1&hidexxx=on

Всъщност е с бг аудио, не погледнах.

О,много благодаря Hug
Виж целия пост
# 712
Пиратите се завърнаха Party Party
Виж целия пост
# 713
Супер новина, мерси, Мирелка Hug

Аз снощи изтеглих пилотката на Boardwalk Empire и я преполових. Не ме впечатли, стори ми се доста бутафорен. Може би защото очаквах американска версия на Peaky Blinders, а просто няма как да стане това.
Виж целия пост
# 714
Супер новина, мерси, Мирелка Hug

Аз снощи изтеглих пилотката на Boardwalk Empire и я преполових. Не ме впечатли, стори ми се доста бутафорен. Може би защото очаквах американска версия на Peaky Blinders, а просто няма как да стане това.

ооо, много са далече, Империята е хубав, ама не не трябва да ги сравняваш  Peace
Виж целия пост
# 715
Очаквах от визията и оформлението повече сякаш Thinking. И Майкъл Пит ми докарва позиви... но ще гледам още епизод-два да реша дали си струва да мина през всички сезони.
Виж целия пост
# 716
Очаквах от визията и оформлението повече сякаш Thinking. И Майкъл Пит ми докарва позиви... но ще гледам още епизод-два да реша дали си струва да мина през всички сезони.

на мен Майкъл Пит тука ми се издигна в очите  Mr. Green
Виж целия пост
# 717
Аз така и не го довърших гореспоменатия, зациклих на четвърти сезон.
Виж целия пост
# 718
И аз не довърших Boardwalk Empire преди време. Теглих заради Бушеми, харесах Майкъл Пит и спрях да гледам след втори сезон някъде.
Виж целия пост
# 719
И аз не довърших Boardwalk Empire преди време. Теглих заради Бушеми, харесах Майкъл Пит и спрях да гледам след втори сезон някъде.

аз последния не догледах, много слаб ми беше ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия