# 15
Здравейте Simple Smile Мисля, че си реших проблема хаха Simple Smile или поне от два дена съм много добре.. Говорих с майка ми и и обясних всичко до най-малката подробност хаха Simple Smile И 2ри ден пия вода само през деня , вечер избягвам, а и не чуствам жажда. Проблема явно е бил, че аз се сещам да пия вода примерно чак към 15-16ч. И мисля, че бъбреците ми се побъркват и за това така се получава като почна да пия и в тоалетната през 10 мин.. Дано да остане така Simple Smile Благодаря Ви много за съветите   bouquet  bouquet
Виж целия пост