Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 48 551
  • 1 354
# 750
Признавам си, че бих треперила скъпернически над рисувания порцелан  Mr. Green  Имам слабост към всичко, свързано с рисуване и приложни изкуства. Но човек не трябва да робува на вещите. Ей това им харесвам на испанците - хич не са вещомани.

Ая, много ли е болезнена лазерната корекция? Много се колебая за такава операция и все си мисля, че вече няма смисъл на тия години.

Виж целия пост
# 751
Ами доста гадничко си беше, макар и всичко да трая не повече от 5 минути. Особено нещото, което ти натикват около очната ябълка, за да не мърда.
Виж целия пост
# 752
Признавам си, че бих треперила скъпернически над рисувания порцелан  Mr. Green  Имам слабост към всичко, свързано с рисуване и приложни изкуства. Но човек не трябва да робува на вещите. Ей това им харесвам на испанците - хич не са вещомани.

Ая, много ли е болезнена лазерната корекция? Много се колебая за такава операция и все си мисля, че вече няма смисъл на тия години.


не трепери, а ги ползвай.
Аз ги ползвам заради майка си, която ги пазеше, а не им се порадва.
Аз им се радвам. Само съм забрамила кристалните чаши да се мият в миялната.
Виж целия пост
# 753
Чистя и съм си пуснала телевизора за компания. Готварския курс на Гордън Рамзи. Белким науча някоя извънземна хватка в кухнята. И преди 5 минути чувам "ИМА ЛИ НЕщО ПО-ХУБАВО ОТ ШОКОЛАДА? КАЗВАТ СЕКС, НО Е НАДЦЕНЕН" И долетях веднага да го споделя Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 754
 Laughing

Аз дакажа,че нашият син и той барабар Петко с мъжете...Какво имам предвид-онази вечер няколко от момичетата в класа се уговаряха да спят заедно при едното дете.Да празнуват Хелоуин и да се правят парти...Та нашия и той...да не остане назад звъни ми днес и ме пита да спял П. у нас Rolling Eyes Ама моляяяя...чувам отсреща.Щели на дивана да спят Laughing Казах не,щото си наказан-съответно никакви гости.Почна да се моли и каза,че днес щял да слуша...за утре не е ясно.
Виж целия пост
# 755
mystic woman , колко е голямо синчето Simple Smile
Виж целия пост
# 756
2-ри клас е,на 8 и половина.

Виж целия пост
# 757
Трети блат за торта се пече в печката. Какво ще се получи накрая....не знам.
Обаче се чудя на тези мацки от кулинарните блогове.....като как точно успяват с 2-3деца да бъркат торти като за конкурс....още не ми е ясно.
Виж целия пост
# 758
Т.....
Обаче се чудя на тези мацки от кулинарните блогове.....като как точно успяват с 2-3деца да бъркат торти като за конкурс....още не ми е ясно.


Когато ти е хоби и страст, винаги намираш време. Това е нещо като време само за тебе, и му намираш отрязък време. Simple Smile

Аз не съм "десертна" домакиня, не ме бива по слугуването на сладкиши. Купувам готови блатове и сглобявам. Много обичам сладко, сладкиши и всякакви изкушения от сладкарски вид, но не съм по правенето им. Правя сладки и десерти набързо и с минимални усилия.
Виж целия пост
# 759
И аз обичам да приготвям разни работи, и млякото с ориз и канела дето се спрягаше преди време така ме запали, че във вторник направих, обаче си го ядох само аз, а хич не съм за сладко точно аз, ама като не ядат, няма да го изхвърлям Laughing
Иначе бисквитени тортички, крем карамели правя редовно след основното ми готвене, детето ми е голямо де, не ми се пречка из краката.
Виж целия пост
# 760
Няма да забравя като бях малка  майка ми как правеше торта за нечий празник, ама изцяло по домашному, блатове, кремове, всичко по конец готово, дойде време само с шприца да се украси, ама не помня бързаше ли, изнервена ли вече беше, както правеше поредното цветче  отривисто замахна да завърти тортата да цвъкне следващото и точно като по филмите тортата със засилка на земята, естествено с все глазура надолу. Май после я ядохме насипна.
Виж целия пост
# 761
Julia_21, някакъв отговор от Таис имаш ли? Дано да е добре детето.
Виж целия пост
# 762
Не, не е и влизала. Мисля, че й беше дни и за интервюта, дано да е това, ама така като съвпадна с детето и ми е все в мислите. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 763
Като казах зеле - трябва да подсетя нашите да сложат киселото зеье!  Mr. Green

 smile3516

Нарочно го прайш, нали!


Виж целия пост
# 764
Толумбе, че ти 'що не сложиш малко зеленце Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия