Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 48 553
  • 1 354
# 270
Добро утро и от мен.  Надявах се да поспя, но малкия стано в 7.30ч.

Таис, как е детето?
Виж целия пост
# 271
Добро утро! Днес с любимия имаме ден за нас, ще се разходим до Пловдив, ще обядваме, после кино,  ще си купим по нещичко и ще сме двамата. На това му казвам аз хубав ден:)
Страхотно! Това така добре действа на душата!   bouquet

Е, като сте казали - добро да е утрото.
Аз днес единствено нямам първи часове и аз като хората ще изляза в нормално време за работа.
Още не съм изпратила детето и пак справки, справки, справки! Абе, ей, тия от министерството няма ли да мирясат вече!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 272
Шаги, какви справки имате, че да очаквам и при нас?
Последно правихме две различни за входните нива.
Виж целия пост
# 273
Шаги, какви справки имате, че да очаквам и при нас?
Последно правихме две различни за входните нива.
Ние сме средищно училище и по тази линия поне три справки на ден правим.
Виж целия пост
# 274
О, "завиждам ви".
Виж целия пост
# 275
Добро да ви е не само утрото, а и денят, момичета! При нас е още тъмно, да ме пита човек що съм се облещила толкова рано  Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 276
Добро да ви е не само утрото, а и денят, момичета! При нас е още тъмно, да ме пита човек що съм се облещила толкова рано  Joy
Скрит текст:
Ех, че е красивооо...обожавам цветни фигури и градинки Simple Smile
Скрит текст:
Ето една малка част от нашата цветна градина, сътворена от ръцете на моята майка и с моята скромна помощ!

Лиле, за "завиждане" си е. Макар че има и някои плюсове Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Shagya, благодаря! Това определено ми липсва тук. Много е цветен и зелен града, но нямам никаква възможност да си направя градина в апартамента. Засега решението е сандъчета с цветя по прозорците. Иначе в България сме си осигурили 70 квадрата тераса за цветята.
Виж целия пост
# 278
Преди няколко години бях по Коледа в Бургас и много хареса как са си украсили града, въобще не може да се сравни с целогодишната и изгоряла наполовина коледна украса по столичните булеварди.
Вчера бях на родителска среща, учителят казва "някои момчета много развалят диспиплината" и ме поглежда. После казва "някои от децата много бързо си решават задачите и пречат на останалите" и пак ме поглежда. После казва "някои ги мързи да пишат в час и редовно си забравят домашните" и ме поглежда. След родителската се обадих на сина ми да го питам знае ли кои са тези деца и той започна веднага да се оправдава. Сега е наказан - без смартфон и без пари за кино, докато не видя трайни признаци на подобрение, но по-обидното е, че ще му проверявам тетрадките като на някой първолак.
Виж целия пост
# 279
Добро утро!
Чек, това ли е зеленчукът, който те е впечатлил: Жаки, пожелавам ви прекрасен ден в Пловдив!
Виж целия пост
# 280
Добро утро и от мен.
Стягайте се всички, барабар с децата, и оздравявайте!  Hug

Аз продължавам да се боря с резервации и простотии. Тъкмо си мисля, че вече се вижда края на една мъка и идва друга.  Rolling Eyes Ако някой разбира от онлайн резервации на хотели/апартаменти и т.н., моля да си каже, че да го тормозя на лични. В момента се боря с един сайт tripadvisor...
Виж целия пост
# 281
Трипа- просто сравнява цените между отделните сайтове и ти показва къде цената в момента е най-ниска.
Виж целия пост
# 282
Трипа- просто сравнява цените между отделните сайтове и ти показва къде цената в момента е най-ниска.
Хммм, трипа директно ми дава опция за резервация и плащане. Нищо не ми сравнява.
Виж целия пост
# 283
Да не се бъркате с Trivago. Мисля, че той сравнява цените.
Тони, ако искаш мога да питам в една агенция дали могат да ти направят резервация
Виж целия пост
# 284
Да не се бъркате с Trivago. Мисля, че той сравнява цените.
Тони, ако искаш мога да питам в една агенция дали могат да ти направят резервация
Аз не бъркам сайта.  Grinning
Джулка, аз се ориентирах към апартаменти - хем страхотни и на отлични места, хем сравнително евтини. За агенциите обаче надали би имало изгода да ми правят резервации. Ако не ти пречи, моля те да попиташ.  Hug (На мен разправията ми е с една собственичка на апартамент - сайтът ми дава по-ниска цена, тя ми написа почти двойно по-висока. То вярно, че се плаща през сайта, но искам да знам защо се получава такова недоразумение.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия