
Мина кризата, до другия път, както и да е. Извинявам се за притесненията. Имах нужда.
Та искам да се изкажа за майсторите / мъжовете/, дето от всичко разбират. НЕ!!! В никакъв случай не се доверявам на самоук мъж, познат, приятел, дори баща, да ми поправи нещо, след един случай с бойлер. Разказвала съм го и друг път.
Развали се бойлера в квартирата и един разбирач дойде да го поправи. Мен ме нямаше нея вечер, на съквартирантите казал че след като се пусне трябва да се изключи след час, примерно. Но естествено, на мен никой не ми каза. Включвам го аз в 7, в 10 трябва да се къпя, като всеки ден, в 13 съм на работа. Нещо ме домързя да стана и както се излежавам, в 10.20 чувам един гръм откъм банята, бягам и гледам, каквото можеше да се види от парата де- бойлера счупен на две през средата, хвърчи вряла вода навсякъде, как го изключих, не помня. Трябваше да мина покрай банята за да изляза, ами нямаше как да стане и през прозореца на спалнята- зима, аз боса, с хавлия- нея намъкнах щото спях без пижама, кошмар голям. Ако бях вътре щях да бъда ощавена кокошка. Оттогава- само майстори, а не разни самоуки жичкаджии!
Чорапите и на мен ми се губят, ама хич не си го слагам.


Точно такава ми трябва и на мен