Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 48 551
  • 1 354
# 840
Mirama, пращат с куриер, щом си любопитна, може да пробваш, ама да не кажеш, че не сме те предупредили Simple Smile А си спестих подробности, защото това е местен бизнес с поначало чудесна идея и се надявам да успеят и да се развиват още много, но с начина, по който се държат с хората (и миниатюрните резенчета, които дават), направо не знам как още има клиенти, които влизат там.
Виж целия пост
# 841
Каси,аз наистина не знам,но веганите ядат ли сирене,масло и мляко?
Дядо ми беше вегетарианец,но се хранеше с животински продукти без месо.
Виж целия пост
# 842
В Плевен ходихме миналата година, да купуваме кола на брат ми и въпреки, че не останахме много ми хареса града  Peace Пък и едно време тогавашната ми най-добра приятелка прекарваше част от лятната ваканция в Плевен и ми е бил винаги топъл, макар и непознат град  Grinning
Виж целия пост
# 843
Каси,аз наистина не знам,но веганите ядат ли сирене,масло и мляко?
Дядо ми беше вегетарианец,но се хранеше с животински продукти без месо.


Не.
Виж целия пост
# 844
Ванилницата не съм я посещавала, харесала съм страницата във фейса.Но вашите коментари ме изненадаха Laughing Мислех,ч е като е здравословно ще е и вкусно, а и момичетата ми изглеждат супер мили.Ама едно е на снимка, друго фейс ту фейс  Crazy
Виж целия пост
# 845
Касита, времето е към 2-5С и от сутринта вали дъжд.
Предполагам и утре ще се задържи така, ако не вали то поне ще има локви и ще стане по-студено.
Да си обуе топли и непропускащи обувки и топло яке.
Ако има някакъв проблем, драсни да ти оставя тел.

Янечек, знам аз че пращат с куриер....ама храна да ми се лангърка 1ден из гнусните камиони на куриерска служба...нещо не ми е по вкуса. Simple Smile


Виж целия пост
# 846

Като веган да си кажа Simple Smile По-вкусно нещо като истинска торта с масло, сметана и всичките му класически салтанати няма.

Това с тортата в предишния живот или сега?  newsm78
Влече ме веганството, ама и тортите, затова....
Виж целия пост
# 847
Купихме тиква, утре ще я дялкаме. Купихме и една зловеща тиквена маска. Имаме и стар реквизит. Утре ще трябва да попразнуваме, ако дечка е в настроение. От повече от месец не е оздравяла. На детска градина е ходила общо 5 дена - 3 в началото и още два след две седмици. Днес бяхме на частен доктор, от който никаква полза и утре пак ще се редим на личната ѝ. Не знам вече... Tired
Виж целия пост
# 848
Славче, като стратира бирарията ти за свиркаш  Wink
Виж целия пост
# 849
Между другото, намирала съм си интересни рецепти точно във вегански форуми. Как се прави тофу например. Не че много ям тофу, ама понякога на човек му хрумва нещо такова да направи. Също и квас, разни начини за употреба на тези храни, които като купим, се чудим какво да ги правим. Киноа с мед и джинджифил примерно. Моето е любопитство само, де - да пробвам туй-онуй, не бих живяла доброволно на такава храна. Ама и на сланина не бих, но зимата по малко може. Много си отива тънък резен сланина върху топъл квасен хляб, така лекинко да се поразтопи в краищата, ммм. Но трудно се намира хубава сланина, миналата година ми донесоха от Сливен чак, но тази година не ми се обаждат да има пак.
Виж целия пост
# 850
Ще се похваля на целия свят! Laughing

Да попитам ,ако идват деца за Хелоуин,кога да ги чакам? Тази нощ или утре?Аз взех пасти и бонбони и се подготвих като за Сурваки.
Виж целия пост
# 851
Ооо, печена с нарязана сланинка филийка и солчица. Малеее... като малка съм го яла тва чудо, бих опитала отново. Crazy
Виж целия пост
# 852
Открих ги!
Простете, но ще ги споделя. И интериорът им е чуден. http://www.anandabakery.com/

Последно по темата  Blush
Виж целия пост
# 853
Мислех,че като е здравословно ще е и вкусно, а и момичетата ми изглеждат супер мили.Ама едно е на снимка, друго фейс ту фейс  Crazy
За моя вкус тортите не са достатъчно сладки, но бисквитите им...ооох блаженство, обожавам ги. Както и едни трюфелчета шоколадови с портокал. Ама много много мога да изям от тях. При това с чиста съвест /уж де  Embarassed/, защото нали са полезни.
За утрешния Хелоуин и аз като децата започнах да се вълнувам. Ще бъда с дъщеря ми и още едно момиче и цял ден съм приготвила някаква щура програма Simple Smile
Ейй, Нино, супер си. Ето къде ще заведа утре двете госпожици. Ще бъдем съвсем близо оттам по обяд.  Hug
Виж целия пост
# 854
Явно темата е кулинарна отново. Тук май се въртят яденета и болести най-вече. Ето и аз с болежки влязох тази вечер... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия