Крем за около очи - VI тема

  • 122 281
  • 763
# 300
Леле! Това е най-близкият Лили до нас!!! Довечера ще го изпусна. уф!
Виж целия пост
# 301
Esmee имаше кремчета.
Ако не, ще ти издирим в някое друго Lilli  Laughing Hug
Виж целия пост
# 302
Figs, нямаше никакви кремчета. Нямали от цяла седмица.
Кремът на Био Карите е в промоция, което прави кампанията още по-нелоялна, тъй като липсва точно този продукт, който е с намалена цена. Продавачките ми предлагат да си купувам друг крем за около очите. Което???? newsm78
Или пък дневният им крем. Това ли е целта на промоцията? Thinking Намаляваш уж цената на един продукт, неоткриваем е, ама "вижте другите ни предложения, не са по-лоши".
От сайта на Лили не можах да им пратя въпросче къде мога да намеря този околоочен крем. Пълен абсурд е свързавено. Писах им на мейла от собствения си мейл- както можете да се сетите, няма никакъв отговор.
Днес минах през три магазина на Лили. Ако са сложили броячи на вратите си - отчела съм присъствие. Сега, ако може да ми дадат и кремчето.
Виж целия пост
# 303
И аз го търсих, и аз не го открих.
От Варна съм, ако някой го е виждал скоро, нека спомене в кой магазин Rolling Eyes
Виж целия пост
# 304
И аз го търсих, и аз не го открих.
От Варна съм, ако някой го е виждал скоро, нека спомене в кой магазин Rolling Eyes


Имаше 2 броя  миналата седмица в Лили-то, в МОЛ- Варна Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Има-няма 500 км.
Цели два крема!!!
Виж целия пост
# 306
Миналия месец и аз търсих въпросното кремче след като прочетох тук добрите отзиви. Имах пътувания и го търсих забележете в цели 4 града- Пловдив, Стара Загора, Варна и Бургас. ooooh!
Неоткриваемо е това кремче и се отказах. Викам си все някъде ще го открия, ама не..
Виж целия пост
# 307
Изчезна съвсем. Lilly използват околоочния на Bio Karitee  само като примамка за посетителки.

Пак тук в темата четох за един много хубав околоочен на Лумене - със силна хидратация.
Купих го, пробвах го и изобщо не ми хареса. По-скъп е от този на Био Карите.
След нанасянето лепне и когато се смеете, гънките около очите се слепват една за друга и после така остават. Не мога да го опиша, но този лепнещ ефект на мене е ми допада.
И е много лоша основа за ФДТ и коректор. Много лоша основа е и за основата, която слагате под очите преди ФДТ.
Не е моят крем, ама сега нямам идея за друг.
Виж целия пост
# 308
Esmee, пробвала ли си на Жая с козе мляко? Аз в момента съм с него и много добре хидратира. Може да го вземеш като временно решение докато решиш какъв да купиш или докато откриеш Биокарите. Mr. Green
Виж целия пост
# 309
Мерси, ще опитам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Ако става дума за гелa на Лумене, в прозрачната тубичка, при мен описанието му е точно обратното  Mr. Green
Геловете попринцип ми лепнат, при него го няма това. Освен това ми е супер лек, в същото време хидратира чудесно. Ползвам го като основа за коректор - също нямам проблем. Да не би прекаляваш с количеството?  Thinking

Защо не им пишеш във Фейсбук на Лили да ги питаш дали случайно го има някъде зареден на Био Карите? Те биха могли да проверят, предполагам.
Виж целия пост
# 311
Опитах да пиша на сайта им - не стана. Грешен код, крешен адрес, грешен нещо-си...
ФБ не ползвам и не знам къде им е страницата във ФБ.
Писах им на мейла, но не ми отговориха.
Lilly са препълнени с козметика и като цяло нямат интерес да задоволяват моя. На продавачките им е все тая. Добрички са, но "Изберете си друга козметика или си купете дневния крем."
Виж целия пост
# 312
За крема на био карите - след като не го намерих в Лили - Добрич, писах лично съобщение на фирмата във фейсбук.Отговориха ми, че до 24.04. ще го заредят и че ще го поддържат като наличен и занапред. На 22.04. проверих - имаше заредени 2 бройки и аз си взех едната. Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Това кремче на Биокарите, което така издирвате, на мене изобщо не ми допадна. След няколко нанасяния, забелязах мрежа от фини бръчици под очите, които по принцип нямам, единствената линийка под едното око, която до момента съм забелязвала, стана ясно изразена и видима, до преди това на моменти се появяваше, на моменти се скриваше и дори и когато се появяваше беше много слабо изразена и се виждаше само под определен ъгъл. За мене извода е, че този крем при мене определено състарява зоната под очите. Притесних се да не останат така нещата, върнах се на кремовете, които ползвах преди това и след няколко дни нещата се върнаха в предишното си положение и се успокоих. Определено не го препоръчвам!
Виж целия пост
# 314
Това кремче на Биокарите, което така издирвате, на мене изобщо не ми допадна. След няколко нанасяния, забелязах мрежа от фини бръчици под очите, които по принцип нямам, единствената линийка под едното око, която до момента съм забелязвала, стана ясно изразена и видима, до преди това на моменти се появяваше, на моменти се скриваше и дори и когато се появяваше беше много слабо изразена и се виждаше само под определен ъгъл. За мене извода е, че този крем при мене определено състарява зоната под очите. Притесних се да не останат така нещата, върнах се на кремовете, които ползвах преди това и след няколко дни нещата се върнаха в предишното си положение и се успокоих. Определено не го препоръчвам!

И при мен е така, лепне, а когато попие опъва, стяга и дехидратира. Аз съм доволна от околоочния на Скинкод и донякъде от този на Апивита, Wine Elixir.
Между другото, имам и дневния крем на Биокарите - същият незадоволителен резултат..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия