Крем за около очи - VI тема

  • 122 291
  • 763
# 345
Благодаря, момичета   bouquet
Ще пробвам да си изпрося мостри и ще ги пробвам първо  Simple Smile
Виж целия пост
# 346
 Aз да похваля един от околочните  на Juvena "Prevent & Optimize". Ползвам го отскоро, но на база на всичко, което съм ползвала за 35+, бих казала, че е доста добро. Плътно, много малко количество се разнася добре и е достатъчно, усещане за леко мазничко в първия момент, но след 5 мин. много добре абсорбира, кожата се усеща еластична и много добре хидратирана.
Виж целия пост
# 347
 Здравейте. Може ли да помоля някой да каже къде точно се "слага" (или по точно как се слага) около очния крем. Благодаря.
Виж целия пост
# 348
Здравейте. Може ли да помоля някой да каже къде точно се "слага" (или по точно как се слага) около очния крем. Благодаря.


виж тук
https://www.youtube.com/watch?v=4F3HRr_-7pc Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Момичета, днес в ягодка има 24 ч промоция на Ланком Женфик, от който съм много доволна. Цената е повече от добра 55лв на -50%
Виж целия пост
# 350
Момичета, днес в ягодка има 24 ч промоция на Ланком Женфик, от който съм много доволна. Цената е повече от добра 55лв на -50%

Може ли снимка на крема?
Виж целия пост
# 351
http://bg.strawberrynet.com/m/skincare/lancome/genifique-yeux-yo … centrate-/163209/

Това е линка, ако си правил поръчки имаш и допълнителна отстъпка.
Виж целия пост
# 352
http://bg.strawberrynet.com/m/skincare/lancome/genifique-yeux-yo … centrate-/163209/

Това е линка, ако си правил поръчки имаш и допълнителна отстъпка.

Кремът беше в дневните промоции, които са по 24 часа. Още привечер беше изчерпан.  Peace
Виж целия пост
# 353
Точно така, аз писах, че цената е 24ч, който купил, купил.
Виж целия пост
# 354
Аз да възродя малко темата   Mr. Green Последните месеци кожата ми в областта стана ужасна - сухи линии, дехидратирана, тъмни кръгове, направо ужас! Нищо не ми помагаше от наличните, та реших да се доверя на непозната марка. Взех си околоочния крем на The Emu Oil Well - продуктите им са на базата на масло от Ему. Уникален! Просто ми пробрази зоната - сухотата и линиите изчезнаха за дни. Мазен е, доста богат, за сух контур е идеален, но с малко количество на всеки би паснал. Все пак си е сериозна грижа, според мен, тъй като може да се усети действието му. Дават го и против бръчки (а и има ХК и ренитол в състава), но за там не мога да споделя. 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 355
Това Ему само онлайн ли се купува?
Виж целия пост
# 356
Това Ему само онлайн ли се купува?

да
Виж целия пост
# 357
Holly Pink,
Благодаря за инфото, ще го пробвам Wink   bouquet
Виж целия пост
# 358
А става ли за чувствителни очи и кожа?Ще се радвам на отговор тук или на лични   bouquet
Виж целия пост
# 359
 Holly Pink Интересен крем, може да го пробвам някога, че в момента имам 3-4, а не съм особено редовна в използването им Embarassed

Иначе сега наблягам на един български на нова натурална марка. Харесва ми, но мисля, за по възрастни дами, ще е по подходящ. Но пък е много лек и приятен.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия