Крем за около очи - VI тема

  • 122 286
  • 763
# 390
Ди,изумяваш ме Shocked Аз от месеци наред го ползвам,сега съм на втора опаковка и нямам грам проблеми.А очите ми супер чувствителни,насълзяват се дори от вятъра.Иначе твоите проблеми аз съм ги имала от околоочния на Lumene за чувствителна кожа.Такова парене не бях изживявала.От time freeze серията имах леко парене от дневния крем.
Виж целия пост
# 391
Ди,изумяваш ме Shocked Аз от месеци наред го ползвам,сега съм на втора опаковка и нямам грам проблеми.А очите ми супер чувствителни,насълзяват се дори от вятъра.Иначе твоите проблеми аз съм ги имала от околоочния на Lumene за чувствителна кожа.Такова парене не бях изживявала.От time freeze серията имах леко парене от дневния крем.
И аз бях изумена, и не само - две седмици след това слагах капки за очи и мазах с някакво супернеприятно, с консистенция на свинска мас, кремче за очи, че и на контролен преглед ходих Mr. Green Като пак, дебело подчертавам - никога не съм имала чувствителни очи/околоочна зона.
Но, както всички сме наясно - всяка кожа може реагира  различно на един и същ продукт, затова - тестерите са за-дъл-жи-тел-ни Naughty
Радвам се, че на теб серумът ти действа добре. На мен ми трябваха месеци да се престраша да сложа, каквото и да е в околоочната зона. Започнах търся максимално изчистени, откъм химия продукти. Първо беше кремчето на Phytocode, след това някакво на Weleda и ...така.
Виж целия пост
# 392
Ох,ужасно е било...Пробвай на Филорга Тайм филър айс,но вземи първо тестер.Ще помисля какво бих могла да ти препоръчам...
Виж целия пост
# 393
Ох,ужасно е било...Пробвай на Филорга Тайм филър айс,но вземи първо тестер.Ще помисля какво бих могла да ти препоръчам...
Много си мила Hug
След Lumene Time freeze съм се насочила към Caudalie - Premier Cru The Eye Cream, но задължително ще търся първо тестери  Laughing
Виж целия пост
# 394
bubka:), Филорга Тайм филър айс, повлиява ли наистина бръчици?

Аз не знам коя опаковка съм вече на Shiseido Bio Performance и съм доволна. Но вече с годинките не мога да кажа съвсем същото като преди, че благодарение на него нямам линийки.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, дами! Включвам се в темата, защото май-май имам нужда от вашата помощ и съвет. Напоследък реших, че ми е време да си взема превантивен околоочен крем срещу появата на първите бръчици. Вие, като по-опитни в тази сфера, какво бихте ми препоръчали? Има ли някой, ползвал крема от серията IBUKI на Shiseido? В козметичния магазин ми препоръчаха също продукти на Decleor и Carita, но реших първо да се посъветвам и с вас преди да купя нещо. Иска ми се да си взема нещо по-леко като за млада кожа, но не съм много наясно. На консултантките в магазините не бързам веднага да се доверя, тъй като някои работят на процент и кой знае накрая какво ще ми "пробутат"... Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Деклеор са леки, почти не ги усещам околоочните им, не са сериозна грижа, поне според мен. Ибуки е лек и озаряващ крем, от който не можеш да очакваш чудеса, но лично аз много го харесвам
Виж целия пост
# 397
Мен Ибуки никак не ме впечатли. Да, лек, приятен при ползване, но с нищо неотличаващ се от други - само хидратиращи и много по-достъпни като цена кремове.
Виж целия пост
# 398
Charmony, зависи точно какво очакваш от крема.

Ибуки е хубав, но не е за околоочна зона с някакви специфични проблеми. Аз го харесвам и съм изхабила 2 опаковки, но нямам нито бръчки, нито сух контур, нито тъмни кръгове или торбички. Т.е. трябва ми само хубава хидратация.

Не отхвърляй Деклеор с лека ръка, сега имат нова серия с жасмин, която е против бръчки и отпускане на контура и е добра. Има и околоочен крем в нея.
Виж целия пост
# 399
bubka:), Филорга Тайм филър айс, повлиява ли наистина бръчици?


Извинявам се че отговарям тук късно!Както всеки околоочен крем,този също не прави чудеса.Заглажда,някак спира процеса на сбръчкване в зоната.Не позволява да се задълбочи.Аз го харесвам.Ясно е че нищо няма да ми върне младежката визия,но поне да забави нещата...

ДИ,този е хубав и щадящ:
http://m.feelunique.com/p/Green-People-Soothing-Nourishing-Night … at-Eye-Cream-10ml
Помня че беше гъст,нелепкав и добре овлажняващ.Но,не смея да твърдя на 100% че е уау.Зависи от много неща-лична чувствителност,състояние на кожата,търсени ефекти...
Виж целия пост
# 400
Holly Pink, Тайга, Лу, много благодаря за съветите!   bouquet Ще опитам с Decleor  първо, пък да видим...  Simple Smile
Виж целия пост
# 401
Здравейте ,понеже не разбирам много от кремовете за около очи , ще ви помоля да ме насочите към такъв.

Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 402
А може ли малко подробности за състоянието на контура (наличие на сенки, торбички, сухота, бръчки) и търсен ефект? Thinking и ценови диапазон.
Виж целия пост
# 403
А може ли малко подробности за състоянието на контура (наличие на сенки, торбички, сухота, бръчки) и търсен ефект? Thinking и ценови диапазон.
На 26 години , сенки има да  Peace
Кожата е чувствителна ,даже единият ми клепач се подува /но не знам от какво - оправя се само с прием на витамин Б комплекс/.
За цената ,нямам идея как вървят кремчетата Simple Smile
Виж целия пост
# 404
За сенките аз от никой крем не видях ефект. Моята кожа е много различна и не е чувствителна, трудно мога да препоръчам. Цените са от 3 до 300 +++ лв.  Laughing. Много съм пробвала, но с добро съм запомнила  само кремовете с по-богати текстури.
 Предвид възрастта, сигурно търсиш  хидратиращ и против първи бръчки крем.  По спомен, харесвах Skin Code (имат и гелове и нетежки кремове)~ 50-60лв; много добър, но плътен хидратиращ крем е този на Balea с уреа, престъпно евтин при това - 3лв;
* Винаги взимай тестери щом имаш ситуация с очите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия