Крем за около очи - VI тема

  • 122 280
  • 763
# 435
Сутрин и вечер ли го ползваш? За колко време ти стига опаковката?
И аз съм от щедро нанасящите.
Виж целия пост
# 436
Ползвам го вечер,много рядко през деня,само ако бързам и нямам време да ровя за другия крем.Честно казано не съм засичала за колко време го свършвам но нанасям по една малка капчица общо на двете очи  Flutter Зависи колко често и в какво количество го слагаш Peace При мен едно е сигурно-страшно много го харесвам и ще си го ползвам докато мога.
Аз днес получих крема с масло от Ему и скоро ще споделя моя опит с него  Peace
Виж целия пост
# 437
При мен не потръгнаха нещата с ему-то. След 2-ри ден започна да ми пари. Усещането е все едно ми се спи. Жалко, много добре ми се отразяваше на кожата Sad
Виж целия пост
# 438
Благодаря ви момичета ще взема тестер на Филорга и този на Веледа ще пробвам, но пише 30+, а този на Филорга не пише възраст за него, ама и той сигурно е за 30+ . Млада съм 15 ми дават, ама тези уморени очи и безсъние става все по зле, а ако не положа грижа след време ще съжалявам сигурно, затова сега искам да взема някакъв крем. Тъмните кръгове са от много скоро, имах нещо като инсомния цяла нощ бях зомби и от тогава ми се появиха. Иначе като се наспя проблемите изчезват и са незабележими . Почти винаги е така и с пъпките на лицето, появяват се при недостиг на сън, а когато се наспя си изчезват. Съня е много важен, ето сега е 1 часа а утре съм на работа  #Crazy . А нещо на Авен и Ла Рош дали има подходящо. Използвам тяхна козметика от скоро и съм много доволна, а и са по бюджетни.
Виж целия пост
# 439
Сити,ако си на 25,може да ползваш крем за 30+ .Всъщност при кремовете не се гледа за каква възраст са дадени,а по-скоро се ползват според състоянието на кожата.И на мен ми дават 10г.по-малко отколкото съм,но не се успокоявам и упорито ползвам хубави кремове Flutter На Авен съм имала един околоочен,преди 4г и не помня как се казваше.Но беше хубав.В аптеката ще ти обяснят,само питай  Peace
Виж целия пост
# 440
Да, най добре и в аптеката да питам, а там жената е мой човек и няма да ме излъже  Mr. Green . Поръчах си шампоани от Арлен и им писах за тестер, дано имат наличен. Иначе вярно, че и от аптеката мога да си поискам и без това ми свърша Цикапласта на Ла Рош  Mr. Green
Виж целия пост
# 441
Арлен са прекрасни!Винаги ми пращат много мостри,за лице или коса.Дори без да си искам  Peace
Виж целия пост
# 442
Да, знам че няма да ме разочароват стига да имат налична мостра точно от този крем на Филорга, а ще пиша в другата тема как ми се отразяват шампоаните на Кюн много съм доволна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 443
Между тези двете обмислям покупка
Estee Lauder Advanced Night Repair Eyes


Filorga Time Filler Eyes


Някой съпоставял ли е двата продукта?

Виж целия пост
# 444
И аз се интересувам от този на ЕЛ
Виж целия пост
# 445
И аз се интересувам от този на ЕЛ
В момента е на добра цена в ягодката, та за това се сетих да питам.
Виж целия пост
# 446
ЕЛ нищо не струва, лично мнение, за Филорга не съм ползвала Wink
Виж целия пост
# 447
Утре ще си получа мострата от Арлен и ще видя как ще ми се отрази този на Филорга. Поне една мостра си я използвам дълго време.
Виж целия пост
# 448
ЕЛ и на мен не ми допада, прави кожата мекичка, но до там
Виж целия пост
# 449
Ясно, благодаря ви!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия