Крем за около очи - VI тема

  • 122 280
  • 763
# 255
Бях ви споделила за околоочният гел на Lumene - в дългосрочен план, останах повече от доволна!  Embarassed
Скрит текст:
Виж целия пост
# 256
Бях ви споделила за околоочният гел на Lumene - в дългосрочен план, останах повече от доволна!  Embarassed
Скрит текст:

От къде мога да го купя.
Виж целия пост
# 257
Някой има ли впечатления от този крем?


Ползвах 1 опаковка и не видях с нещо да ми беше от полза, но съм така с повечето продукти на ЕЛ, които съм взимала. Може би просто не се сработваме  Peace
a.l.e.n.a Благодаря ти!
Виж целия пост
# 258
В петък взех Kueshi 3 way care cream и съм дълбоко впечатлена  Shocked

За първи път попадам на крем с подобна консистенция - гъст и плътен е като масло. Малко трудно се нанася, но за минутка, две попива.
Оставя кожата плътна и еластична, ще видим в дългосрочна перспектива как ще ми се отрази Peace

офф: Днес дори се върнах за да взема и крема за лице от същата серия  Blush А в петък отмъкнах крем и серум от друга серия на марката  Mr. Green
Виж целия пост
# 259
За момичетата от Варна- от крема за очи на биокарите днес имаше 2 бройки в Лили Mall Varna.
Виж целия пост
# 260
привет, от скоро и аз обръщам повечко внимание на околоочната зона,ама много четох преди да си взема крем и ползвам с  такъв с охлюви от месец...не е зле,кожата е доволно свежа
Виж целия пост
# 261
Можеш ли да ни го покажеш и да ни разкажеш повече за него?
Виж целия пост
# 262
Аз в момента съм с български кремове - сутрин ползвам околоочния на Phytocode, а вечер този на Nat'aura. Доволна съм и от двата, вторият обаче не е добра основа за грим и затова го оставих като нощна грижа.Не знам само дали ще успея да го изхабя преди да изтече срока на годност, доста е голяма опаковката.
Иначе резултатите напълно ме задоволяват - кожата изглежда по-свежа, фините линии са заличени.
При мен проблемът е недостатъчно сън, но не виждам как това ще се промени скоро.
Старая се и да пия много вода също.
Виж целия пост
# 263
и на мен съня ми е проблема,но от сън спомен няма  Grinning моя крем е бг също,малко скъп ми се видя ама прежалих- ревив си взех ама е ок попива и рефрешва,за изглажадне още нямам резултат ама ше пиша пак Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Аз откакто ползвам Авен Хидранс Риш за цялото лице и околоочен контур нямам проблем с последния. Уверих се, че при мен бръчици и подпухване се дължат на дехидратиране и откакто съм с Авен, съм супер доволна. Всички прескъпи мазила отидоха в една кутия, да видим как ще има намеря приложение Laughing
Забравих да пиша - резултатът е моментален, не е необходимо да изчаквам седмица, за да видя подобрение..
Виж целия пост
# 265
Онзи ден влязох в дрогерия Лили(до Пирогов) с надежда да намеря коментираният Биокарите, изобщо нямали нищо на марката...обаче да не съм без нищо си взех крема на Жая с козе мляко. Дали защото бяха почивни дни и съм си отспала, но имам чувството, че торбичките под очите леко са се прибрали. С две думи много съм доволна от  кремчето Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Ама не се стърпях... Вижте моля ви какво явно "ЧУДО" на чудесата невиждано са измислили и продават хората...

http://bg.strawberrynet.com/skincare/re-vive/peau-magnifique-les … ?CatgId=19#DETAIL
http://bg.strawberrynet.com/skincare/re-vive/peau-magnifique-you … ?CatgId=19#DETAIL

Чудя се само има ли нужда от коментар или просто си оставам така newsm78 #Crazy Thinking Whistling Crazy Shocked Rolling Eyes Stop Mr. Green

Виж целия пост
# 267
Онзи ден влязох в дрогерия Лили(до Пирогов) с надежда да намеря коментираният Биокарите, изобщо нямали нищо на марката...обаче да не съм без нищо си взех крема на Жая с козе мляко. Дали защото бяха почивни дни и съм си отспала, но имам чувството, че торбичките под очите леко са се прибрали. С две думи много съм доволна от  кремчето Simple Smile

Аз не откривам нито един от двата.. Tired
Затова днес взех този http://adora.bg/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-thalloderma-%D0%BE%D0%B … %D0%B5-25-ml_5797
Дано да остана доволна. Не съм чела коментари точно за този крем,но по принцип марката като цяло я хвалят...да видим.
Виж целия пост
# 268
Истината е, че кремовете на Биокарите бяха толкова забутани, че се въртях половин час, докато ги открия. Извадих късмет, беше останал само 1 последен брой от крема. Още ми е много рано да споделям резултати, но поне хидратацията я усещам.
Виж целия пост
# 269
Аз съм с на виши и много ме опъва. ....какво трябва    да е чувството
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия