Номинации - проучване

  • 47 314
  • 1 314
# 735
Не аз, ти ми говори, че да те номинирам. Ама недей с кебапчета, гадни са.
Виж целия пост
# 736
Добре де, защо никой не раздава подкупи за Красив ум hahaha? Повърхностнички такива!
Виж целия пост
# 737
Снимки ли да пускам? Таман си напрайх едно сутрИшнУ селфи с муцка
Виж целия пост
# 738
Давай насам Simple Smile Аз искам зрелище, на хляб и мИсо не се радвам.
Виж целия пост
# 739
'ма аз скрупули нямам...

Скрит текст:

Айде бонус

Скрит текст:
Виж целия пост
# 740
Чудесно, почна се. Хайде, Жаве, чакаме.
Виж целия пост
# 741
Лиляна, ако обичаш, задай ясни критерии. Какво е това, едната преброителка решила всички да включи, друга - никой друг освен себе си? Също номинирали са всички по 1 човек в категория, накрая ще се гласува с 3 гласа от 4 възможни опции?


За хубавиците, да се включат всички с над 3 гласа включително предлагам. Flutter
Виж целия пост
# 742
За хубавиците да се включат всички с над 3 гласа включително предлагам. Flutter

И аз.
Виж целия пост
# 743
Ще помоля когато смятате да номинирате някоя за Хубост да й го кажете първо на лични. Вече имам една мацка, която ме помоли да не я взимам в предвид за тази категория. А гласовете й се вдигат. Вижте дали те са съгласни и тогава дерзайте. Да не погнете брояча после.
Виж целия пост
# 744
Аз точно така направих.
Виж целия пост
# 745
Е, която се отказала, не я броиш просто.
Сега пък ще питаме всяка на лични... От кога е тва условие?
Само казвай коя е, да номинираме друг, за да не отиван номинациите зян.


Ето, ако обичаш, мен не ме брой. Flutter
Виж целия пост
# 746
Добре, от участие се отказаха и инфантилна и Нино. Други досега не са поискали. С теб стават 3.
Споменах го като вариант за да не излезе после, че аз слагам и махам по собствено усмотрение.
Виж целия пост
# 747
Ама Антигона, я моля те си дръж кебапчетата за нас си, аааамаха. Нали ти си преброител, сЯ няма двоен ресурс да хабим, Я  Mr. Green Между другото си много много хубава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 748
Елицо, виж са как си противоречиш. Уж дайте да увеличим бройката, пък нИ мъ бройте! Да ги нямаме такива!
Виж целия пост
# 749
Коригирам си ги, значи.

Ама, Акашо, няма смисъл. Аз фотоси няма да пускам, само да създавам работа на архиваторите... tooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия