Номинации - проучване

  • 47 316
  • 1 314
# 720
Почвам...


Скрит текст:






Речи ще държим ли?

Обещавам да оправя форума за 800дни.
На всеки потребител по кебапче и левче за пост.
За потребители с над 10годишен стаж вярна служба - по две / левчета или кебапчета/.
Честна и открита борба с организираната тролска престъпност.  
По-чист и приветлив форум.

ЗакУех се!
Виж целия пост
# 721
Добре де, мадам, как ще изям 3000 кебапчета? Joy
Виж целия пост
# 722
Добре де, мадам, как ще изям 3000 кебапчета? Joy

Ама не пита как ще изхарчиш 3000лв  Naughty
Виж целия пост
# 723
Акаша, давам кебапчета, за да ме махнеш от номинациите за убавици, да не се разправяме... И ще мога да почна да се заяждам.  tooth
Също кебапчета и за друг кой ме беше нагласил, не помня... Цвети май.
Виж целия пост
# 724
Така, така - оттегляйте се, оттегляйте се...  smile3508
Виж целия пост
# 725
Аз ще гласувам по съвест, с моите кебапчета запушете устата на лапето.
Виж целия пост
# 726
Добре де, мадам, как ще изям 3000 кебапчета? Joy

Ама не пита как ще изхарчиш 3000лв  Naughty
Че то това не иска питане, само близост до мол и кино tooth. Само тази седмица съм изхарчила сумата за средностатистически дънки в кино-билетчета.
Виж целия пост
# 727
Ти дънки за целия форум ли купи? Или билетчета  tooth
Виж целия пост
# 728
Къде е темата за обяснения? Искам да попитам мен защо никой не ме е номинирал за хубост?  newsm56

Обещавам при спечелване на наградата да дам на всеки по 7-8000 лева и снимка за спомен с МЕН!  photo
Виж целия пост
# 729
Ами аз за хубост още не съм номинирала! Метни една снимка и те номинирам веднага!
Виж целия пост
# 730
Така, така - оттегляйте се, оттегляйте се...  smile3508
Абе аз отивам да номинирам, че както си го замислила, ще е скучно... Mr. Green

Виж целия пост
# 731
Жаве, недей копира Агонцев  Mr. Green Видя, че такива схеми пропадат.
Виж целия пост
# 732
Тъй, тъй....Усещам как ако спечеля аз и на Съни ще й изстине регистрацийката  smile3502
Виж целия пост
# 733
Ама аз 'щото не се впечатлих от кебапчетата, ама на лична снимка много се впечатлявам Simple Smile
Виж целия пост
# 734
Говори ми, говори ми...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия