Обаче не мога да не отбележа, че не подкрепям почина "залудо прави номинации, залудо не стой". 

, но у кюпа с останалия народ.

хубави, лоши, с какво ще я запомним годината. Може да изглежда като предизвестен резултат, а може и да се изненадаме приятно, че са се случили и други интересни неща тук освен Голямата Схизма. Някой се е скарал с някой? Някой се е сдобрил? Някой е направил нещо интересно в подфорумите и дори не сме чули в Клюкарника? Номинирайте 

падам си малко геронтофил
Утре ще пусна теми из отделните подфоруми относно категориите. Ще сложа линк към темата, да дойдат да гласуват и да дадат идеи.
падам си малко геронтофил
Утре ще пусна теми из отделните подфоруми относно категориите. Ще сложа линк към темата, да дойдат да гласуват и да дадат идеи.

Препоръчани теми